Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen ALEŠ ČENĚK KONTROLA DĚLBY PRAVOMOCÍ V EU SE ZŘETELEM KE KOMPETENČNÍM EXCESŮM

Knihy

ALEŠ ČENĚK KONTROLA DĚLBY PRAVOMOCÍ V EU SE ZŘETELEM KE KOMPETENČNÍM EXCESŮM

Hodnocení: 1x
  • 4

Dělba pravomocí mezi mezinárodními organizacemi a státy představuje vždy naléhavou otázku. V případě EU je její naléhavost tím větší, že je pojímána jako organizace integrační povahy. Zásadní je přitom nejen vlastní způsob rozdělení pravomocí, nýbrž i to, zda a jak je nastavená dělba pravomocí kontrolována. V ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? ALEŠ ČENĚK KONTROLA DĚLBY PRAVOMOCÍ V EU SE ZŘETELEM KE KOMPETENČNÍM EXCESŮM koupíte i tady

Specifikace ALEŠ ČENĚK KONTROLA DĚLBY PRAVOMOCÍ V EU SE ZŘETELEM KE KOMPETENČNÍM EXCESŮM

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 204 Kč

Dělba pravomocí mezi mezinárodními organizacemi a státy představuje vždy naléhavou otázku. V případě EU je její naléhavost tím větší, že je pojímána jako organizace integrační povahy. Zásadní je přito ... a dál?

Produkt ALEŠ ČENĚK KONTROLA DĚLBY PRAVOMOCÍ V EU SE ZŘETELEM KE KOMPETENČNÍM EXCESŮM

ALEŠ ČENĚK KONTROLA DĚLBY PRAVOMOCÍ V EU SE ZŘETELEM KE KOMPETENČNÍM EXCESŮM - parametry

Název produktu: ALEŠ ČENĚK KONTROLA DĚLBY PRAVOMOCÍ V EU SE ZŘETELEM KE KOMPETENČNÍM EXCESŮM
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 204 Kč
Maximální cena: 261 Kč
Ušetríte až: 57 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Dělba pravomocí mezi mezinárodními organizacemi a státy představuje vždy naléhavou otázku. V případě EU je její naléhavost tím větší, že je pojímána jako organizace integrační povahy. Zásadní je přitom nejen vlastní způsob rozdělení pravomocí, nýbrž i to, zda a jak je nastavená dělba pravomocí kontrolována. V architektuře EU je kontrola nad dělbou pravomocí, jak ji nastavily zakládací smlouvy, v poslední instanci svěřena Soudnímu dvoru EU. Výkon této kontroly si však současně nárokují i orgány kontroly ústavnosti členských států. Za této situace se publikace zamýšlí nad tím, zda má současné řešení kontroly dělby pravomocí v EU smysluplné alternativy, ať již v podobě specializovaného kompetenčního soudnictví anebo v určitých formách posudkových, a jaký potenciál mají ve vztahu k dohledu nad dělbou pravomocí orgány kontroly ústavnosti v členských státech. Kontrola dělby pravomocí v EU se zřetelem ke kompetenčním excesům - Lenka Pítrová, Jan Malíř, Vojtěch Belling od authora Lenka Pítrová, Jan

Malíř, Vojtěch Belling a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.