Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Aleš Čeněk K odkazu Jaroslava Kallaba - Machalová Tatiana (ed.)

Učebnice/Odborná literatura

Aleš Čeněk K odkazu Jaroslava Kallaba - Machalová Tatiana (ed.)

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: K odkazu Jaroslava Kallaba - Machalová Tatiana (ed.). Sborník prací věnovaný odkazu Jaroslava Kallaba vznikl na základě semináře, který pořádaly u příležitosti 65. výročí jeho úmrtí katedry právní teorie a trestního práva Právnické fakulty v Brně. Sborník je tematicky rozdělen do pěti částí. První dvě ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83783

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Aleš Čeněk K odkazu Jaroslava Kallaba - Machalová Tatiana (ed.)

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 17 Kč

Publikace: K odkazu Jaroslava Kallaba - Machalová Tatiana (ed.). Sborník prací věnovaný odkazu Jaroslava Kallaba vznikl na základě semináře, který pořádaly u příležitosti 65. výročí jeho úmrtí katedry právní teorie a trestního práva Právnické fakulty v Brně. Sborník je tematicky rozdělen do pěti částí. První dvě části jsou věnovány významu Kallabova pojetí práva a právní vědy pro současné právní myšlení. Třetí část se zabývá aktuálními otázkami českého trestního práva. Tyto otázky vzešly z diskuze, která » ... a dál?

Produkt Aleš Čeněk K odkazu Jaroslava Kallaba - Machalová Tatiana (ed.)

Aleš Čeněk K odkazu Jaroslava Kallaba - Machalová Tatiana (ed.) - parametry

Název produktu: Aleš Čeněk K odkazu Jaroslava Kallaba - Machalová Tatiana (ed.)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 17 Kč
Maximální cena: 17 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: K odkazu Jaroslava Kallaba - Machalová Tatiana (ed.). Sborník prací věnovaný odkazu Jaroslava Kallaba vznikl na základě semináře, který pořádaly u příležitosti 65. výročí jeho úmrtí katedry právní teorie a trestního práva Právnické fakulty v Brně. Sborník je tematicky rozdělen do pěti částí. První dvě části jsou věnovány významu Kallabova pojetí práva a právní vědy pro současné právní myšlení. Třetí část se zabývá aktuálními otázkami českého trestního práva. Tyto otázky vzešly z diskuze, která doprovázela přípravu nového trestního zákona. Obsah čtvrté části sborníku tvoří obecné filosoficko-teoretické otázky trestního práva. Závěr je věnován perspektivám vývoje české trestní politiky v procesu evropské integrace. Sborník je určen nejen ke studijním účelům, ale svým interdisciplinárním zaměřením může sloužit jako zdroj inspirace všem zájemcům o trestněprávní problematiku. Publikace: K odkazu Jaroslava Kallaba - Machalová Tatiana (ed.).


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.