Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Aleš Čeněk Informační bezpečnost - Josef Požár

Knihy

Aleš Čeněk Informační bezpečnost - Josef Požár

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Informační bezpečnost - Požár Josef. S rostoucím významem výpočetní techniky rostou také další možnosti využívání informačních a komunikačních technologií ve všech oblastech života společnosti. S tím také začíná vystupovat do popředí nutnost ochrany dat a informací před poruchami, živelnými pohromami, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Aleš Čeněk Informační bezpečnost - Josef Požár koupíte i tady

Specifikace Aleš Čeněk Informační bezpečnost - Josef Požár

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 244 Kč

S rostoucím významem výpočetní techniky rostou také další možnosti využívání informačních a komunikačních technologií ve všech oblastech života společnosti. S tím také začíná vystupovat do popředí nut ... a dál?

Produkt Aleš Čeněk Informační bezpečnost - Josef Požár

Aleš Čeněk Informační bezpečnost - Josef Požár - parametry

Název produktu: Aleš Čeněk Informační bezpečnost - Josef Požár
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 244 Kč
Maximální cena: 322 Kč
Ušetríte až: 78 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Informační bezpečnost - Požár Josef. S rostoucím významem výpočetní techniky rostou také další možnosti využívání informačních a komunikačních technologií ve všech oblastech života společnosti. S tím také začíná vystupovat do popředí nutnost ochrany dat a informací před poruchami, živelnými pohromami, kriminalitou, vandalismem, neoprávněným přístupem a celkově zneužitím důležitých informací. Publikace je určena nejen studentům Policejní akademie ČR bakalářského, magisterského a doktorského studia v oboru policejní management a kriminalistika. Stejně tak ji využijí i policejní manažeři na všech stupních řízení, kteří se setkávají s informačními a komunikačními technologiemi. Osnova textu je koncipována tak, aby se čtenář nejprve stručně seznámil s problematikou informací vůbec a poté s jejich ochranou zvláště. Obsah je zaměřený univerzálně na informace a jejich bezpečnost s přechodem na bezpečnost počítačových systémů. Data a informace a jejich ochrana v policejní činnosti mají stále větší význam pro všechny uživatele. Publikace: Informační bezpečnost - Požár Josef. Cílem této publikace je pochopit základní aspekty informační bezpečnosti. Srozumitelným způsobem poukazuje na jednotlivé hrozby napadání informačního systému organizace a možné způsoby úniku informací a adekvátní metody jejich zabezpečení před nepovolanými subjekty. Předložená monografie reaguje na rychle se rozvíjející obor computer science a praktické disciplíny informační a komunikační technologie, které se týkají především pojmového aparátu, jednotlivých podsystémů informační bezpečnosti org


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.