Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen ALEŠ ČENĚK DĚJINY SVĚTOVÉHO HOSPODÁŘSTVÍ, 2. VYDÁNÍ

Knihy

ALEŠ ČENĚK DĚJINY SVĚTOVÉHO HOSPODÁŘSTVÍ, 2. VYDÁNÍ

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Dějiny světového hospodářství, 2. vydání - Žídek Libor. Kniha mapuje vývoj světového hospodářství v posledních dvou stoletích. Jejím cílem je ozřejmit základní ekonomicko-politické události a vazby v průběhu tohoto období a přispět tak k lepšímu pochopení současnosti. Čtenáři se dostává do rukou druhé ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83685

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace ALEŠ ČENĚK DĚJINY SVĚTOVÉHO HOSPODÁŘSTVÍ, 2. VYDÁNÍ

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 352 Kč

Publikace: Dějiny světového hospodářství, 2. vydání - Žídek Libor. Kniha mapuje vývoj světového hospodářství v posledních dvou stoletích. Jejím cílem je ozřejmit základní ekonomicko-politické události a vazby v průběhu tohoto období a přispět tak k lepšímu pochopení současnosti. Čtenáři se dostává do rukou druhé rozšířené a aktualizované vydání. Text je rozdělen na dvě základní části. První polovina chronologicky mapuje jednotlivé etapy vývoje světového hospodářství jako celku od počátku 19. století až do současné » ... a dál?

Produkt ALEŠ ČENĚK DĚJINY SVĚTOVÉHO HOSPODÁŘSTVÍ, 2. VYDÁNÍ

ALEŠ ČENĚK DĚJINY SVĚTOVÉHO HOSPODÁŘSTVÍ, 2. VYDÁNÍ - parametry

Název produktu: ALEŠ ČENĚK DĚJINY SVĚTOVÉHO HOSPODÁŘSTVÍ, 2. VYDÁNÍ
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 352 Kč
Maximální cena: 352 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Dějiny světového hospodářství, 2. vydání - Žídek Libor. Kniha mapuje vývoj světového hospodářství v posledních dvou stoletích. Jejím cílem je ozřejmit základní ekonomicko-politické události a vazby v průběhu tohoto období a přispět tak k lepšímu pochopení současnosti. Čtenáři se dostává do rukou druhé rozšířené a aktualizované vydání. Text je rozdělen na dvě základní části. První polovina chronologicky mapuje jednotlivé etapy vývoje světového hospodářství jako celku od počátku 19. století až do současné světové hospodářské krize. Ve druhé části se potom věnujeme jednotlivým ekonomickým centrům – Spojeným státům, Evropě, Japonsku, Rusku, Číně, rozvojovým zemím a Československu (resp. ČR). Text je doplněn řadou grafů, tabulek, map a boxů. Publikace: Dějiny světového hospodářství, 2. vydání - Žídek Libor.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.