Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Aleš Čeněk Dějiny českého soukromého práva - Kadlecová Marta

Knihy

Aleš Čeněk Dějiny českého soukromého práva - Kadlecová Marta

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Dějiny českého soukromého práva - Kadlecová Marta. Autoři publikace o vývoji českého soukromého práva si vzali za úkol představit nejširší čtenářské veřejnosti přehled vývoje základních soukromoprávních odvětví jako je občanské právo, obchodní právo, rodinné právo a pracovní právo. Protože základem ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83649

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Aleš Čeněk Dějiny českého soukromého práva - Kadlecová Marta

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 128 Kč

Publikace: Dějiny českého soukromého práva - Kadlecová Marta. Autoři publikace o vývoji českého soukromého práva si vzali za úkol představit nejširší čtenářské veřejnosti přehled vývoje základních soukromoprávních odvětví jako je občanské právo, obchodní právo, rodinné právo a pracovní právo. Protože základem kontinentálního soukromého práva je právo římské, je v úvodu vzhledem k souvislostem nastíněn krátký exkurz do římského práva soukromého. Hlavní důraz je pochopitelně kladen na vývoj občanského práva, kde se » ... a dál?

Produkt Aleš Čeněk Dějiny českého soukromého práva - Kadlecová Marta

Aleš Čeněk Dějiny českého soukromého práva - Kadlecová Marta - parametry

Název produktu: Aleš Čeněk Dějiny českého soukromého práva - Kadlecová Marta
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 128 Kč
Maximální cena: 128 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Dějiny českého soukromého práva - Kadlecová Marta. Autoři publikace o vývoji českého soukromého práva si vzali za úkol představit nejširší čtenářské veřejnosti přehled vývoje základních soukromoprávních odvětví jako je občanské právo, obchodní právo, rodinné právo a pracovní právo. Protože základem kontinentálního soukromého práva je právo římské, je v úvodu vzhledem k souvislostem nastíněn krátký exkurz do římského práva soukromého. Hlavní důraz je pochopitelně kladen na vývoj občanského práva, kde se čtenáři seznámí jak s jeho nejstarší historií v období feudalismu, tak s jeho moderní podobou. Autoři se zaměřili zejména na období vytváření prvních kodifikací, které vrcholí vydáním rakouského všeobecného občanského zákoníku v roce 1811. V důsledku pedagogických potřeb byla do publikace zařazena i kapitola o vývoji práva živnostenského. Publikace: Dějiny českého soukromého práva - Kadlecová Marta.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.