Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Aleš Čeněk Česká republika ve světle ekonomických teorií - Josef Brčák a kol.

Učebnice/Odborná literatura

Aleš Čeněk Česká republika ve světle ekonomických teorií - Josef Brčák a kol.

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Česká republika ve světle ekonomických teorií - Josef Brčák;Bohuslav Sekerka;Dana Stará;Roman Svoboda. Publikace je zaměřena na ekonomické dění, které se týká agregovaného pohledu na národní hospodářství České republiky a částečně jejího začlenění do světové ekonomiky. Společenské dění je odrazem ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Aleš Čeněk Česká republika ve světle ekonomických teorií - Josef Brčák a kol. koupíte i tady

Specifikace Aleš Čeněk Česká republika ve světle ekonomických teorií - Josef Brčák a kol.

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 215 Kč

Publikace je zaměřena na ekonomické dění, které se týká agregovaného pohledu na národní hospodářství České republiky a částečně jejího začlenění do světové ekonomiky. Společenské dění je odrazem ekono ... a dál?

Produkt Aleš Čeněk Česká republika ve světle ekonomických teorií - Josef Brčák a kol.

Aleš Čeněk Česká republika ve světle ekonomických teorií - Josef Brčák a kol. - parametry

Název produktu: Aleš Čeněk Česká republika ve světle ekonomických teorií - Josef Brčák a kol.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 215 Kč
Maximální cena: 287 Kč
Ušetríte až: 72 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Česká republika ve světle ekonomických teorií - Josef Brčák;Bohuslav Sekerka;Dana Stará;Roman Svoboda. Publikace je zaměřena na ekonomické dění, které se týká agregovaného pohledu na národní hospodářství České republiky a částečně jejího začlenění do světové ekonomiky. Společenské dění je odrazem ekonomického dění. V poslední době jsou v naší společnosti nebývale často rozebírány takové termíny, otázky a problémy, jako je vývoj ekonomiky, nezaměstnanost, zadluženost, kurz české koruny, euro a jeho postavení, možnosti přijetí eura Českou republikou, možnosti fiskální a monetární politiky atd. Autoři si nekladli za cíl zpracovat danou problematiku vyčerpávajícím způsobem, cílem je poukázat na základní aspekty vývoje ekonomiky. Publikace má napomoci nejen studentům, ale i široké čtenářské veřejnosti orientovat se ve složitém ekonomickém dění, získat možnost udělat si základní představu o současném stavu ekonomiky a o jejím dalším možném vývoji a vzájemných souvislostech. Publikace: Česká republika ve světle ekonomických teorií - Josef Brčák;Bohuslav Sekerka;Dana Stará;Roman Svoboda.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.