Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Aleš Čeněk Aktuální otázky rozhodčího řízení - Kocina Jan, Poláček Bohu...

Učebnice/Odborná literatura

Aleš Čeněk Aktuální otázky rozhodčího řízení - Kocina Jan, Poláček Bohu...

Hodnocení: 1x
  • 4

Rozhodčí řízení je vedle řízení před obecnými soudy další možností, jak řešit majetkové spory mezi fyzickými či právnickými osobami ve vztazích vnitrostátních nebo mezinárodních pomocí nezávislých rozhodců. Některé aspekty rozhodčího řízení v České republice jsou již dlouho předmětem oprávněné kritiky. Jde zejména o ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85526

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Aleš Čeněk Aktuální otázky rozhodčího řízení - Kocina Jan, Poláček Bohu...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 212 Kč

Rozhodčí řízení je vedle řízení před obecnými soudy další možností, jak řešit majetkové spory mezi fyzickými či právnickými osobami ve vztazích vnitrostátních nebo mezinárodních pomocí nezávislých rozhodců. Některé aspekty rozhodčího řízení v České republice jsou již dlouho předmětem oprávněné kritiky. Jde zejména o důslednou realizaci práva na spravedlivý proces a o potřebu eliminovat případy zneužívání rozhodčího řízení ke škodě slabší strany, typicky ve spotřebitelských vztazích. Monografie v širokém » ... a dál?

Produkt Aleš Čeněk Aktuální otázky rozhodčího řízení - Kocina Jan, Poláček Bohu...

Aleš Čeněk Aktuální otázky rozhodčího řízení - Kocina Jan, Poláček Bohu... - parametry

Název produktu: Aleš Čeněk Aktuální otázky rozhodčího řízení - Kocina Jan, Poláček Bohu...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 212 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 37 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Rozhodčí řízení je vedle řízení před obecnými soudy další možností, jak řešit majetkové spory mezi fyzickými či právnickými osobami ve vztazích vnitrostátních nebo mezinárodních pomocí nezávislých rozhodců. Některé aspekty rozhodčího řízení v České republice jsou již dlouho předmětem oprávněné kritiky. Jde zejména o důslednou realizaci práva na spravedlivý proces a o potřebu eliminovat případy zneužívání rozhodčího řízení ke škodě slabší strany, typicky ve spotřebitelských vztazích. Monografie v širokém komparativním kontextu a s poukazem na nové trendy ukazuje, jak lze jednotlivé problémy s rozhodčím řízením spojené řešit, a to jak novelizací právní úpravy, tak zejména změnou postupů v praxi. Aktuální otázky rozhodčího řízení - Jan Kocina, Bohumil Poláček a kol. od authora Jan Kocina, Bohumil Poláček a kol. a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Niektoré aspekty rozhodcovského konania v Českej republike sú už dlhšiu dobu predmetom oprávnenej kritiky. Ide najmä o dôslednú realizáciu práva na spravodlivý proces a o potrebu eliminovať prípady zneužívania rozhodcovského konania ku škode slabšej strany, typickej v spotrebiteľských vzťahoch. Publikácia v širokom komparatívnom kontexte a s poukázaním na nové trendy ukazuje ako možno jednotlivé problémy spojené s rozhodcovským konaním riešiť, jednak novelizáciou právnej úpravy či zmenou postupov v praxi.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.