Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen ALERID 10 mg 10 tablet

Léky

ALERID 10 mg 10 tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

Alerid se užívá v léčbě sezónní i celoroční alergické rýmy, alergického zánětu spojivek, svědění kůže a kopřivky. Příbalová informace pro výdej bez lékařského předpisu PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Alerid 10 mg potahované tablety cetirizini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.72593
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? ALERID 10 mg 10 tablet koupíte i tady

Specifikace ALERID 10 mg 10 tablet

Kategorie Léky
Výrobce S+D PHARMA
Nejnižší cena 35 Kč

Alerid 10 mg je určen k léčbě alergií. Přípravek Alerid 10 mg potlačuje nosní a oční příznaky sezónní a celoroční alergické rýmy a zmírňuje příznaky chronické kopřivky nejasného původu (chronická idiopatická urtikarie). Dávkování: Dospělí a dospívající od 12 let užívají 1 tabletu denně. Dětem ve věku 6-12 let se podává 2x denně ½ tablety. Délka léčby závisí na typu, průběhu a délce trvání Vašich potíží. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 1 týden. Složení: Léčivou látkou je » ... a dál?

Produkt ALERID 10 mg 10 tablet

ALERID 10 mg 10 tablet - parametry

Název produktu: ALERID 10 mg 10 tablet
Výrobce: S+D PHARMA
Minimální cena: 35 Kč
Maximální cena: 48 Kč
Ušetríte až: 13 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Alerid se užívá v léčbě sezónní i celoroční alergické rýmy, alergického zánětu spojivek, svědění kůže a kopřivky. Příbalová informace pro výdej bez lékařského předpisu PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Alerid 10 mg potahované tablety cetirizini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, dříve, než začnete tento přípravek, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. - Pokud se do tří dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. V příbalové informaci naleznete: 1. Co je Alerid a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Alerid užívat 3. Jak se Alerid užívá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak Alerid uchovávat 6. Další informace 1. CO JE ALERID A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Léčivou látkou přípravku Alerid je cetirizin-dihydrochlorid. Alerid je antialergikum. Alerid se u dospělých a u dětí od 6 let věku používá ke - zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy, - zmírnění příznaků chronické kopřivky nejasného původu (chronické idiopatické urtikarie). Pokud se do 3 dnů> nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE ALERID UŽÍVAT Neužívejte Alerid - jestliže máte závažné poškození funkce ledvin (těžké selhání ledvin s clearance kreatininu pod 10 ml/min) - jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na léčivou látku nebo na kteroukoli pomocnou látku (další složku) přípravku Alerid, na hydroxyzin nebo na látky odvozené od piperazinu (blízce příbuzné léčivé látky jiných přípravků). - jestliže máte dědičnou poruchu nesnášenlivosti galaktózy, vrozený nedostatek laktázy nebo poruchu vstřebávání glukózy a galaktózy. Upozornění a opatření Před užitím přípravku Alerid se poraďte se svým lékařem nebo lékarníkem. 2 Zvláštní opatrnosti při užívání přípravku Alerid je zapotřebí Jestliže máte poruchu funkce ledvin, prosím, poraďte se s lékařem; v případě potřeby budete užívat sníženou dávku přípravku. Novou dávku určí lékař. Jestliže máte epilepsii nebo je u Vás vyšší riziko vzniku křečí, měl(a) byste se před zahájením léčby poradit se svým lékařem. Mezi alkoholem (při hladině 0,5 g/l v krvi, což odpovídá jedné skleničce vína) a cetirizinem užívaným v doporučených dávkách nebylo pozorováno žádné klinicky významné vzájemné působení. Nejsou však k dispozici údaje o bezpečnosti, pokud jsou užívány vyšší dávky cetirizinu současně s alkoholem. Proto se, stejně jako u všech ostatních antihistaminik, doporučuje vyloučit součas


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.