Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Alena Vychodilová: Svět je kouzelná hra energií 2. díl

Knihy

Alena Vychodilová: Svět je kouzelná hra energií 2. díl

Hodnocení: 1x
  • 4

Svět je kouzelná hra energií 2. – Kniha, která léčí a inspiruje - Alena Vychodilová. Soustavnou prací s automatickou kresbou vytvořila Alena Vychodilová systém, kterým lze odhalit podstatu problému. Důvody, proč se věci v životě dějí určitým způsobem, jsou velmi různorodé a nezáleží na tom, zda se jedná o vztahy, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Alena Vychodilová: Svět je kouzelná hra energií 2. díl koupíte i tady

Specifikace Alena Vychodilová: Svět je kouzelná hra energií 2. díl

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 64 Kč

Soustavnou prací s automatickou kresbou vytvořila Alena Vychodilová systém, kterým lze odhalit podstatu problému. Důvody, proč se věci v životě dějí určitým způsobem, jsou velmi různorodé a nezáleží n ... a dál?

Produkt Alena Vychodilová: Svět je kouzelná hra energií 2. díl

Alena Vychodilová: Svět je kouzelná hra energií 2. díl - parametry

Název produktu: Alena Vychodilová: Svět je kouzelná hra energií 2. díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 64 Kč
Maximální cena: 229 Kč
Ušetríte až: 165 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Svět je kouzelná hra energií 2. – Kniha, která léčí a inspiruje - Alena Vychodilová. Soustavnou prací s automatickou kresbou vytvořila Alena Vychodilová systém, kterým lze odhalit podstatu problému. Důvody, proč se věci v životě dějí určitým způsobem, jsou velmi různorodé a nezáleží na tom, zda se jedná o vztahy, zdraví, nebo práci. Některé z důvodů sahají daleko - až do minulých životů, jiné mají svůj počátek v dětství nebo rodině. Vyřešte své problémy pomocí automatické kresby. Autorka v tomto dílu trilogie Svět je kouzelná hra energií přidává nový prvek - aktivní změnu energií prostřednictvím automatické kresby i změny myšlení. Kniha je doplněna řadou textů, které ukazují, že složitosti života lze řešit poměrně jednoduchým způsobem. Svět je kouzelná hra energií 2. – Kniha, která léčí a inspiruje - Alena Vychodilová od nakladatelství Anag v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Alena Vychodilová. Po velikém úspěchu prvního dílu přichází autorka s dílem druhým, který na první knihu nejenom navazuje, ale který její téma rozvíjí do mnoha dalších směrů. Jestliže první díl vycházel z autorčiny osobní zkušenosti a spíše jen ukazoval na možnosti detekce a rozboru automatických kreseb, díl druhý vznikl na základě osudů mnoha lidí, kteří se na ni začali obracet, a je napsán takřka jako „návod pro praktické využití “.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.