Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Alena Vondráková: Vymáhání pohledávek

Učebnice/Odborná literatura

Alena Vondráková: Vymáhání pohledávek

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : Alena Pospíšilová, Eva Loudová, Katarína Maisnerová, Martin Jachura, Marie Moravcová, Pavlína Orlová, Blanka Ernegrová, Jaroslava Chaloupková, Alena Vondráková, Pavel Chaloupek, Petr Zemek, Od doby prvního vydání publikace „Vymáhání pohledávek“ došlo ke značnému nárůstu ekonomických problémů ve společnosti, s ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83768

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Alena Vondráková: Vymáhání pohledávek

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 846 Kč

Publikace: Meritum Vymáhání pohledávek, 2., aktualizované vydání - ;kolektiv. Od doby prvního vydání publikace „Vymáhání pohledávek“ došlo ke značnému nárůstu ekonomických problémů ve společnosti, s nimiž je spojena platební neschopnost dlužníků na straně jedné a vznik pohledávek věřitelů na straně druhé. Tento stav se týká jak podnikatelských subjektů, tak fyzických osob – nepodnikatelů. Důvody jsou jednak objektivní – zejména dopad ekonomické krize, tak subjektivní – dopad dřívějšího vlastního nezodpovědného » ... a dál?

Produkt Alena Vondráková: Vymáhání pohledávek

Alena Vondráková: Vymáhání pohledávek - parametry

Název produktu: Alena Vondráková: Vymáhání pohledávek
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 846 Kč
Maximální cena: 1 040 Kč
Ušetríte až: 194 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Alena Pospíšilová, Eva Loudová, Katarína Maisnerová, Martin Jachura, Marie Moravcová, Pavlína Orlová, Blanka Ernegrová, Jaroslava Chaloupková, Alena Vondráková, Pavel Chaloupek, Petr Zemek, Od doby prvního vydání publikace „Vymáhání pohledávek“ došlo ke značnému nárůstu ekonomických problémů ve společnosti, s nimiž je spojena platební neschopnost dlužníků na straně jedné a vznik pohledávek věřitelů na straně druhé. Tento stav se týká jak podnikatelských subjektů, tak fyzických osob – nepodnikatelů. Důvody jsou jednak objektivní – zejména dopad ekonomické krize, tak subjektivní – dopad dřívějšího vlastního nezodpovědného a neuváženého jednání. S tím je spojena i řada nových situací, které v mnoha případech velmi citelně zasahují do života dotčených osob (např. insolvence podnikatelských subjektů, „osobní bankrot“ fyzických osob ­ nepodnikatelů). Publikace by měla sloužit jako návod, který čtenářům pomůže zorientovat se v možnostech, jimiž lze vzniku problematické pohledávky předcházet, a pokud již ke vzniku pohledávky dojde, pak by měla pomoci ke způsobu jejího řešení, a to jak v situaci, kdy je čtenář věřitelem pohledávky, tak i v situaci, kdy je jejím dlužníkem. Druh sortimentu : Kniha, Vymáhání pohledávek, Jazyk : Čeština, Počet stran : 896


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.