Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Alena Vodáková: Rod ženský

Knihy naučná literatura

Alena Vodáková: Rod ženský

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Rod ženský - Kdo jsme, odkud jsme přišly, kam jdeme? - Alena Vodáková;Olga Vodáková. Publikace zabírá poměrně širokou škálu sociálních obrazů a zkušeností žen z hlediska historického i pod zorným úhlem různých vědeckých oborů. Je koncipována jako prolínání originálních vědeckých studií současných českých ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89247

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Alena Vodáková: Rod ženský

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 287 Kč

Publikace zabírá poměrně širokou škálu sociálních obrazů a zkušeností žen z hlediska historického i pod zorným úhlem různých vědeckých oborů. Je koncipována jako prolínání originálních vědeckých studií současných českých autorek a autorů, útržků korespondujících myšlenkových koncepcí světových autorů a autentických životních příběhů žen (napříč historií). Je určena nejen těm, kdo studují z různých pohledů problematiku žen a „genderu“, ale každému, koho zajímá kulturní historie a komu stojí za to zamyslet se nad » ... a dál?

Produkt Alena Vodáková: Rod ženský

Alena Vodáková: Rod ženský - parametry

Název produktu: Alena Vodáková: Rod ženský
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 287 Kč
Maximální cena: 287 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Rod ženský - Kdo jsme, odkud jsme přišly, kam jdeme? - Alena Vodáková;Olga Vodáková. Publikace zabírá poměrně širokou škálu sociálních obrazů a

zkušeností žen z hlediska historického i pod zorným úhlem různých

vědeckých oborů. Je koncipována jako prolínání originálních

vědeckých studií současných českých autorek a autorů, útržků

korespondujících myšlenkových koncepcí světových autorů a

autentických životních příběhů žen (napříč historií). Je určena

nejen těm, kdo studují z různých pohledů problematiku žen a

„genderu“, ale každému, koho zajímá kulturní historie a komu stojí

za to zamyslet se nad ní. Doplněno fotografiemi. Publikace: Rod ženský - Kdo jsme, odkud jsme přišly, kam jdeme? - Alena Vodáková;Olga Vodáková. Kdo vlastně jsem? Jsem především člověk, nebo jsem především žena? Co to znamená, být ženou ve společnosti (dnes, včera, u nás, jinde)? Co mne spojuje s muži a co mne od nich odděluje? Jsem matka a (nebo) profesionálka? Co zvládám, čeho se bojím, o co stojím? Jak jsem putovala dějinami (jako žena-člověk, člověk-žena, žena kontra muž, žena jako muž) a proč jsem došla tam, kde jsem? Chci zde zůstat? Jakou mám perspektivu, o co mám usilovat? A má vůbec smysl cítit se jako "žena"? Stojí za to přemýšlet ...


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.