Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Alena Ovčačíková: Odhalené mystérium

Próza - beletrie

Alena Ovčačíková: Odhalené mystérium

Hodnocení: 1x
  • 4

Mgr. Jaroslav Štěpánek. Autor v knize upozorňuje na duchovní kontinuitu původního učení historického Ježíše jak v návaznosti na objektivní dějinné zdroje, které mu předcházely, tak i v souvislosti s učeními, které na něj navazovaly. Základem je zlomový archeologický nález textů v egyptském Nag Hammádí, mezi nimiž ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Alena Ovčačíková: Odhalené mystérium koupíte i tady

Specifikace Alena Ovčačíková: Odhalené mystérium

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 90 Kč

Volné pokračování Starých pověstí moravských. Původní záměr pojmout do této knihy všechny pověsti vážící se k epoše Velkomoravské říše opustila kvůli značnému a předem netušenému množství těchto pověstí. Tyto pověsti jsou roztroušeny po mnoha starých literárních pracech a sbírkách. Ke škodě věci samotné žádný z dosud známých sběratelů nepojal svou práci jako komplexní dílo, které má zachytit dávnou minulost moravské země v lidovém podání. ... a dál?

Produkt Alena Ovčačíková: Odhalené mystérium

Alena Ovčačíková: Odhalené mystérium - parametry

Název produktu: Alena Ovčačíková: Odhalené mystérium
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 90 Kč
Maximální cena: 140 Kč
Ušetríte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Mgr. Jaroslav Štěpánek. Autor v knize upozorňuje na duchovní kontinuitu původního učení historického Ježíše jak v návaznosti na objektivní dějinné zdroje, které mu předcházely, tak i v souvislosti s učeními, které na něj navazovaly. Základem je zlomový archeologický nález textů v egyptském Nag Hammádí, mezi nimiž byla i sbírka Ježíšových výroků neopatřených žádným subjektivním komentářem, která nese název Tomášovo evangelium. Kniha je pojata jako katalyzátor pro hledání autonomního životního názoru pro ty, Volné pokračování Starých pověstí moravských. Původní záměr pojmout do této knihy všechny pověsti vážící se k epoše Velkomoravské říše opustila kvůli značnému a předem netušenému množství těchto pověstí. Tyto pověsti jsou roztroušeny po mnoha starých literárních pracech a sbírkách. Ke škodě věci samotné žádný z dosud známých sběratelů nepojal svou práci jako komplexní dílo, které má zachytit dávnou minulost moravské země v lidovém podání. Volné pokračování Starých pověstí moravských. Kniha je druhou částí volné trilogie moravských pověstí a legend. Autorka se tenkrát zaměrila na období Velké Moravy, predevším na dobu vlády krále Mojmíra I. Publikace: Odhalené mystérium - Tajemství Tomášova evangelia - Alena Ovčačíková. Tajemství Tomášova evangelia. Publikace: Odhalené mystérium - Tajemství Tomášova evangelia - Alena Ovčačíková. Volné zpracování velkomoravských pověstí věnováno období od nástupu Mojmírovců po zánik Velké Moravy. Tyto pověsti jsou... Poznání - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná bez přebalu matná - 220 str. - ISBN: 80-86606-17-1 - Kniha Alena OvčačíkováPoznáníKniha, čeština, 220 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.