Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Alena Nevěčná, Jiří Nevěčný: Písanka - učíme se psát písmena i číslice

Knihy

Alena Nevěčná, Jiří Nevěčný: Písanka - učíme se psát písmena i číslice

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Písanka - ucíme se psát písmena i číslice. V rozsáhlé písance jsou strany postupně věnovány rozkreslení, nácviku psaní vlnovek, čárek, obloučkům, rovným čarám, kličkám, zátrhům, jednotlivým písmenkům, slabikám a v závěru i celým slovům. Při tvorbě písanky byl brán ohled nejen na schopnosti dětí, ale i na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78889
skladem

Jaké má kniha
Písanka - učíme se psát..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Alena Nevěčná, Jiří Nevěčný: Písanka - učíme se psát písmena i číslice

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 149 Kč

Populární pomůcka k výuce psaní.. Písanka nabízí spoustu cvičení, které rozvíjí motoriku tak potřebnou při psaní a každému znaku je věnován dostatečný čas. V písance tak naleznete stránky věnované: rozkreslení, nácviku psaní čárek, vlnovek, obloučkům, rovným čarám, jednotlivým písmenkům, zátrhům, slabikám, a v závěru dokonce celým slovům! Koncept písanky klade ohled na schopnosti dětí, ale i na požadavky kladené z MŠMT. Uvnitř naleznete rovněž metodické pokyny pro ještě efektivnější výuku! » ... a dál?

Produkt Alena Nevěčná, Jiří Nevěčný: Písanka - učíme se psát písmena i číslice

Alena Nevěčná, Jiří Nevěčný: Písanka - učíme se psát písmena i číslice - parametry

Název produktu: Alena Nevěčná, Jiří Nevěčný: Písanka - učíme se psát písmena i číslice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 149 Kč
Maximální cena: 149 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Písanka - ucíme se psát písmena i číslice. V rozsáhlé písance jsou strany postupně věnovány rozkreslení, nácviku psaní vlnovek, čárek, obloučkům, rovným čarám, kličkám, zátrhům, jednotlivým písmenkům, slabikám a v závěru i celým slovům. Při tvorbě písanky byl brán ohled nejen na schopnosti dětí, ale i na požadavky, které jsou na nácvik psaní kladeny z MŠMT. Díky počtu 144 stran je každému písmenku věnován dostatečný rozsah na pečlivé procvičení. Součástí písanky je úvod s metodickými pokyny. Publikaci mohou využít rodiče s dětmi i učitelé prvního a druhého ročníku ZŠ. Publikace: Písanka - ucíme se psát písmena i číslice. Populární pomůcka k výuce psaní.. Písanka nabízí spoustu cvičení, které rozvíjí motoriku tak potřebnou při psaní a každému znaku je věnován dostatečný čas. V písance tak naleznete stránky věnované: rozkreslení, nácviku psaní čárek, vlnovek, obloučkům, rovným čarám, jednotlivým písmenkům, zátrhům, slabikám, a v závěru dokonce celým slovům! Koncept písanky klade ohled na schopnosti dětí, ale i na požadavky kladené z MŠMT. Uvnitř naleznete rovněž metodické pokyny pro ještě efektivnější výuku! Předlohy písmen jsou i na pravé straně – vhodné i pro leváky. Publikace je určena dětem prvního a druhého ročníku ZŠ. Alena NevěčnáOdesíláme 07.11.2013učíme se psát písmena i čísliceRubico 2011Kniha, čeština, 144 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.