Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Alena Nekovářová: Čeština pro život / Le tcheque pour la vie / Čeština pro život (Francouzsko-ruská mutace)

Učebnice/Odborná literatura

Alena Nekovářová: Čeština pro život / Le tcheque pour la vie / Čeština pro život (Francouzsko-ruská mutace)

Hodnocení: 1x
  • 4

Čeština pro život / Le tcheque pour la vie / Čeština pro život (Francouzsko-ruská mutace) - Alena Nekovářová. Francouzsko-ruská mutace konverzační příručky Čeština pro život Aleny Nekovářové, ředitelky vzdělávacího centra Asset v Českých Budějovicích, je určena všem středně pokročilým až pokročilým ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88186
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Alena Nekovářová: Čeština pro život / Le tcheque pour la vie / Čeština pro život (Francouzsko-ruská mutace) koupíte i tady

Specifikace Alena Nekovářová: Čeština pro život / Le tcheque pour la vie / Čeština pro život (Francouzsko-ruská mutace)

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 353 Kč

Francouzsko-ruská mutace konverzační příručky Čeština pro život Aleny Nekovářové, ředitelky vzdělávacího centra Asset v Českých Budějovicích, je určena všem středně pokročilým až pokročilým studentům-cizincům. ... a dál?

Produkt Alena Nekovářová: Čeština pro život / Le tcheque pour la vie / Čeština pro život (Francouzsko-ruská mutace)

Alena Nekovářová: Čeština pro život / Le tcheque pour la vie / Čeština pro život (Francouzsko-ruská mutace) - parametry

Název produktu: Alena Nekovářová: Čeština pro život / Le tcheque pour la vie / Čeština pro život (Francouzsko-ruská mutace)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 353 Kč
Maximální cena: 550 Kč
Ušetríte až: 197 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Čeština pro život / Le tcheque pour la vie / Čeština pro život (Francouzsko-ruská mutace) - Alena Nekovářová. Francouzsko-ruská mutace konverzační příručky Čeština pro život Aleny Nekovářové, ředitelky vzdělávacího centra Asset v Českých Budějovicích, je určena všem středně pokročilým až pokročilým studentům-cizincům, kteří se již učí česky a chtějí se dále zdokonalit ve svém vyjadřování tak, aby mluvili jako rodilí Češi. Čeština pro život představuje dlouho chybějící materiál pro pokročilejší studenty, jimž umožňuje zdokonalit se v 15 tématech týkajících se běžných situací každodenního života. Názvy lekcí, k nimž patří např. Taková normální rodina, Jezte a pijte! Dobrou chuť, Jdeme nakupovat, Ukažte mi, prosím, cestu, U doktora. Další prosím!, dokazují praktické a komunikativní zaměření učebnice. Východiskem každé lekce jsou úvodní otázky k danému tématu a vstupní text (monolog, dialog). Otázky k textu prověří porozumění čtenému textu a schopnost samostatného vyjadřování, gramatická cvičení umožňují procvičovat a upevňovat vybrané gramatické jevy. Následuje konverzační blok, který obohacují fotografie a ilustrace a který vede studenty k samostatnému ústnímu vyjadřování, při němž se naučí správně reagovat na vzniklé situace. Oddíl je strukturován tak, aby nabízel množství podnětů jak pro týmovou práci, tak i pro individuální rozšiřování slovní zásoby. Poslechová cvičení (na přiložených CD) posilují zapamatování nově osvojené frazeologie. Autentičnosti jazyka je dosaženo užitím běžně mluveného slova, včetně hovorových výrazů. Součástí učebnice jsou klíč se správnými řešeními, přepisy poslechových cvičení, stručný přehled české gramatiky a v rámci každé lekce drilová cvičení a slovní zásoba s německým a anglickým překladem. Úspěšná práce s učebnicí předpokládá znalost češtiny na úrovni B2 podle Společného evropského referenčního rámce. Další informace najdete na www.czechforlife.cz. Čeština pro život / Le tcheque pour la vie / Čeština pro život (Francouzsko-ruská mutace) - Alena Nekovářová od nakladatelství Akropolis v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.