Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Alena Nekovářová: Čeština pro život / Czech for life / Tschechisch fürs Leben

Učebnice/Odborná literatura

Alena Nekovářová: Čeština pro život / Czech for life / Tschechisch fürs Leben

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Čeština pro život/Czech for Life/Tschechisch fürs Leben - Alena Nekovářová. Konverzační příručka Aleny Nekovářové, ředitelky vzdělávacího centra Asset v Českých Budějovicích, je určena všem středně pokročilým až pokročilým studentům-cizincům, kteří se již učí česky a chtějí se dále zdokonalit ve svém ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89159
skladem

Jaké má kniha
Čeština pro život / Cze..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Alena Nekovářová: Čeština pro život / Czech for life / Tschechisch fürs Leben koupíte i tady

Specifikace Alena Nekovářová: Čeština pro život / Czech for life / Tschechisch fürs Leben

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 352 Kč

Konverzační příručka Aleny Nekovářové, ředitelky vzdělávacího centra Asset v Českých Budějovicích, je určena všem středně pokročilým až pokročilým studentům-cizincům, kteří se již učí česky a chtějí se dále zdokonalit ve svém vyjadřování. ... a dál?

Produkt Alena Nekovářová: Čeština pro život / Czech for life / Tschechisch fürs Leben

Alena Nekovářová: Čeština pro život / Czech for life / Tschechisch fürs Leben - parametry

Název produktu: Alena Nekovářová: Čeština pro život / Czech for life / Tschechisch fürs Leben
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 352 Kč
Maximální cena: 550 Kč
Ušetríte až: 198 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Čeština pro život/Czech for Life/Tschechisch fürs Leben - Alena Nekovářová. Konverzační příručka Aleny Nekovářové, ředitelky vzdělávacího centra Asset v Českých Budějovicích, je určena všem středně pokročilým až pokročilým studentům-cizincům, kteří se již učí česky a chtějí se dále zdokonalit ve svém vyjadřování tak, aby mluvili jako rodilí Češi. Čeština pro život představuje dlouho chybějící materiál pro pokročilejší studenty, jimž umožňuje zdokonalit se v 15 tématech týkajících se běžných situací každodenního života. Názvy lekcí, k nimž patří např. Taková normální rodina, Jezte a pijte! Dobrou chuť, Jdeme nakupovat, Ukažte mi, prosím, cestu, U doktora. Další prosím!, dokazují praktické a komunikativní zaměření učebnice. Východiskem každé lekce jsou úvodní otázky k danému tématu a vstupní text (monolog, dialog). Otázky k textu prověří porozumění čtenému textu a schopnost samostatného vyjadřování, gramatická cvičení umožňují procvičovat a upevňovat vybrané gramatické jevy. Následuje konverzační blok, který obohacují fotografie a ilustrace a který vede studenty k samostatnému ústnímu vyjadřování, při němž se naučí správně reagovat na vzniklé situace. Oddíl je strukturován tak, aby nabízel množství podnětů jak pro týmovou práci, tak i pro individuální rozšiřování slovní zásoby. Poslechová cvičení (na přiložených CD) posilují zapamatování nově osvojené frazeologie. Autentičnosti jazyka je dosaženo užitím běžně mluveného slova, včetně hovorových výrazů. Součástí učebnice jsou klíč se správnými řešeními, přepisy poslechových cvičení, stručný přehled české gramatiky a v rámci každé lekce drilová cvičení a slovní zásoba s německým a anglickým překladem. Úspěšná práce s učebnicí předpokládá znalost češtiny na úrovni B2 podle Společného evropského referenčního rámce. Publikace: Čeština pro život/Czech for Life/Tschechisch fürs Leben - Alena Nekovářová. 15 moderních konverzačních témat - AKROPOLIS - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 258 str. - ISBN: 978-80-86903-8


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.