Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Alena Nekovářová: Čeština pro život 2 / Czech for Life 2 / Tschechisch fürs Leben 2 + 2CD

Učebnice/Odborná literatura

Alena Nekovářová: Čeština pro život 2 / Czech for Life 2 / Tschechisch fürs Leben 2 + 2CD

Hodnocení: 1x
  • 4

Čeština pro život 2 / Czech for Life 2 / Tschechisch fürs Leben 2 + 2CD - Alena Nekovářová . Učebnice Čeština pro život 2 volně navazuje na úspěšnou konverzační příručku Aleny Nekovářové, ředitelky vzdělávacího centra Asset v Českých Budějovicích, Čeština pro život. Opět je určena všem středně pokročilým až ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89315
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Alena Nekovářová: Čeština pro život 2 / Czech for Life 2 / Tschechisch fürs Leben 2 + 2CD koupíte i tady

Specifikace Alena Nekovářová: Čeština pro život 2 / Czech for Life 2 / Tschechisch fürs Leben 2 + 2CD

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 384 Kč

Učebnice Čeština pro život 2 volně navazuje na úspěšnou konverzační příručku Aleny Nekovářové, ředitelky vzdělávacího centra Asset v Českých Budějovicích, Čeština pro život. ... a dál?

Produkt Alena Nekovářová: Čeština pro život 2 / Czech for Life 2 / Tschechisch fürs Leben 2 + 2CD

Alena Nekovářová: Čeština pro život 2 / Czech for Life 2 / Tschechisch fürs Leben 2 + 2CD - parametry

Název produktu: Alena Nekovářová: Čeština pro život 2 / Czech for Life 2 / Tschechisch fürs Leben 2 + 2CD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 384 Kč
Maximální cena: 650 Kč
Ušetríte až: 266 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Čeština pro život 2 / Czech for Life 2 / Tschechisch fürs Leben 2 + 2CD - Alena Nekovářová . Učebnice Čeština pro život 2 volně navazuje na úspěšnou konverzační příručku Aleny Nekovářové, ředitelky vzdělávacího centra Asset v Českých Budějovicích, Čeština pro život. Opět je určena všem středně pokročilým až pokročilým studentům, kteří již mluví česky, a přesto se chtějí ve svém vyjadřování dále zdokonalovat. Čeština pro život 2 zachycuje dalších 15 témat týkajících se běžných situací každodenního života, mezi něž patří nová, často diskutovaná, aktuální témata jako např. Moderní komunikace, Ve světě českých médií, Jak být dlouho fit? apod. Praktické a komunikativní zaměření učebnice probouzí neustálou aktivitu studentů. Východiskem každé lekce jsou úvodní otázky doplněné ilustracemi. Vstupní text (monolog, dialog, anketa) a následující úkoly k textu prověří porozumění a schopnost samostatného vyjadřování. V učebnici je posílen konverzační blok, který obohacují fotografie, ilustrace, grafy a křížovky. Oddíl je strukturován tak, aby nabízel množství podnětů jak pro týmovou práci, tak i pro individuální rozšiřování slovní zásoby. Poslechová cvičení (na přiloženém CD) posilují zapamatování nově osvojené frazeologie a zároveň dávají návod, jak reagovat v konkrétní situaci. Autentičnosti jazyka je dosaženo užitím běžně mluveného slova, včetně hovorových výrazů. Novinkou učebnice jsou krátké články vybrané z denního tisku. Součástí učebnice jsou klíč, přepisy poslechových cvičení, stručný přehled české gramatiky a slovní zásoba s německým a anglickým překladem. Úspěšná práce s učebnicí předpokládá znalost češtiny na úrovni B2 podle Společného evropského referenčního rámce. Další informace najdete na www.czechforlife.cz. Čeština pro život 2 / Czech for Life 2 / Tschechisch fürs Leben 2 + 2CD - Alena Nekovářová od nakladatelství Akropolis v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.