Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Alena Macková: Zákon o elektronických úkonech a autorizované konverzi dokumentů

Učebnice/Odborná literatura

Alena Macková: Zákon o elektronických úkonech a autorizované konverzi dokumentů

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Zákon o elektronických úkonech a autorizované konverzi dokumentů s komentářem - datové schránky - Macková Alena. Komentář z pera renomovaných autorů doc. Mackové (PF UK a místopředsedkyně Rady pro rozhlasové a televizní vysílání) a JUDr. Štědroně (advokát, soudní znalec, člen Komise Legislativní rady vlády ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83757

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Alena Macková: Zákon o elektronických úkonech a autorizované konverzi dokumentů

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 489 Kč

Publikace: Zákon o elektronických úkonech a autorizované konverzi dokumentů s komentářem - datové schránky - Macková Alena. Komentář z pera renomovaných autorů doc. Mackové (PF UK a místopředsedkyně Rady pro rozhlasové a televizní vysílání) a JUDr. Štědroně (advokát, soudní znalec, člen Komise Legislativní rady vlády ČR specializující se na právo informačních technologií) je publikací, která přibližuje široké veřejnosti nový zákon o elektronických úkonech a autorizované konverzi dokumentů, označovaný někdy jako » ... a dál?

Produkt Alena Macková: Zákon o elektronických úkonech a autorizované konverzi dokumentů

Alena Macková: Zákon o elektronických úkonech a autorizované konverzi dokumentů - parametry

Název produktu: Alena Macková: Zákon o elektronických úkonech a autorizované konverzi dokumentů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 489 Kč
Maximální cena: 601 Kč
Ušetríte až: 112 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Zákon o elektronických úkonech a autorizované konverzi dokumentů s komentářem - datové schránky - Macková Alena. Komentář z pera renomovaných autorů doc. Mackové (PF UK a místopředsedkyně Rady pro rozhlasové a televizní vysílání) a JUDr. Štědroně (advokát, soudní znalec, člen Komise Legislativní rady vlády ČR specializující se na právo informačních technologií) je publikací, která přibližuje široké veřejnosti nový zákon o elektronických úkonech a autorizované konverzi dokumentů, označovaný někdy jako zákon o E-governmentu. Tímto zákonem jsou do našeho právního řádu zaváděny datové schránky a autorizovaná konverze listinných dokumentů do elektronické podoby a naopak. Zavedení datových schránek pro doručování by mělo přiblížit úřady k občanům využíváním elektronických nástrojů. Komunikace mezi občanem a úřadem a vzájemná komunikace mezi orgány veřejné moci by měly být rychlejší a průkazné.Publikace je výjimečná svým záběrem, neboť poprvé se tu nabízí komplexní pohled na celou oblast elektronické komunikace ve veřejné správě. Čtenář zde najde na jednom místě všechny prováděcí předpisy a výklady k datovým schránkám a konverzi dokumentů, ale taky z oblasti archivnictví a spisové služby, ochrany osobních údajů, elektronického podpisu a elektronických komunikací a rovněž přehled evropské regulace E-governmentu. Publikace: Zákon o elektronických úkonech a autorizované konverzi dokumentů s komentářem - datové schránky - Macková Alena. Alena Macková; Bohumír Štědroňs komentářem včetně souvisejících zákonů a prováděcích předpisůWolters Kluwer 2009Kniha, čeština, 528 stran Autor knihy Alena Macková, Bohumír Štědroň, Vydavatelstvo Wolters Kluwer,s komentářem včetně souvise


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.