Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Alena Macková, Alena Winterová: Civilní právo procesní - část první

Učebnice/Odborná literatura

Alena Macková, Alena Winterová: Civilní právo procesní - část první

Hodnocení: 1x
  • 4

Civilní právo procesní část první Řízení nalézací - Alena Macková, Alena Winterová . Učebnice přináší výklad základních principů a institutů civilního procesu nalézacího. Reaguje především na významné principiální změny právní úpravy civilního procesního práva, odrážející změny v právu hmotném, současně však zahrnuje ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78471
skladem

Jaké má kniha
Civilní právo procesní ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Alena Macková, Alena Winterová: Civilní právo procesní - část první

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 746 Kč

Učebnice přináší výklad základních principů a institutů civilního procesu nalézacího. Reaguje především na významné principiální změny právní úpravy civilního procesního práva, odrážející změny v práv ... a dál?

Produkt Alena Macková, Alena Winterová: Civilní právo procesní - část první

Alena Macková, Alena Winterová: Civilní právo procesní - část první - parametry

Název produktu: Alena Macková, Alena Winterová: Civilní právo procesní - část první
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 746 Kč
Maximální cena: 1 101 Kč
Ušetríte až: 355 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Civilní právo procesní část první Řízení nalézací - Alena Macková, Alena Winterová . Učebnice přináší výklad základních principů a institutů civilního procesu nalézacího. Reaguje především na významné principiální změny právní úpravy civilního procesního práva, odrážející změny v právu hmotném, současně však zahrnuje i změny jiné povahy. Předkládané znění je tak v souladu se současným stavem platného práva včetně přímo závazných norem práva Evropské unie a judikatury Soudního dvora EU i Evropského soudu pro lidská práva. Přijetí zvláštní, oddělené právní úpravy nesporných řízení vedlo autory k zamyšlení nad obsahem a systémem dosavadní učebnice. Proto je předkládané vydání věnováno právě jen řízení nalézacímu. Obsahuje výklady řízení sporného i řízení nesporného (zvláštních řízení) a výklady alternativního řešení sporů v České republice. Výklady řízení vykonávacího (exekucí) a řízení insolvenčního budou obsahem samostatné učebnice. Osmé, nezměněné vydání je reprintem sedmého, aktualizovaného a doplněného vydání, které vyšlo v roce 2014. Civilní právo procesní část první Řízení nalézací - Alena Macková, Alena Winterová od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.