Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Alena Macková, Alena Winterová: Civilní právo procesní - část druhá

Učebnice/Odborná literatura

Alena Macková, Alena Winterová: Civilní právo procesní - část druhá

Hodnocení: 1x
  • 5

Civilní právo procesní Část druhá Řízení vykonávací, řízení insolvenčn - Alena Macková, Alena Winterová . Druhá část učebnice civilního práva procesního obsahuje výklad řízení vykonávacího a insolvenčního. Vykonávací řízení je pojednáno nejprve obecně a následně konkrétně jako soudní výkon rozhodnutí, exekuční řízení ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89563

Jaké má kniha
Civilní právo procesní ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Alena Macková, Alena Winterová: Civilní právo procesní - část druhá

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 558 Kč

Druhá část učebnice civilního práva procesního obsahuje výklad řízení vykonávacího a insolvenčního. Vykonávací řízení je pojednáno nejprve obecně, včetně řízení s cizím prvkem, a následně konkrétně jako soudní výkon rozhodnutí, exekuční řízení vedené podle exekučního řádu a jednotlivé způsoby výkonu rozhodnutí. Část věnovaná insolvenčnímu řízení je doplněna výkladem mezinárodního a evropského insolvenčního práva. Autoři kladou důraz na výklad teoretických otázek, základních pojmů, institutů a zásad. Jejich cílem » ... a dál?

Produkt Alena Macková, Alena Winterová: Civilní právo procesní - část druhá

Alena Macková, Alena Winterová: Civilní právo procesní - část druhá - parametry

Název produktu: Alena Macková, Alena Winterová: Civilní právo procesní - část druhá
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 558 Kč
Maximální cena: 558 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Civilní právo procesní Část druhá Řízení vykonávací, řízení insolvenčn - Alena Macková, Alena Winterová . Druhá část učebnice civilního práva procesního obsahuje výklad řízení vykonávacího a insolvenčního. Vykonávací řízení je pojednáno nejprve obecně a následně konkrétně jako soudní výkon rozhodnutí, exekuční řízení vedené podle exekučního řádu a jednotlivé způsoby výkonu rozhodnutí. Část věnovaná insolvenčnímu řízení je doplněna výkladem mezinárodního a evropského insolvenčního práva. Autoři kladou důraz na výklad teoretických otázek, základních pojmů, institutů a zásad. Jejich cílem je poskytnout studentům práv i ostatním čtenářům jasnou a srozumitelnou studijní pomůcku i při neustálých změnách právní úpravy. Civilní právo procesní Část druhá Řízení vykonávací, řízení insolvenčn - Alena Macková, Alena Winterová od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.