Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Alena Chládková, Petr Bukovjan: Dovolená a překážky v práci v otázkách a odpovědích v roce 2013

Knihy naučná literatura

Alena Chládková, Petr Bukovjan: Dovolená a překážky v práci v otázkách a odpovědích v roce 2013

Hodnocení: 1x
  • 4

Leckdy je těžké najít odpověď byť na jedinou otázku. Tato kniha Vám těch odpovědí nabízí hned 206, a to na nejčastější praktické otázky z oblasti dovolené a překážek v práci. Knihu psali svým způsobem i čtenáři sami. Právě jejich otázky – položené autorům osobně na seminářích, telefonicky, elektronickou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83914

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Alena Chládková, Petr Bukovjan: Dovolená a překážky v práci v otázkách a odpovědích v roce 2013

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 242 Kč

Publikace: Dovolená a překážky v práci v otázkách a odpovědích v roce 2013, 2. vydání - Alena Chládková;Petr Bukovjan. Publikace: Dovolená a překážky v práci v otázkách a odpovědích v roce 2013, 2. vydání - Alena Chládková;Petr Bukovjan. ... a dál?

Produkt Alena Chládková, Petr Bukovjan: Dovolená a překážky v práci v otázkách a odpovědích v roce 2013

Alena Chládková, Petr Bukovjan: Dovolená a překážky v práci v otázkách a odpovědích v roce 2013 - parametry

Název produktu: Alena Chládková, Petr Bukovjan: Dovolená a překážky v práci v otázkách a odpovědích v roce 2013
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 242 Kč
Maximální cena: 298 Kč
Ušetríte až: 56 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Leckdy je těžké najít odpověď byť na jedinou otázku. Tato kniha Vám těch odpovědí nabízí hned 206, a to na nejčastější praktické otázky z oblasti dovolené a překážek v práci. Knihu psali svým způsobem i čtenáři sami. Právě jejich otázky – položené autorům osobně na seminářích, telefonicky, elektronickou poštou nebo prostřednictvím internetu – tvoří totiž páteř celé publikace.

Kniha je rozdělena do dvou částí a přehledně členěna podle jednotlivých paragrafů související právní úpravy. Obsahuje tři přílohy, které mají čtenářům usnadnit rychlou orientaci v problematice zaokrouhlování dovolené, jiných důležitých osobních překážek v práci a překážek v práci z důvodu obecného zájmu na straně zaměstnance. Určena je všem, kteří chtějí mít v pracovněprávních vztazích jasno. Publikace: Dovolená a překážky v práci v otázkách a odpovědích v roce 2013, 2. vydání - Alena Chládková, Petr Bukovjan. Publikace: Dovolená a překážky v práci v otázkách a odpovědích v roce 2013, 2. vydání - Alena Chládková, Petr Bukovjan. Alena Chládková; Petr BukovjanWolters KluwerKniha, čeština, 216 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.