Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Alena Bartková, Barbora Johansson Pivoňková, Zdenka Švadlenková: Umělec, vila a bazén

Knihy naučná literatura

Alena Bartková, Barbora Johansson Pivoňková, Zdenka Švadlenková: Umělec, vila a bazén

Hodnocení: 1x
  • 4

Umělec, vila a bazén – Význam a efektivita uměleckého vzdělání v současném českém výtvarném umění - Alena Bartková, Barbora Johansson Pivoňková, Zdenka Švadlenková . Publikace „Umělec, vila a bazén“ je vyvrcholením projektu Nad čarou, který si klade za cíl reflektovat stávající situaci uměleckého světa, vzbudit ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8935
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Alena Bartková, Barbora Johansson Pivoňková, Zdenka Švadlenková: Umělec, vila a bazén koupíte i tady

Specifikace Alena Bartková, Barbora Johansson Pivoňková, Zdenka Švadlenková: Umělec, vila a bazén

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 589 Kč

Publikace „Umělec, vila a bazén“ je vyvrcholením projektu Nad čarou, který si klade za cíl reflektovat stávající situaci uměleckého světa, vzbudit diskuzi o významu vzdělávání v umění, jeho dopady a důležitost v životě umělce. ... a dál?

Produkt Alena Bartková, Barbora Johansson Pivoňková, Zdenka Švadlenková: Umělec, vila a bazén

Alena Bartková, Barbora Johansson Pivoňková, Zdenka Švadlenková: Umělec, vila a bazén - parametry

Název produktu: Alena Bartková, Barbora Johansson Pivoňková, Zdenka Švadlenková: Umělec, vila a bazén
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 589 Kč
Maximální cena: 846 Kč
Ušetríte až: 257 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Umělec, vila a bazén – Význam a efektivita uměleckého vzdělání v současném českém výtvarném umění - Alena Bartková, Barbora Johansson Pivoňková, Zdenka Švadlenková . Publikace „Umělec, vila a bazén“ je vyvrcholením projektu Nad čarou, který si klade za cíl reflektovat stávající situaci uměleckého světa, vzbudit diskuzi o významu vzdělávání v umění, jeho dopady a důležitost v životě umělce. Kniha vychází v České republice jako dvoudílná publikace, která je originálním způsobem spojená zipem. První část knihy obsahuje popis projektů Pod čarou a Nad čarou, eseje a rozhovory s významnými osobnostmi české umělecké scény. Katalog, který je druhou částí publikace, prezentuje dokumentaci konkrétní podoby výstavy „Nad čarou - Jednosměrná zpátky“, její kurátorskou koncepci a prezentaci jednotlivých vystavujících. Autorky se ptají padesáti klíčových osobností české umělecké scény, kterými jsou: Richard Adam, Jaroslav Anděl, Michal Cimala, Viktor Čech, Ladislav Daniel, Jiří David, Milan Dočkal, Martin Dostál, Petr Dub, Epos 257, Kristina Fišerová, Martin Fryč, Marie Fulková, Michael Gabriel, Michael Hauser, Patrik Hábl, Jan Hladil, Ludvík Hlaváček, Terezie Honsová, Milan Houser, Zdeněk Hůla, Martin Janecký, Vít Janeček, Jana Kománková, Karina Pfeiffer Kottová, Krištof Kintera, Markéta Kinterová, Olo Křížová, Lenka Lindaurová, Jiří Machalický, Felicien Mangold, Tomáš Medek, Pavlína Morganová, Aleš Najbrt, Anna Marie Nedoma, Eva Neumannová, Michal Novotný, Miroslav Paulíček, Michal Pěchouček, Josef Pleskot, Jiří Pospíšil, Petra Ptáčková, Michael Rittstein, Martin Routa, Milan Salák, Jan Slavík, Jindřich Smetana, Jakub Spurný, Vladimír Strejček, Petr Šec, Kateřina Šedá, Evžen Šimera, Lenka Šindelářová, Roman Týc, Otto M. Urban, Klára Žán Valentová, Jaroslav Vančát, Pavel Vančát, Tomáš Vaněk, Robert Vano, Vojtěch Žák. Společným jmenovatelem je jim nepopiratelný význam pro současné české umění, životními osudy se často významně liší. Umělec, vila a bazén je zajímavým ojedinělým dokumentem doby snažícím se o vytvoření nového prostoru pro diskuzi o efektivitě současného vysokého uměleckého vzdělávání a zároveň je zábavným čtením. Součástí knihy je i katalog k podobně tematicky laděné výstavě Jednosměrná zpátky, originálně připojený zipem. Samozřejmostí je originální a atraktivní grafické zpracování. Umělec, vila a bazén – Význam a efektivita uměleckého vzdělání v současném českém výtvarném umění - Alena Bartková, Barbora Johansson Pivoňková, Zdenka Švadlenková od nakladatelství PageFive v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz UMĚLEC, VILA A BAZÉN je unikátní kniha na zip, do které přispěli svým názorem významné osobnosti české výtvarné scény.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.