MENU

Srovnání cen » Hobby, koníčky » Společenské hry » Ostatní z kategorie společenské hry » Srovnání cen ALBI V kostce! Mýty a legendy

Ostatní z kategorie společenské hry

ALBI V kostce! Mýty a legendy

Hodnocení: 1x
  • 5
EAN: 8590228040046

Série: BrainBox Učte se zábavnou formou - pomocí veselých obrázků a bystré paměti. Zábavná a edukativní hra pro děti i dospělé. Vaším cílem bude za 10 minut nasbírat co nejvíce karet. Jak na to? Vždy si vyberete 1 kartu, díváte se na ni 10 sekund (než ...a dál?

Filtrovat: i

Doporučujeme ALBI V kostce! Mýty a legendy

Nejlevnější nabídky

Specifikace ALBI V kostce! Mýty a legendy

Kategorie Ostatní z kategorie společenské hry
Výrobce ALBI
Nejnižší cena 399 Kč
Věk od 6 - 7 let
Věk od 8 - 11 let

Série: BrainBox Učte se zábavnou formou - pomocí veselých obrázků a bystré paměti. Zábavná a edukativní hra pro děti i dospělé. Vaším cílem bude za 10 minut nasbírat co nejvíce karet. Jak na to? Vždy si vyberete 1 kartu, díváte se na ni 10 sekund (než se přesypou hodiny) a poté si vezme kartu váš soupeř, vy hodíte kostkou a podle toho, jaké na ní padne číslo, vám protihráč přečte otázku. Zapamatovali jste si správnou odpověď? Pak je karta » ... a dál?

Produkt ALBI V kostce! Mýty a legendy

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouNovinky z okolí


ALBI Karak: Regent

ALBI Karak: Regent

od 306 Kč

ALBI Znáte svět?

ALBI Znáte svět?

od 535 Kč

ALBI Znáte Evropu?

ALBI Znáte Evropu?

od 499 Kč

ALBI Znáte Česko?

ALBI Znáte Česko?

od 513 Kč

ALBI Duplik

ALBI Duplik

od 479 Kč

Albi Vlajky

Albi Vlajky

od 444 Kč

ALBI V kostce! Mýty a legendy - parametry

Název produktu: ALBI V kostce! Mýty a legendy
Výrobce: ALBI
Minimální cena: 399 Kč
Maximální cena: 712 Kč
Ušetríte až: 313 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Věk od 6 - 7 let
Věk od 8 - 11 let
Podrobný popis:

Série: BrainBox Učte se zábavnou formou - pomocí veselých obrázků a bystré paměti. Zábavná a edukativní hra pro děti i dospělé. Vaším cílem bude za 10 minut nasbírat co nejvíce karet. Jak na to? Vždy si vyberete 1 kartu, díváte se na ni 10 sekund (než se přesypou hodiny) a poté si vezme kartu váš soupeř, vy hodíte kostkou a podle toho, jaké na ní padne číslo, vám protihráč přečte otázku. Zapamatovali jste si správnou odpověď? Pak je karta vaše!! Pravidla Vaším cílem je za 10 minut nasbírat co nejvíce karet. Jak na to? Vždy si 1 kartu vyberete, díváte se na ní 10 sekund (než se přesypou hodiny) a poté si vezme kartu váš soupeř. Vy hodíte kostkou a podle toho, jaké na ní padne číslo, vám protihráč přečte otázku podle tématu Kostky, např.: Kolik barev má francouzská vlajka? nebo Měla sanitka červený majáček? či Jak se nazývá pták na obrázku? Zapamatovali jste si to? Pokud ano, je karta vaše! Hráči a čas Věk: 8+ Počet hráčů: 1+ Doba hry: 10 min Obsah balení 71 karet s obrázky a otázkami přesýpací hodiny hrací kostka pravidla Další parametry Rozměry balení: 12 x 12 x 12 cm Materiál: karton

Albi - V kostce! Mýty a legendy, 1 a více hráčů, od 8 let


V kostce! Mýty a legendy je desetiminutová hra na procvičení paměti a vědomostí aneb co si zapamatujete za 10 vteřin?

Vaším cílem bude za 10 minut nasbírat co nejvíce karet s obrázky zemí.

Jak na to? Vždy si vyberete 1 kartu, díváte se na ní 10 sekund (než se přesypou hodiny) a poté si vezme kartu váš soupeř. Vy hodíte kostkou a podle toho, jaké na ní padne číslo, vám protihráč přečte otázku.

Např.: Kdo poslal Pandoře skřínku? Který bůh potrestal Prométhea? Jak se jmenovala Iásonova loď?

Zapamatovali jste si to? Pokud ano, karta je vaše!

Hra je ve tvaru krychle a obsahuje 55 karet s obrázky mýtů a legend a vždy 6 otázkami.


Obsah:

55 karet s obrázky mýtů a legend/otázkami,

přesýpací hodiny,

hrací kostku

pravidla.Počet hráčů: 1+

Věk hráčů: od 8 let

Doba hraní: 10 min
Vědomostní hra , pro 1 hráče, vhodné od 8 let . Kdo sestrojil Golema? A hlavu jakého zvířete má egyptský bůh Anubis? Odpovědi na tyto a další otázky se dozvíte ve vědomostní hře V kostce! Mýty a legendy. Hra od Brainbox je skvělou hrou, která děti báječně zabaví a zároveň si díky ní procvičí svou paměť a vědomosti. Hra Mýty a legendy obsahuje kartičky s různými obrázky týkajích se bájných legend a mýtů. Hráč si vytáhne jednu z karet a jeho úkolem je si za 10 vteřin zapamatovat co nejvíce z obrázku na její přední straně. Následně kartičku otočí a hodí kostkou, která určí číslo otázky, na níž musí hráč odpovědět. Za správnou odpověď si můž


Přidat recenzi pro ALBI V kostce! Mýty a legendy

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Blackfire Zombie Kidz: Evoluce

Blackfire Zombie Kidz: Evoluce

Do vaší školy se dobývají ZOMBIE!

od 469 Kč

v 9 obchodech

Albi: V Kostce - historie

Albi: V Kostce - historie

Desetiminutová hra na procvičení paměti a historických událostí aneb co si zapamatujete během 10 vteřin? Historie V Kostce! Vaším cílem bude za 10 minut nasbírat co nejvíce karet jednotlivých historických událostí. Jak na to? Vždy si vyberete 1 kartu, »

od 349 Kč

v 9 obchodech

Albi: V kostce! Vynálezy

Albi: V kostce! Vynálezy

Desetiminutová hra na procvičení paměti a poznávání vynálezů a vynálezců, aneb co si zapamatujete za 10 vteřin? Vaším cílem bude za 10 minut nasbírat co nejvíce karet jednotlivých vynálezů z celého světa. Jak na to? 1. Začíná hrát nejmladší hráč tak, že »

od 329 Kč

v 7 obchodech

DINO Diamantový les

DINO Diamantový les

Diamantový les je dětská strategická hra, která potrápí paměť nejednoho hráče. Hráči coby trpaslíci se v ní potácí poslepu a po paměti v temném lese a snaží se jako první najít čtyři barevné diamanty. Z herního plánu vidí současně vždy jen několik málo »

od 289 Kč

v 10 obchodech

Dino Toys Dino Rapido

Dino Toys Dino Rapido

Společenská hra pro 2–8 hráčů, vhodné od 6 let, alespoň na 15 min hraní . Rodinná společenská hra Rapido od Dino skvěle otestuje postřeh a paměť hráčů. Úkolem hráčů totiž je co nejrychleji uhodnout, které zvíře na kartičce chybí. Bude to kráva, prasátko »

od 268 Kč

ve 3 obchodech

Trefl Máša a medvěd: Krásný den!

Trefl Máša a medvěd: Krásný den!

Společenská hra inspirována pohádkou Máša a Medvěd.Medvěd se chystá navštívit Mášu v jejím domečku, no zatím co holčička čekala, udělala nepořádek. Pomoz Máše a jejim přátelům najít schované poklady a dát je na své místo, »

od 210 Kč

ve 4 obchodech

Trefl Houbaření v zeleném háji

Trefl Houbaření v zeleném háji

Společenská hra rodinná a vzdělávací pro 2–4 hráče, vhodné od 4 let, alespoň na 30 min hraní . Pojďte sbírat houby v teple domova a užít si u toho spoustu zábavy. Cílem společenské hry Trefl Houbaření v zeleném háji je posbírat co nejvíce jedlých hub. Ale »

od 369 Kč

ve 3 obchodech

BLACKFIRE Jungle Speed - nová verze

BLACKFIRE Jungle Speed - nová verze

Karetní hra pro 2–10 hráčů, doporučený věk od 7 let, alespoň na 15 min hraní, česká lokalizace . Nová verze populární párty hry Jungle Speed je tu! Jedná se o rychlou hru pro rodinu nebo partu kamarádů zaměřenou na postřeh. Hráči postupně odkrývají své »

od 369 Kč

v 1 obchodě

ALBI BrainBox Pod lupou - Prázdniny

ALBI BrainBox Pod lupou - Prázdniny

Vědomostní hra pro 2–4 hráče, vhodné od 6 let, alespoň na 10 min hraní . Zažeňte nudu s úžasnou hrou BrainBox Pod lupou. Do této chytré vědomostní hry se mohou zapojit 2 až 4 hráči. Jejich úkolem je v časovém limitu si zapamatovat 6 rozdílů. Hod kostkou »

od 312 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.