MENU

Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Hlavolamy » Srovnání cen Albi Únikovka

Hlavolamy

Albi Únikovka

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 8590228031846

  Únikovka je karetní variací na populární únikové hry, při nichž se skupina přátel nechá zamknout do místnosti plné rébusů a snaží se z ní v časovém limitu uniknout pryč. I karetní hra Únikovka - Za oponou je plná rébusů, které musíte vyřešit chcete-li uspět. Hráči ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.96636
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Albi Únikovka

Specifikace Albi Únikovka

Kategorie Hlavolamy
Výrobce ALBI
Nejnižší cena 106 Kč

Albi Únikovka Kooperativní týmová hra, kde se musí všichni společně snažit o stejnou věc. A to o vyřešní sady rébusů, jejichž správné řešení je nechá uniknout z místnosti. Na vyřešení je zadaný časový limit. O to větší vypětí vzniká. Pro společný úspěch je potřeba dát hlavy dohromady a co nejlépe projít balíčkem karet, kde se jim pod rukama objevují nová pravidla a zadání rébusů. Karty mohou být hlavolamy, rébusy či nápovědami. Kupte starším » ... a dál?

Produkt Albi Únikovka

Albi Únikovka - parametry

Název produktu: Albi Únikovka
Výrobce: ALBI
Minimální cena: 106 Kč
Maximální cena: 399 Kč
Ušetríte až: 293 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

  Únikovka je karetní variací na populární únikové hry, při nichž se skupina přátel nechá zamknout do místnosti plné rébusů a snaží se z ní v časovém limitu uniknout pryč. I karetní hra Únikovka - Za oponou je plná rébusů, které musíte vyřešit chcete-li uspět. Hráči společně procházejí balíčkem karet, čímž se jim odhalují nová pravidla a nové rébusy. Některé karty představují hlavolamy, jiné nápovědy a další předměty, které se budou později hodit. Anonymní obálka ve vaší schránce obsahuje volné vstupenky na beznadějně vyprodanou poslední kouzelnickou show velkého iluzionisty Lance Oldmana. Show se bude konat dnes večer v New Yorku. Už se nemůžete dočkat: před vámi se rýsuje zábavný a pohodový večer… ale pokud si začnete s magií, musíte se připravit na cokoliv! Zaujmete svá místa v hledišti a jakmile začnete přicházet na kloub některým kouzelnickým trikům, show nabere nečekané obrátky! Únikovka je karetní variací na populární únikové hry, při nichž se skupina přátel nebo kolegů (lze hrát i v jednom hráči) nechá zamknout do místnosti plné rébusů a snaží se z ní v časovém limitu uniknout pryč. I karetní hra Únikovka je plná rébusů, které musíte vyřešit chcete-li uspět. A uspějete nebo selžete všichni - Únikovka je totiž kooperativní hra, tudíž hrají všichni hráči spolu a ne proti sobě. Hráči společně procházejí balíčkem karet, čímž se jim odhalují nová pravidla a nové rébusy. Některé karty představují hlavolamy, jiné nápovědy a další předměty, které se budou později hodit. Zvládnete vyřešit unikátní rébusy a uniknout z místnosti včas? Hra Únikovka - Za oponou obsahuje: 60 velkých karet a tajemnou obálku. Počeet hráčů: 1-6 Délka hry: 60min Věk: 12+  

Albi - Únikovka - Záhada Eldoráda, 1 - 6 hráčů, od 12 let


Po letech pátrání po mytickém Eldorádu se domů vracíte s prázdnýma rukama.

Znenadání prorazí trup letadla obří kamenná krokodýlí hlava a vy se musíte zachránit skokem z letadla. Jste sami, unavení a hladoví ztraceni v srdci pralesa a máte k dispozici jen pár věcí, které jste stačili ve spěchu pobrat.

Tohle může být váš konec… a nebo poslední šance odhalit záhadu Eldoráda.


Únikovka je karetní variací na populární únikové hry, při nichž se skupina přátel nebo kolegů (lze hrát i v jednom hráči) nechá zamknout do místnosti plné rébusů a snaží se z ní v časovém limitu uniknout pryč.

I karetní hra Únikovka je plná rébusů, které musíte vyřešit chcete-li uspět. A uspějete nebo selžete všichni - Únikovka je totiž kooperativní hra, tudíž hrají všichni hráči spolu a ne proti sobě.

Hráči společně procházejí balíčkem karet, čímž se jim odhalují nová pravidla a nové rébusy.

Některé karty představují hlavolamy, jiné nápovědy a další předměty, které se budou později hodit.


Zvládnete vyřešit unikátní rébus


Recenze Albi Únikovka

Přidáno: 12. března 2020

Přidáno: 19. září 2019

Přidat recenzi pro Albi Únikovka

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Albi Únikovka

Albi Únikovka

  Únikovka je karetní variací na populární únikové hry, při nichž se skupina přátel nechá zamknout do místnosti plné rébusů a snaží se z ní v časovém limitu uniknout pryč. I karetní hra Únikovka - Za oponou je plná rébusů, »

od 106 Kč

v 16 obchodech

DINO Úniková hra: Zapomenutý ostrov

DINO Úniková hra: Zapomenutý ostrov

Poklidný výlet plachetnicí nečekaně nabral zcela jiný směr. V oblíbené únikové hře EXIT zažijete temnou bouři, která vás zavane na neznámý ostrov. Aby toho nebylo málo, vaše loď je pryč a vše, co by vám mohlo pomoci z průšvihu, je zabezpečeno kódy. »

od 285 Kč

v 18 obchodech

Albi Hospodský kvíz

Albi Hospodský kvíz

Hospodský kvíz je netradiční kvízová hra plná zajímavých otázek. Hra je inspirována fenoménem hospodských kvízů, které se odehrávají přímo v restauracích. Kvízová hra vznikla v úzké spolupráci s jedním z organizátorů těchto soutěží. Společenská hra »

od 549 Kč

v 7 obchodech

Albi Párty Alias Ženy versus Muži

Albi Párty Alias Ženy versus Muži

Oblíbená párty hra Párty Alias v nejnovější verzi. Jak již název napovídá, ve hře budou hrát ženy proti mužům, chcete-li, muži proti ženám. Oproti hrám Párty Alias a Párty Alias Velká sázka je v této verzi pouze mluvení, žádná pantomima, ani kreslení. »

od 429 Kč

v 13 obchodech

Albi Tajemství těla

Albi Tajemství těla

Albi - Tajemství těla, 2 - 6 hráčů, od 12 let Podívejte se sami na sebe jinýma očima. Zkoumání lidského těla je nekonečná zábava. Víte, že lidské tělo »

od 200 Kč

v 11 obchodech

BLACKFIRE Escape Room 2 - úniková hra

BLACKFIRE Escape Room 2 - úniková hra

ADC Blackfire - Escape Room - úniková hra 2, 3 - 5 hráčů, od 15 let 4 NOVÉ SCÉNÁŘE PLNÉ NAPĚTÍ Dokážete si »

od 799 Kč

v 14 obchodech

BLACKFIRE Escape Room - Úniková hra

BLACKFIRE Escape Room - Úniková hra

ADC Blackfire - Escape Room - Úniková hra, 3 - 5 hráčů, od 16 let Stejně jako v případě ostatních verzí hry Escape Room po celém světě jste i tady „uvězněni“ a cílem je najít »

od 799 Kč

v 10 obchodech

Albi Tvoje tvář má známý hlas

Albi Tvoje tvář má známý hlas

Párty hra , doporučený věk od 11 let, alespoň na 30 min hraní . Oblíbená hra Tvoje tvář má známý hlas postaví soupeře před různorodé úkoly. Hráči pomocí kreslení, vysvětlování, zpívání, broukání a jiných aktivit naznačují spoluhráči interpreta nebo pojmy »

od 485 Kč

v 17 obchodech

DINO Adventure Games: Monochrome A. S. Párty hra

DINO Adventure Games: Monochrome A. S. Párty hra

Adventure games: Monochrome - párty hra Vloupání se do tajemné laboratoře biotechnologické společnosti se zdálo jako hračka. Ale Jak dokončit misi, než vás někdo chytne? Ukrást záhadný vzorec a dostat se z laboratoře zvládnout jen ti, kdo naplno zapojí »

od 346 Kč

v 11 obchodech

DINO Adventure Games: Žalář Párty hra

DINO Adventure Games: Žalář Párty hra

Adventure games: Žalář - párty hra Být vězněm ve svém obýváku může být i zábava! Nevěříte? Přesvědčí vás napínavá hra z edice Adventure games s názvem Žalář. Váš gauč nebo celá místnost se během hry promění v zatuchlé vězení, do kterého ani nevíte, jak »

od 346 Kč

v 11 obchodech

BLACKFIRE Escape Room

BLACKFIRE Escape Room

ADC Blackfire - Escape Room pro 2 hráče, 2 hráči, od 16 let Z pohodlí domova zažijte vzrušení, které znáte z únikových her ze skutečného života! Během této »

od 339 Kč

v 12 obchodech

DINO Úniková hra: Tajemné muzeum

DINO Úniková hra: Tajemné muzeum

Exit úniková hra: Tajemné muzeum Máte poslední den dovolené ve Florencii! Vesele se procházíte uličkami města, když se najednou spustí liják. Rychle se snaží- te někam schovat, když vtom se srazíte s nádherně oblečeným mužem. Spiklenecky vám vtiskne do »

od 299 Kč

v 16 obchodech

DINO Úniková hra: Strašidelná vila

DINO Úniková hra: Strašidelná vila

Exit úniková hra: Strašidelná vila Po nedobrovolných dobrodružstvích, která jste v poslední době za- žili, chcete tuhle dovolenou strávit prostě doma. Tady se aspoň nemůže nic stát. Počasí je nádherné, lednička naplněná a dnešní večer připravený ke hře. »

od 299 Kč

v 16 obchodech

Dino Toys Dino Úniková hra: Mrtvý muž v orient expresu

Dino Toys Dino Úniková hra: Mrtvý muž v orient expresu

Jedna vražda, osm podezřelých... Shodou okolností je mezi cestujícími vlaku i světoznámí soukromý detektiv Achilles Pussot - ale ten zřejmě vyřazen z boje... Dokážete s pomocí jeho podkladů objasnit celý případ, než Orient Express dorazí do »

od 296 Kč

v 15 obchodech

DINO Úniková hra: Zapovězený hrad

DINO Úniková hra: Zapovězený hrad

Tak tahle dovolená se dost zvrtla. Kromě toho, že váš vlak měl neskutečné zpoždění, nabere nečekaný směr i váš výlet na středověký hrad. Napínavá úniková hra EXIT vás zavede až do jeho impozantního trůnního sálu, ale než se rozkoukáte, zavřou se za »

od 277 Kč

v 19 obchodech

DINO Úniková Hra: Tajná Laboratoř

DINO Úniková Hra: Tajná Laboratoř

Dino Úniková hra Tajná laboratoř - párty hra Úspěšná úniková hra EXIT s příběhem, že vše je přesně naopak. Máte pocit, že ve vašem každodenním životě už nefunguje chemie? Vlastně jste se jen chtěli zúčastnit lékařského výzkumu a trochu si »

od 274 Kč

v 19 obchodech

Dino Toys Dino Úniková hra: potopený poklad párty hra

Dino Toys Dino Úniková hra: potopený poklad párty hra

Při hledání bájného podkladu z lodi Santa Maria se vrháte do nebezpečného dobrodružství... Vyhlídka na poklad je nesmírně lákavá! Ale stačí, aby se něco zvrhlo, a skončíte hluboko pod mořskou hladinou. Dokážete vyřešit záhadu Santa »

od 273 Kč

v 17 obchodech

DINO Úniková hra: Polární stanice

DINO Úniková hra: Polární stanice

Únik z šedivé reality může být hračka, úspěšná úniková hra EXIT je toho důkazem. Scénář Opuštěná chata vás postaví před řešení napínavé situace, kdy se vám cestou na dovolenou porouchá auto. Nocleh sice najdete, ale ráno se probudíte se zjištěním, že »

od 269 Kč

v 14 obchodech

DINO Úniková Hra: Faraonova Hrobka

DINO Úniková Hra: Faraonova Hrobka

Faraonova hrobka - Exit - Úniková hra Kam až vás může zavést zvědavost? Třeba do hrobky krále Tutanchamona! V úspěšné únikové hře EXIT s příběhem Faraonova hrobka se coby turisté ocitnete v jedné z nejúžasnějších egyptských památek. Jaké ale bude vaše »

od 267 Kč

v 18 obchodech

Albi X bere!

Albi X bere!

Počet hráčů: 2 - 4 Doporučený věk: od 8 let Doba hraní: 25+ Typ hry: Karetní; Logická X bere! není žádná obyčejná X hra procvičující logické myšlení! Vykládání karet s čísly do řad? To už tady bylo. Je to karetní hra z rodiny 6 bere!. Avšak tentokrát může »

od 199 Kč

ve 4 obchodech

Albi Párty Alias Hádej, kdo jsi

Albi Párty Alias Hádej, kdo jsi

Albi Párty Alias Hádej, kdo jsi Zábavná hra s čelenkami na rychlé odhalení identity spoluhráčů. Společenská hra plná zábavy, u které se nemusí strategicky přemýšlet, ale spíše je potřeba dobře odhadnout a formulovat. Hráči »

od 449 Kč

ve 2 obchodech

Albi Neobvyklí podezřelí

Albi Neobvyklí podezřelí

Společenská hra pro 3–16 hráčů, doporučený věk od 14 let, alespoň na 20 min hraní, česká lokalizace . Společenská párty hra Neobvyklí podezřelí je dedukční hrou, která promění hráče v detektivy. Ti společně hledají pachatele zločinu. Toho zná jen jeden »

od 429 Kč

ve 3 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.