Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Srovnání cen Albi: Ubongo Junior

Hračky

Albi: Ubongo Junior

Hodnocení: 1x
  • 4

Oblíbená rodinná hra přichází v juniorské verzi a je určena dětem již od 5 let. Děti skládají dílky se zvířátky do obrazců na kartách. Hra obsahuje 100 obrazců a drahokamy, které hráči obdrží po splnění jednotlivých zadání. Ubongo Junior je vydařenou variantou oblíbené rodinné hry, která je tentokráte určena ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.09922
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Albi: Ubongo Junior koupíte i tady

Specifikace Albi: Ubongo Junior

Kategorie Hračky
Výrobce ALBI
Nejnižší cena 446 Kč

Společenská hra pro 2 - 4 hráče, doporučený věk od 5 let. Ubongo Junior je jednou z variant oblíbené rodinné hry Ubongo, tentokrát je hra přizpůsobena těm nejmenším hráčům od 5 let. Všichni hráči se snaží sestavit skládačku z barevných dílků, na kterých jsou vyobrazena zvířátka. Kdo zadání složí jako první, musí zavolat „Ubongo“ a získá cenné drahokamy. Zbylí hráči však také mají nárok na odměnu, pokud stihnou skládačku složit v časovém limitu. Vítězem se stane ten hráč, který během hry nasbírá nejvíce drahokamů. » ... a dál?

Produkt Albi: Ubongo Junior

Albi: Ubongo Junior - parametry

Název produktu: Albi: Ubongo Junior
Výrobce: ALBI
Minimální cena: 446 Kč
Maximální cena: 595 Kč
Ušetríte až: 149 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Oblíbená rodinná hra přichází v juniorské verzi a je určena dětem již od 5 let. Děti skládají dílky se zvířátky do obrazců na kartách. Hra obsahuje 100 obrazců a drahokamy, které hráči obdrží po splnění jednotlivých zadání. Ubongo Junior je vydařenou variantou oblíbené rodinné hry, která je tentokráte určena přímo dětem. Základní princip hry zůstává stejný, mění se pouze grafika, která do hry přináší pěkná zvířátka, a snižuje se samozřejmě náročnost úloh. Ve hře Ubongo junior dostane každý hráč devět dílků skládačky - každý dílek má jinou barvu a tvar a zobrazuje jiné zvířátko. Vedle dílků pak získá i sedm oboustranných destiček, na něž bude dílky skládat. Na destičkách je podobně jako v základní hře vyobrazen rámeček, do něhož je třeba dílky napasovat. Malí hráči se mohou rozhodnout, zda budou hrát jednodušší či složitější variantu. Tedy, zda budou do rámečku umísťovat dva nebo tři dílky. Které dílky mají použít, je opět vyobrazeno na kartičce. Na začátku každého kola hráči otočí kartičku, rychle najdou dílky, které mají na kartičku umístit, a po té soutěží o to, kdo dříve napasuje dílky do rámečku. Hráč, kterému se to podařilo jako prvnímu, otočí přesýpací hodiny a z pytlíčku si vytáhne 2-4 diamanty (záleží na počtu hráčů va hře). Další hráč v pořadí, kterému se podařilo skládačku dokončit během přesýpání hodin, si ze sáčku vytáhne o diamant méně atd. Hráč, který během hry nasbírá nejvíce diamantů, vítězí. Hra Ubongo junior je skutečně nápaditě zpracována, takže malé hráče rozhodně zaujme. Složíte-li zvířátka vedle sebe, připadáte si jako v zoologické zahradě. Hra Ubongo junior obsahuje: 4x9 dílků se zvířátky, 50 kartiček s rámečky, 72 diamantů, sáček, přesýpací hodiny Pro 2 - 4 hráče, od 5 let, délka hry 20 minut. V této hře se všichni hráči najednou snaží sestavit skládačku

z barevných dílků, na kterých jsou roztomilá zvířátka. Kdo zadání

složí jako první, zvolá: Ubongo!; a bude odměněn drahokamy

z pytlíku. Ve hře Ubongo Junior se všichni hráči najednou snaží sestavit

skládačku z barevných dílků, na kterých jsou roztomilá zvířátka.

Malí hráči si mohou vybrat jednodušší skládačku ze dvou dílků nebo

těžší ze tří. Kdo zadání složí jako první, zvolá: „Ubongo!“ a

bude odměněn drahokamy z pytlíku. Ale i ostatní mají ještě šanci na

odměnu, pokud stihnou skládačku dokončit během času, který je vyměřen

přesýpacími hodinami. Hráč, který během hry nasbírá nejvíce

drahokamů, zvítězí. Ubongo Junior je variantou oblíbené rodinné hry, která je tentokrát určena

přímo dětem. Veselé barvy a roztomilá zvířátka spolehlivě zaručí, že

se děti budou při skládání báječně bavit. TIP pro rodiny: tuto hru lze ze kombinovat se základní hrou UBONGO – děti

a dospěli tak mohou hrát dohromady. Hra obsahuje: 50 karet se 100 rébusy, 4× 9 barevných dílků,

72 drahokamů, přesýpací hodiny, látkový sáček a pravidla.

Parametry Ubongo Junior

Počet hráčů 2–4

Doba hraní 20–30

Věk 5+ Společenská hra pro 2 - 4 h


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.