MENU

Srovnání cen » Hobby, koníčky » Společenské hry » Deskové hry » Srovnání cen ALBI Ubongo 3D

Deskové hry

ALBI Ubongo 3D

Hodnocení: 1x
  • 5
EAN: 8590228037763

Oblíbená společenská hra ALBI Ubongo 3D je ideální pro celou rodinu. Tato verze byla vylepšena o třetí rozměr. V Principem hry je během jednotlivých kol zakrývat prázdná pole na hrací kartě trojrozměrnými dílky a to až do výšky dvou pater. Kolo je omezeno časovým limitem. Jakmile je rébus vyřešen, dostane hráč odměnu v podobě drahokamů. Vítězem se stává ten, kdo bude mít největší sbírku drahokamů. Na výběr jsou 2 obtížnosti. Hra je vhodná od 10 let a mohou hrát až 4 hráči. více podrobností

Filtrovat: i

Doporučujeme ALBI Ubongo 3D

Nejlevnější nabídky

Specifikace ALBI Ubongo 3D

Kategorie Deskové hry
Výrobce ALBI
Nejnižší cena 989 Kč
Počet hráčů 1 - 4
Věk od 8 - 11 let

V rodinné společenské hře Ubongo 3D máte za úkol zakrýt prázdná pole na kartě trojrozměrnými dílky do výšky dvou pater. Komu se podaří umístit dílky správně na sebe? Jako odměna na vás čekají drahokamy.  Vítězem se stává hráč s nejhodnotnější sbírkou drahokamů. Ve hře Ubongo 3D máte na výběr ze 2 obtížností. Můžete tedy začít s lehčí variantou, ovšem i tak s dlouhotrvající zábavou. Trojrozměrné dílky jsou vyrobeny z kvalitních dřevěných vláken. Hra Ubongo 3D obsahuje: 36 karet s 504 zadáními, 40 herních dílků, » ... a dál?

Produkt ALBI Ubongo 3D

ALBI Ubongo 3D - parametry

Název produktu: ALBI Ubongo 3D
Výrobce: ALBI
Minimální cena: 989 Kč
Maximální cena: 2 128 Kč
Ušetríte až: 1 139 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Počet hráčů 1 - 4
Věk od 8 - 11 let
Podrobný popis:


Albi - Ubongo 3D, 1 - 4 hráči, od 10 let


V rodinné společenské hře Ubongo 3D máte za úkol zakrýt prázdná pole na kartě trojrozměrnými dílky do výšky dvou pater. Komu se podaří umístit dílky správně na sebe? Jako odměna na vás čekají drahokamy.

Vítězem se stává hráč s nejhodnotnější sbírkou drahokamů.


Ve hře Ubongo 3D máte na výběr ze 2 obtížností. Můžete tedy začít s lehčí variantou, ovšem i tak s dlouhotrvající

zábavou.


Trojrozměrné dílky jsou vyrobeny z kvalitních dřevěných vláken.


Obsah:

36 karet s 504 zadáními,

40 herních dílků,

desetistěnnou kostku,

přesýpací hodiny,

plátěný pytlík,

58 drahokamů,

sešit s řešeními

pravidla.Počet hráčů: 1 - 4 hráči

Věk hráčů: od 10 let

Doba hraní: 30 min.Společenská hra pro 1–4 hráče, doporučený věk od 10 let, alespoň na 30 min hraní, česká lokalizace . Rodinná společenská hra Ubongo je zpět. Přichází v nové verzi rozšířené o třetí rozměr. Ubongo 3D nabízí vyvážený poměr rychlosti a strategie. Při hraní si procvičíte prostorovou představivost a schopnost rychle řešit topologické úlohy. U dětí podporuje správný rozvoj logického myšlení, dospělé zase přinutí změnit zaběhnutý styl přemýšlení. Cílem hry je zakrýt prázdná pole na hrací kartě trojrozměrnými dílky do výšky dvou pater a to v časovém limitu daném přesýpacími hodinami. Hra Ubongo 3D je určena pro 1 - 4 hráče od 10 let. Délka jedné partie je cca 30 minut. Klíčové vlastnosti společenské hry Ubongo 3DNová verze známé hry Ubongo rozšířená o třetí rozměrRodinná hra Ubongo 3D procvičí prostorou představivostSmyslem hry je zakrýt prázdná pole na kartě trojrozměrnými dílky do výšky dvou paterNa každé kolo je přesýpacími hodinami stanoven časový limitZa správné vyřešení rébusu je hráč odměněn

Albi Ubongo 3D Hra plná obrazců, čekajících na složení, tentokrát ve 3D. Sada rozličně vybarených a vytvarovaných kamenů je připravena na prostorové skládání. Hráči mají z úkol na dané kartě vyskládat dílky prostorově do výše dvou pater. Odměnou za každý zdařilý objekt jsou drahokamy. Kdo jich získá nejvíce, vyhrává. Obsah balení: 36 karet s 504 zadáními, 40 skládacích dílků 58 drahokamů, plátěný pytlík, přesýpací hodiny sešit s řešením, desetistěnná kostka pravidla hry v českém a slovenském jazyce

Kupte dětem Ubongo a hrejte s nimi! Vhodné pro děti od 10 let

Počet hráčů: 1-4

Doba hraní: cca 30 min

Výzva pro všechny fanoušky záludných úkolů. Cílem hry je zakrýt prázdná pole na kartě 3D dílky do výšky dvou pater.počet hráčů: 1-4doba hraní: 30 minutvěk: 10 + Obsah balení: 36 x karet zadání (s 504 zadáními)40 x herních dílků (10 v každé barvě)1 x dese


Recenze ALBI Ubongo 3D

Přidáno: 19. září 2019

Přidat recenzi pro ALBI Ubongo 3D

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Dino: Dostihy a sázky Junior

Dino: Dostihy a sázky Junior

Dětská varianta nejúspěšnější české hry Dostihy a sázky s přizpůsobenými pravidly pro děti. Hráči nakupují své poníky a další potřebnou koňskou výbavu. Během hry se nenásilně seznámí s hodnotou peněz a hlavně se dobře pobaví. Děti od 5 let mohou hrát »

od 243 Kč

v 18 obchodech

Piatnik Activity Original Legend

Piatnik Activity Original Legend

Activity je jedna z nejoblíbenějších a nejzábavnějších rodinných společenských her Activity je jedna z nejoblíbenějších a nejzábavnějších rodinných společenských her. Chcete-li popojít figurkou po herním plánu, musíte spoluhráčům hry Activity do časového »

od 539 Kč

v 7 obchodech

Hasbro Monopoly Junior Electronic Banking CZ

Hasbro Monopoly Junior Electronic Banking CZ

Desková hra pro 2–4 hráče, doporučený věk od 5 let, česká lokalizace, vyžaduje 2 ks AAA baterií, které nejsou součástí balení . Nejoblíbenější vzdělávací desková hra v novém kabátěDopřejte svým dětem skvělé okamžiky plné zábavy, které přináší společenská »

od 549 Kč

v 10 obchodech

Hasbro Game of Life CZSK

Hasbro Game of Life CZSK

Hra Život je desková hra, v níž nejde o nic menšího než o život, přesněji řečeno o život podle vlastních představ.Je jen na vás (a na štěstí), zda zvolíte životní cestu plnou akce, dobrodružství a nečekaných překvapení či zda se vydáte poklidnou cestou »

od 529 Kč

v 7 obchodech

Superfarmář de luxe

Superfarmář de luxe

Společenská hra pro 2 až 4 hráče, doporučený věk od 7 do 99 let. Superfarmář je oblíbená logická hra pro celou rodinu. Jejím tvůrcem je významný matematik Karol Borsuk. Pravidla hry nutí hráče počítat, předvídat, plánovat a kalkulovat s riziky. Staňte se »

od 451 Kč

v 7 obchodech

Teddies Šachy a dáma

Teddies Šachy a dáma

Detoa Šachy a dámaKlasické společenské hry šachy a dáma. Set obsahuje oboustranný herní plán šachovnici a plán pro hru mlýn, vyroben z papíru.Šachové figurky (typ Steuton) i dámové kameny jsou ze dřeva. Výška krále 74mm. Dámový kámen 30 x 7 mm.Baleno do »

od 359 Kč

v 6 obchodech

DETOA Šachy Steuton

DETOA Šachy Steuton

Klasická stolní hra obsahuje 32 dřevěných figurek a hrací pole z tvrdého papíru. Baleno v krabici z tvrdého papíru. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Výrobek je zdravotně nezávadný.         Tyto české dřevěné hračky jsou vyráběny z »

od 289 Kč

v 8 obchodech

Hasbro Cluedo

Hasbro Cluedo

Desková hra - strategická hra, pro kohokoliv, vhodné od 8 let, pro 2 až 6 hráčů, délka hry minimálně 30 min . Klíčové benefity deskové hry CluedoV napínavé hře pro celou rodinu se budete snažit dopátrat viníka vraždyK jeho odhalení vás zavede jedině »

od 247 Kč

ve 4 obchodech

PIATNIK Šachy DE LUXE

PIATNIK Šachy DE LUXE

Strategická hra pro 2 hráče, vhodné od 8 let . Kdo by neznal hru králů - šachy? Tuto logickou hru mají v oblibě lidé po celém světě. Díky praktické dřevěné krabičce můžete mít své šachy stále u sebe. Jedete na dovolenou či na šachový turnaj? Stačí jen »

od 959 Kč

ve 2 obchodech

Albi: Ubongo na cesty

Albi: Ubongo na cesty

Ubongo - Honba za diamanty Afrika ukrývá diamanty nedozírné ceny. Cesta k nim ovšem není jednoduchá. Ty nejcenější získá pouze ten nejbystřejší a nejrychlejší.Hráči se snaží sestavit skládačku z barevných dílků, posunout svou figurku na »

od 299 Kč

ve 3 obchodech

BLACKFIRE Velryby ničí svět

BLACKFIRE Velryby ničí svět

Publikace: Velryby ničí svět - karetní hra - Petr Vojtěch; Jindřich Pavlásek. Velryby ničí svět je rychlá karetní hra pro 3 - 6 velryb, které se nebojí vzít spravedlnost do vlastních rukou. Dost bylo igelitových pytlíků, je čas pomstít Moby Dicka! Krásně »

od 279 Kč

ve 4 obchodech

Mattel Y9620

Mattel Y9620

Každé slovo se počítá, když hrajete nejpopulárnější slovní hru na světě jakou je Scrabble. Scrabble má rád snad každý. Měřit dokonalost své slovní zásoby můžete znova a znova a troufáme si říci, že se vám hraní neomrzí. Každé slovo se počítá, když hrajete »

od 859 Kč

v 1 obchodě

Piatnik Šachy Bookstyle

Piatnik Šachy Bookstyle

Strategická hra v knižní velikosti s vyřázávanými figurkami. Kdo by neznal hru šachy? Tuto logickou hru hrají lidé po celém světě. S pouzdrem v knižní velikosti můžete mít své šachy stále u sebe. Jedete na dovolenou či na šachový turnaj? Sbalte své »

od 589 Kč

ve 2 obchodech

Olymptoy Educa Hra - Rychlý jako rys

Olymptoy Educa Hra - Rychlý jako rys

Desková hra pro 2–4 hráče, doporučený věk od 6 let, česká lokalizace . Společenská hra Lynx Rychlý jako rys od španělského výrobce Educa je akční rodinnou stolní hrou, která ukáže, kdo má nejrychlejší reakce a nejbystřejší oči. Tato skvělá hra je určena »

od 539 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.