MENU

Srovnání cen » Hobby, koníčky » Společenské hry » Ostatní z kategorie společenské hry » Srovnání cen Albi: Střelené kachny

Ostatní z kategorie společenské hry

Albi: Střelené kachny

Hodnocení: 2x
  • 3.5
EAN: 8590228090140

Úžasně zábavná a rychlá karetní hra Střelené kachny vám zpříjemní nejeden večer s přáteli. Pokud chcete při phře přemýšlet tak akorát a hlavně se skvěle bavit, Střelené kachny vás nezklamou. A počkejte, až uvidíte ty ilustrace! Zkrátka dokonalost sama! Tak na tomhle rybníčku rozhodně není ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.57143
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Albi: Střelené kachny

Nejlevnější nabídky

Specifikace Albi: Střelené kachny

Kategorie Ostatní z kategorie společenské hry
Výrobce ALBI
Nejnižší cena 239 Kč
Věk od 8 - 11 let

Tak na tomhle rybníčku rozhodně není bezpečno. Střelené kachny mírumilovně plují po hladině a netuší, že na ně čeká parta střelených myslivců. V rychlé a střelené hře provádějí kachny spoustu střelených manévrů proto, aby nebyly střeleny. Zachraňte svoje kachny a zařiďte, aby žádná ze soupeřových kachen nepřežila. Poslední kachna ve hře vítězí. Hra obsahuje: 105 karet, 1 česká i slovenská pravidla ... a dál?

Produkt Albi: Střelené kachny

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouAlbi: Střelené kachny - parametry

Název produktu: Albi: Střelené kachny
Výrobce: ALBI
Minimální cena: 239 Kč
Maximální cena: 359 Kč
Ušetríte až: 120 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 3.5
Věk od 8 - 11 let
Podrobný popis:

Úžasně zábavná a rychlá karetní hra Střelené kachny vám zpříjemní nejeden večer s přáteli. Pokud chcete při phře přemýšlet tak akorát a hlavně se skvěle bavit, Střelené kachny vás nezklamou. A počkejte, až uvidíte ty ilustrace! Zkrátka dokonalost sama! Tak na tomhle rybníčku rozhodně není bezpečno. Střelené kachny mírumilovně plují po hladině a netuší, že na ně čeká parta střelených myslivců. V rychlé a střelené hře provádějí kachny spoustu střelených manévrů proto, aby nebyly střeleny. Zachraňte svoje kachny a zařiďte, aby žádná ze soupeřových kachen nepřežila. Poslední kachna ve hře vítězí! Ve hře Střelené kachny se kachny pohybují po rybníčku. Občas jsou následovány pouhými vlnkami vody, občas dalšími kachnami. Neustále se však nad nimi vznáší nebezpečí střelby, které hráči plánují dopředu. Musejí však být obezřetní. Pokud střelbu naplánují špatně, může se klidně stát, že zamíří do vlastních řad. Hra je úžasně graficky vyvedená. Rozhodně nepostrádá nápad a snadno se stane pro vás a vaše přátelé milým společníkem!   Počet hráčů: 3-6Doporučený věk: 10+Herní doba: 20 minut Hra je v češtině. Nebezpečí udušení. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty nebo vdechnuty. Obal není hračka, před použitím hračky ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení. Střelené kachny, 3 - 6 hráčů, od 10 let Po rybníce plují kachny a myslivci ze břehu míří a střílejí. Hráči se snaží střílet pouze po kachnách soupeřů, ale v této opravdu oddychové karetní hře nezřídka musíte odbouchnout i nějakou tu vlastní (když vám prostě přijdou špatné karty).

Samozřejmě, že kromě střílení cizích kachen každý myslivec ochraňuje své malé hejno. Občas svoji kachnu schová za cizí, na chvíli ji potopí, případně celou řadu kachen posune či přerovná. Ani ty statečné kachny, které přeplují celý rybník bez úhony, nemají ještě vyhráno. Když na rybník vyrazí poslední kachna z balíčku, ponesou svoji kůži znovu na trh ty, které už cestu přes rybník absolvovaly. Hra končí, když na rybníce zůstanou kachny pouze jednoho hráče. Lze ale vyzkoušet i alternativní varianty konce hry.

Hra skutečně neklade žádné přehnané nároky na hráče, ani nemá ambice stát se strategickým hitem. Jde prostě o oddechovou hru, kde si můžete beztrestně zastřílet a uvolnit se. Otázkou zůstává, kolikrát si takovou hru zahrajete... Obsah:

36 karet kachen,

5 karet vody (dohromady tvoří balíček kachen),

52 Akčních karet,

6 karet oblohy,

6 karet zaměřovačů. Počet hráčů: 3 - 6 hráčů

Věk hráčů: od 10 let

Doba hraní: cca 20 min. Oddychová a jednoduchá kartová hra. Má jednoduché pravidlá, krátky herný čas a vyšší podiel náhody prinášajúci zábavné zvraty v hre. Hru ocenia hlavne začínajúci hráči, rodiny s deťmi, prípadne partia priateľov pri spoločnom posedení. Kačice si pokojne a mierumilovne plávajú po rybníčku. Netušia, že k rybníčku pomaly mieria strelci, ktorí sa nezastavia, kým všetky kačice netrafia. A a


Přidat recenzi pro Albi: Střelené kachny

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Albi: Moje první Česko

Albi: Moje první Česko

Nero 2019 Standard - CZ, Box Box je v ENG jazyce NEW in Nero Standard 2019 • DriveSpan consolidates data & media from your mobile devices, hard discs and your cloud to one central storage space • With the interactive ‘Live Guide’ you will never miss to »

od 499 Kč

v 12 obchodech

Albi: Bang!

Albi: Bang!

Karetní hra doporučený věk od 8 let, pro 4-7 hráčů. Karetní hra inspirovaná divokým západem, kde na sebe hráči berou různé role např. šerifa, zločinců, pomocníků a renegáta. Setkáte se ze se jmény Calamity Janet, Black Jack, Willy The Kid a dalšími. Každý »

od 279 Kč

v 12 obchodech

Piatnik: Cink!

Piatnik: Cink!

ÚŽASNÁ HRA PRO CELOU RODINU !!! Hra obsahuje: 56 karet, 1 zvoneček, 1 pravidla hry Počet hráčů: 2 – 6  Věk: od 6 let Stručný popis hry: hráči popořadě odkrývají po »

od 269 Kč

v 6 obchodech

Albi 6 bere!

Albi 6 bere!

Popis produktu Tato stolní hra je vhodná doslova pro všechny generace. Hezky se zabavíte, pěkně si procvičíte logické myšlení, postřeh a počty. Má jednoduchá pravidla, rychlý spád a zábavný koncept. Je ideální na »

od 243 Kč

v 9 obchodech

Albi Bobří banda

Albi Bobří banda

Malí bobři se hrozně rádi potápí a dělají různé hlouposti. Objeví se na jednom místě, ale v mžiku zmizí a již jsou zase někde jinde. Pokud si nedáte pozor, tam, kde byl před chvilkou roztomilý bobřík, se vynoří zlá vodní krysa – a to si určitě nepřejete! »

od 231 Kč

v 6 obchodech

ALBI Bobří klan

ALBI Bobří klan

Společenská hra pro 2–6 hráčů, vhodné od 7 let, alespoň na 20 min hraní . Karetní společenská hra Bobří klan je skvělou zábavou pro celou rodinu. Úkolem hráčů je sbírat karty s co nejvyšší hodnotou a získat pět dalších karet - bobrů do svého bobřího »

od 228 Kč

v 7 obchodech

Mindok: Farmář Pepík

Mindok: Farmář Pepík

Postřehová hra, ve které trénujete krátkodobou paměť a zrakové rozlišování pomocí hledání chybějícího zvířátka. Hráči se stávají farmářem Pepíkem, který hledá zatoulaná zvířátka. Vždy se mu jedno schová. Princip hry je vcelku jednoduchý Postřehová hra, ve »

od 139 Kč

v 11 obchodech

EP LINE Lovec Duchů 2-pack

EP LINE Lovec Duchů 2-pack

EPLine - Cool Games Lovec Duchů 2-pack, 2 hráči, od 5 let Strašidelná zábava, při které vám bude tuhnout krev v žilách. Lovec duchů je zábavná společenská hra pro celou rodinu. »

od 1 521 Kč

ve 2 obchodech

HASBRO Hádej kdo nová verze cz

HASBRO Hádej kdo nová verze cz

Společenská hra Doporučený věk od 6 let. Zábavná společenská hra, která nejen pobaví, ale současně i značně rozšíří slovní zásobu malých dětí předškolního i školního věku. Cíl hry spočívá v hádání obrázků soupeře. Do plastových stojánků se vkládají »

od 589 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.