MENU

Srovnání cen » Hobby, koníčky » Společenské hry » Karetní hry » Srovnání cen ALBI Sabotér Duel

Karetní hry

ALBI Sabotér Duel

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 8590228037770

Autor: Fréderic MoyersoenNáročnost: 1.32 / 5Hodnocení BoardGameGeek: 6.1/10 (1 030 hráčů) Oba trpaslíci stojí před těžkým rozhodnutím: Kopat jeden společný tunel nebo to zkusit na vlastní pěst? V každém případě je třeba svého protivníka ve správný moment sabotovat. V podzemí totiž čeká spousta nástrah: trpaslíkovi se ...a dál?

Filtrovat: i

Doporučujeme ALBI Sabotér Duel

Nejlevnější nabídky

Specifikace ALBI Sabotér Duel

Kategorie Karetní hry
Výrobce ALBI
Nejnižší cena 268 Kč
Věk od 8 - 11 let

Oba dva trpaslíci se musí rozhodnout: budou stavět jeden společný tunel, nebo to zkusí každý sám? V každém případě jde o to soupeře v pravou chvíli sabotovat. Neboť jedině tehdy skončí zlato ve vlastní kapse. Sabotér Duel představuje výzvu pro 1 nebo 2 trpaslíky! Hra Sabotér Duel obsahuje: 36 karet cest, 18 cílových karet, 18 akčních karet, 2 karty trpaslíků, 8 žetonů trpaslíků, 2 žetony klíčů, 2 figurky trpaslíků se stojánky a » ... a dál?

Produkt ALBI Sabotér Duel

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouALBI Sabotér Duel - parametry

Název produktu: ALBI Sabotér Duel
Výrobce: ALBI
Minimální cena: 268 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 31 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Věk od 8 - 11 let
Podrobný popis:

Autor: Fréderic MoyersoenNáročnost: 1.32 / 5Hodnocení BoardGameGeek: 6.1/10 (1 030 hráčů) Oba trpaslíci stojí před těžkým rozhodnutím: Kopat jeden společný tunel nebo to zkusit na vlastní pěst? V každém případě je třeba svého protivníka ve správný moment sabotovat. V podzemí totiž čeká spousta nástrah: trpaslíkovi se může například rozbít krumpáč, může dojít ke zcela náhodnému závalu nebo se vám opět zcela náhodou mohou objevit v cestě zamčené dveře. Zákeřní trpaslíci nikdy neváhají využít jakékoli výhody, aby byli u zlata jako první. Po třech kolech vyhraje ten trpaslík, kterému se podaří nasbírat nejvíce zlatých valounků. A pokud zrovna nemáte při ruce druhého trpaslíka, můžete se jako osamocení zlatokopové pustit do hry pro jednoho hráče. Zvládnete sami postavit kvalitní tunel a překonat všechny překážky na své cestě za zlatem?Hra obsahuje:36 karet chodeb2 klíče18 karet pokladů8 žetonů trpaslíků2 karty trpaslíků2 figurky trpaslíků1 pravidla hry CZ/SKHerní mechanismySpráva karet v ruce (Hand Management)Stavba dopravní sítě (Route/Network Building) Karetní hra pro 1-2 hráče, doporučený věk od 8 let, alespoň na 30 min hraní, česká lokalizace . Zažeňte nudu se skvělou karetní hrou Sabotér Duel. Hned při rozehrání se se svým spoluhráčem okamžitě převtělíte v dva trpaslíky, kteří mají jediný cíl - prokopat se k pokladu. Stojí však před vámi těžké rozhodnutí. Budete kopat společně nebo bok po boku? Musíte odhadnout správný moment a v tu chvíli svého trpasličího spoluhráče sabotovat. Vydáte se tak za zlatem sám, protože jedině tak bude jen vaše. Během kutání na vás ale čekají různé nástrahy a máte velkou šanci narazit i na hamižného trolla. Karetní hru můžete hrát buď ve dvou nebo samotní. Je vhodná od 8 let a délka jedné hry je přibližně 30 minut. Zažijte nevídané dobrodružství ve štolách se sabotujícím trpaslíkem. Klíčové vlastnosti karetní hry Sabotér DuelHráči se rázem promění v trpaslíky toužící po zlatuVe správnou chvíli se musíte rozhodnout, jestli budete kopat společně nebo druhého trpaslíka sabotovatVyhrává ten, kdo se jako první p Albi Sabotér Duel Karetní hra pro jednoho nebo dva hráče. Hráči převtělení v rámci hry do trpaslíka mají za úkol, prokopat se k pokladu. Mají na výběr dvě varianty. Mohou kopat tunel společně nebo odděleně. V pravý moment, ale stejně musí protihráče sabotovat, aby šikovnější hráč získal zlato. Obsah balení: 36 karet cest, 18 cílových karet, 18 akčních karet 2 karty trpaslíků, 8 žetonů trpaslíků, 2 žetony klíčů 2 figurky trpaslíků se stojánky pravidla v českém a slovenském jazyce

Kupte dětem Duel a hrejte s nimi! Vhodné pro děti od 8 let

Počet hráčů: 1 - 2

Délka hry: 30 min. V karetní hře Sabotér Duel bude vaším úkolem kutat tunel ke zlatu. Ve variantě pro dva hráče se musíte rozhodnout, zda budete kutat jeden společný tunel, nebo každý vlastní. V obou případech jde o to soupeře v pravou chvíli sabotovat, aby veškeré zlato sk


Přidat recenzi pro ALBI Sabotér Duel

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

MATTEL UNO - karty

MATTEL UNO - karty

Karetní hra pro 2 - 10 hráčů, doporučený věk od 7 let. Oblíbená společenská hra UNO si získá všechny příznivce karetních her. Tato hra se podobá klasickému Prší, ale nabízí však více herních možností, díky čemuž je o něco zajímavější. Úkolem hráčů je »

od 142 Kč

v 7 obchodech

BLACKFIRE Dobble 360°

BLACKFIRE Dobble 360°

Karetní hra pro 2–8 hráčů, vhodné od 6 let, alespoň na 10 min hraní . Pokud vaše děti milují postřehovou hru Dobble, máme pro vás skvělý tip na dárek. Dobble 360. Tato nová verze hry procvičí nejen rychlé reflexy, ale ještě více se zaměřuje na paměť a i »

od 399 Kč

v 11 obchodech

ALBI Sabotér - Ztracené doly

ALBI Sabotér - Ztracené doly

Sabotér - Ztracené doly je desková hra vycházející z populární karetní hry Sabotér. Obsahuje herní plán, nové postavy a překážky. Hráči se rozdělí do týmů a vylosují si svou roli. Postupně se odkrývají pole na herním plánu, hráči si navzájem škodí a snaží »

od 559 Kč

v 10 obchodech

Albi V kostce! Svět

Albi V kostce! Svět

Desetiminutová hra na procvičení paměti a států světa aneb co si zapamatujete za 10 vteřin?Svět V kostce!Vaším cílem bude za 10 minut nasbírat co nejvíce karet jednotlivých států světa.Jak na to? Vždy si 1 kartu vyberete, díváte se na ní 10 sekund (než »

od 299 Kč

v 13 obchodech

Albi Sabotér

Albi Sabotér

Albi - Sabotér, 3 - 10 hráčů, od 8 let V karetní hře Sabotér je vaším úkolem se jako trpaslík prokopat k »

od 240 Kč

ve 4 obchodech

Albi: Mysli a spojuj! - Lidské tělo

Albi: Mysli a spojuj! - Lidské tělo

Mysli a spojuj – Lidské tělo je zábavná vzdělávací hra založená na znalostech anatomie lidského těla. Hráči se snaží vytvářet řetězce příbuzných karet. Procvičí tak své znalosti, logické uvažování a jistě se dozví i spoustu novým informací o lidském »

od 219 Kč

v 7 obchodech

Mindok: 50 veselých her na cesty

Mindok: 50 veselých her na cesty

Konec nudy na dlouhých cestách! Tato sbírka jednoduchých a zábavných her vám nabízí skvělé způsoby, jak si zkrátit pomalu běžící čas při cestování. Na každé kartě v tomto balení, které se snadno vejde do každého zavazadla, najdete jednu příjemnou hru pro »

od 169 Kč

v 12 obchodech

Hasbro Monopoly Deal CZ, SK

Hasbro Monopoly Deal CZ, SK

Karetní hra pro 2–5 hráčů, doporučený věk od 8 let, alespoň na 15 min hraní . Karetní hra Monopoly Deal je zábavná hra pro celou rodinu s efektivními pravidly, která má svižné tempo a rychlý spád. Její délka je 15 až 30 minut. Obsahuje 110 karet včetně »

od 114 Kč

v 6 obchodech

Albi Vědomostní pexeso Osobnosti 20. století

Albi Vědomostní pexeso Osobnosti 20. století

Albi Vědomostní pexeso Nejslavnější, nejvyšší, nejdelší, prostě světová NEJ, jsou námětem vědomostního pexesa určeného pro děti i pro dospělé. Dvě hledané dvojice jsou vizuálně návazné, ne identicky stejné, jako u běžného »

od 113 Kč

v 12 obchodech

Albi: Mozkovna Logic 1 - hádanky

Albi: Mozkovna Logic 1 - hádanky

Trénujte svůj mozek! 53 různých karet s 5 stupni obtížností zaměstná váš mozek naplno. Obsahuje pravidla i řešení. Další z karetních logických her a rébusů z oblíbené edice MozkoVna. Čeká na vás matematika, logika nebo třeba představivost. Ke hrám »

od 106 Kč

v 7 obchodech

Albi: Filmové hlášky

Albi: Filmové hlášky

Karetní kvízovka na cesty nebo rozšíření Česka. Kvízy do kapsy! Poutavé zábavné karetní kvízy na cesty nebo perfektní rozšíření základní verze hry Česko - Otázky a odpovědi. V každém balíčku Kvízů do kapsy najdete 50 karet s otázkami rozdělenými do šesti »

od 105 Kč

v 10 obchodech

ALBI Sabotér - rozšíření

ALBI Sabotér - rozšíření

Karetní hra pro 2–12 hráčů, doporučený věk od 8 let, alespoň na 30 min hraní, je potřeba vlastnit původní hru, česká lokalizace . Máte už doma základní karetní hru Sabotér? Nyní si ji můžete rozšířit a zažít tak nová dobrodružství plná dalších nečekaných »

od 299 Kč

ve 3 obchodech

Mattel UNO Toy story 4: Příběh hraček

Mattel UNO Toy story 4: Příběh hraček

Karetní hra pro 2–10 hráčů, doporučený věk od 7 let . Celosvětově známá karetní hra UNO nyní přichází v designu inspirovaném podle animovaného filmu Toy Story 4: Příběh hraček. Obsahuje 112 karet, které zdobí obrázky oblíbených filmových hrdinů, jako jsou »

od 219 Kč

ve 2 obchodech

Mattel UNO Emoji

Mattel UNO Emoji

Karetní hra pro 2–10 hráčů, doporučený věk od 7 let . Celosvětově oblíbená karetní hra UNO nyní přichází ve verzi Emoji. Obsahuje 112 karet ozdobených symboly a obličeji emoji, což jsou smajlíci používaní v elektronických zprávách a na webových stránkách. »

od 199 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.