MENU

Srovnání cen » Hobby, koníčky » Společenské hry » Deskové hry » Srovnání cen ALBI Osadníci Catan Kompakt

Deskové hry

ALBI Osadníci Catan Kompakt

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 8590228021700

Hra ALBI Osadníci Catan Kompakt Ať už chcete hrát ve vlaku, na horách či na pikniku, díky chytrému kompaktnímu balení můžete mít Osadníky z Katanu vždy po ruce. Herní komponenty jsou stejné jako v klasické hře, liší se pouze zpracováním. vhodné pro děti: od 10 let počet hráčů: ...a dál?

Filtrovat: i

Doporučujeme ALBI Osadníci Catan Kompakt

Nejlevnější nabídky

Specifikace ALBI Osadníci Catan Kompakt

Kategorie Deskové hry
Výrobce ALBI
Nejnižší cena 620 Kč
Počet hráčů 2 - 4
Věk od 8 - 11 let

Ať už chcete hrát ve vlaku, na horách či na pikniku, díky chytrému kompaktnímu balení můžete mít hru Catan vždy po ruce. Hra obsahuje: kompaktní krabice, 6 oboustranných desek herního plánu, kostkomat, 97 figurek, 2 zásobníky na karty, 134 herních karet, 6 přehledových karet a pravidla. ... a dál?

Produkt ALBI Osadníci Catan Kompakt

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouALBI Osadníci Catan Kompakt - parametry

Název produktu: ALBI Osadníci Catan Kompakt
Výrobce: ALBI
Minimální cena: 620 Kč
Maximální cena: 1 418 Kč
Ušetríte až: 798 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Počet hráčů 2 - 4
Věk od 8 - 11 let
Podrobný popis:

Hra ALBI Osadníci Catan Kompakt Ať už chcete hrát ve vlaku, na horách či na pikniku, díky chytrému kompaktnímu balení můžete mít Osadníky z Katanu vždy po ruce. Herní komponenty jsou stejné jako v klasické hře, liší se pouze zpracováním. vhodné pro děti: od 10 let

počet hráčů: 3-4

přibližná doba hraní: 60+ min Albi Osadníci z Katanu - Catan Kompakt Cestovní verze známé strategické hry Osadníci z Katanu. Ať už chcete hrát ve vlaku, na horách či na pikniku, díky chytrému kompaktnímu balení můžete mít hru Catan vždy po ruce. Představte si sami sebe ve věku objevů: vaše loď přistála po dlouhé a nebezpečné plavbě na pobřeží neobydleného ostrova. Je to ostrov Katan! Nejste ale jediným cestovatelem. Na pobřeží ostrova Katan přistáli i další neohrožení mořeplavci. Závod o nadvládu nad ostrovem právě začal! Muži a ženy z vaší expedice už objevili první 2 vesnice. Naštěstí je ostrov velmi bohatý na přírodní zdroje. Budujete silnice a také další vesnice, které se později rozrostou v města. Budete úspěšní v boji o to, kdo se stane vládcem Katanu? Klíčem k tomu je obchodování - některých surovin budete mít nadbytek, jiné vám budou chybět. Kamení za vlnu, obilí za dřevo. Obchodujete s tím co potřebujete, i s tím, co se právě nabízí. Dobře si rozmyslete, jaký bude váš další krok, postavte svoje vesnice na těch

pravých místech a obchodujte tak chytře jak jen dokážete. Možná si vytvoříte slušné šance na výhru, nezapomeňte ale, že vaši spoluhráči také nejsou žádní hlupáci. Když se tím vším budete řídit, kdo ví - možná právě vy budete příštím vládcem ostrova Katan! Obsah balení: kompaktní krabice, 6 oboustranných desek herního plánu, kostkomat, 97 figurek, 2 zásobníky na karty, 134 herních karet, 6 přehledových karet, pravidla. Catan Kompakt není kompatibilní se základní hrou ani s žádným rozšířeními. Věk: 10+ Počet hráčů: 2 - 4 Doba hraní: 60 - 90 min Autor: Klaus Teuber Materiál: plast, karton Rozměry balení: 29,5 x 14 x 7 cm Osadníci z Katanu znamenali prelom v novodobej histórii stolných hier. Vďaka variabilného hernému plánu, ktorý sa pre každú partiu zostaví inak, sa hra vždy vyvíja výrazne inak a neomrzí vás dlhé roky. Určite si zamilujete jeho kompaktnú verziu v praktickej plastovej kartičke. Už žiadne rozsypané figúrky. Pravidlá sú zhodné s klasickou verziou Osadníci z Katanu. Nájdete tu však aj pravidlá pre verziu hry s 2 hráčmi. Preneste sa v čase do doby objavných ciest: vaše lode po dlhej, úmornej ceste dorazili k pobrežiu neznámeho ostrova. Vraj sa volá Katan! Ale vy nie ste jediný, kto ostrov objavil. Aj ďalší neohrození námorníci sa vylodili na pobrežie Katanu. Muži a ženy z vašej výpravy zakladajú prvé dve osady. Zem má našťastie dostatok nerastných surovín. Postupne staviate cesty, budujete dediny, z ktorých neskôr vyrastú mestá. Všetko dianie na ostrove určuje výmenný obchod. Niektorých surovín máte dostatok, iné chýbajú. Rudu za vlnu, tehly za drevo — obchoduje sa podľa aktuálnych potrieb na práve

budovanú s


Přidat recenzi pro ALBI Osadníci Catan Kompakt

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

ALBI Catan - Kupci a barbaři 5-6 hráčů

ALBI Catan - Kupci a barbaři 5-6 hráčů

Na severu Katanu se bude stavět. Po vytížených cestách se trmácejí soupravy vozů skrz bláto a hluboké díry. Na hrad, kde sídlí "katanská rada" se musí dovézt mramor a sklo. Jako vůdci karavany vám není moc do smíchu, když potulní »

od 489 Kč

v 5 obchodech

Albi: Osadníci - rozšíření pro 5-6

Albi: Osadníci - rozšíření pro 5-6

S touto doplňkovou sadou můžete hrát Osadníky z Katanu také v pěti nebo šesti hráčích. Pravidla jsou stejná jako při hře ve 3-4 hráčích, ale stavět můžete kdykoli v průběhu hry (nemusíte čekat na to, až přijdete na řadu). Tato sada tedy obsahuje další »

od 536 Kč

ve 4 obchodech

Albi: Osadníci - rychlá karetní hra

Albi: Osadníci - rychlá karetní hra

Osadníci z Katanu - Rychlá karetní hra je svižná hra s novými dobrodružstvími z ostrova Katan. Na Katanu se nikdy nestavělo tak rychle jako teď. Vesnice rostou jako houby po dešti a co chvíli vznikne nové město. Kdo si nepospíší, může na ovládnutí »

od 268 Kč

ve 4 obchodech

Albi: Osadníci - Námořníci

Albi: Osadníci - Námořníci

Osadníci z Katanu - rozšíření Námořníci, 3 - 4 hráči, od 10 let Hra má nový design. Vítr napíná plachty a před vámi se rozprostírá širé moře. Ke stavbě lodi potřebujete dřevo a vlnu. Lodě se mísťují stejně jako silnice na spojnici dvou šestihranných polí. »

od 799 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.