MENU

Srovnání cen » Koníčky a outdoor » Společenské hry » Deskové hry » Srovnání cen Albi: Hra o manželství

Deskové hry

Albi: Hra o manželství

Hodnocení: 15x
  • 3.6
EAN: 8590228011237

Jak dobře znáte svou drahou polovičku? Albi: Hra o manželství zabaví především páry – ačkoli ne nutně manželské. Položí dohromady 675 otázek a dá podnět ke vtipnému kreslení. Poskytne rovněž odpověď na to, jak dobře vás váš partner zná. Shodnete se a odpovíte stejně jako vás protějšek, nebo to vidíte zcela jinak? To vše ukáží zahřívací otázky, záludné dotazy a otázky na tělo. Vítěze nemine zasloužená odměna. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.96636
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Albi: Hra o manželství

Specifikace Albi: Hra o manželství

Kategorie Deskové hry
Výrobce ALBI
Nejnižší cena 425 Kč

Albi Hra o manželství Hra pro manželské páry i pro ty, kteří se potřebují pobavit ve svém partnerském vztahu. Hra nabízí celkem 600 otázek, uspořádaných do tří kategorií. Úkolem hráčů je hledat odpovědi na položené otázky, aby se tázající dozvěděl, po čem všem jeho partner touží a čeho se mu ještě nedostalo. Cílem hry není ani tak moc zvítězit, jak se příjemně partnersky pobavit. Partneři se mohou přiblížit vzájemně nesplněným snům. Obsah » ... a dál?

Produkt Albi: Hra o manželství

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouAlbi: Hra o manželství - parametry

Název produktu: Albi: Hra o manželství
Výrobce: ALBI
Minimální cena: 425 Kč
Maximální cena: 659 Kč
Ušetríte až: 234 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.6 bodů z 5
Počet hodnocení: 15 x
Hodnocení:
  • 3.6
Podrobný popis:

Hra o manželství je zábavná hra pro páry a přinese Vám pár odpovědí na to, jak dobře znáte svého partnera či partnerku, jaké oblíbené jídlo má rád či ráda apd... Hra o manželství vám přináší dohromady 675 otázek, včetně vtipného kreslení. Otázky jsou rozděleny do třech kategorií. Pomocí otázek zahřívacích, záludných a otázek na tělo zjistíte, jak dobře se znáte a po čem vaše drahá polovička touží. Cílem hry je odpovídat na otázky tak, jak odpoví váš protějšek na otázku a zároveň se v odpovědích shodnout. Nejde o to, za každou cenu vyhrát, ale užít si příjemnou zábavu. Přesto na vítěze čeká pak zasloužená odměna Hra není určena pouze manželským párům! Je pro všechny páry, které se chtějí pobavit a dozvědět se něco víc o sobě. Balení obsahuje: 135 karet s 675 otázkami, herní plán, 2 odpovědní mazatelné karty, 3 mazatelné fixy (1 je náhradní), 1 figurku pro ni, 1 figurku pro něho, 26 žetonů, pravidla hry v českém a slovenském jazyce. Příklady otázek: Co se může stát, když se budeme milovat na písečné pláži? Jakou hudbu nejraději posloucháš při sexu? Nakresli erotickou pomůcku, kterou bys chtěl/a vyzkoušet? Kdy naposledy jsi na mě byl/a pyšný/á? Kdyby si chtěl/a změnit křestní jméno, jak by se jmenoval/a? Co jsem nikdy neudělal/a? Co si od tebe nejčastěji půjčuji? Co si zahrajeme příště? Na doktora, na honěnou, nebo na babu? Pokud bych si mohl/a vybrat, kolik sourozenců bych chtěl/a mít? Jaká je má nejoblíbenější knížka? Nakresli, co nejvtipnějšího jsem od tebe dostal/a? Jak se připraví jíška? Kolik mám doma květin? Jaký je můj nejoblíbenější nealkoholický nápoj? Specifikace hry: Počet hráčů: 2 Věk: 18+ Doba trvání hry: 45 min


Přidat recenzi pro Albi: Hra o manželství

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Albi: Nevinné hrátky pro dva

Albi: Nevinné hrátky pro dva

Nevinné hrátky pro 2 je erotická hra pro odvážné dvojice. Hledáte inspiraci pro zpestření svého intimního života? Jste k sobě otevření a nebojíte se v sexu experimentovat? Pak je tato erotická hra právě pro vás a nezáleží na tom, zda jste spolu několik »

od 499 Kč

v 16 obchodech

Albi Poker deluxe

Albi Poker deluxe

Sada na poker pro vášnivé hráče!Zábava na pokraji hazardu, vášeň, životní styl, to vše je poker. Poker je jako stvořený pro každého, kdo miluje risk a dokáže předvídat soupeřovy reakce. Nezbytný při hře je "poker face", to znamená s klidnou tváří »

od 499 Kč

v 14 obchodech

Albi: Hra o manželství

Albi: Hra o manželství

Hra o manželství je zábavná hra pro páry a přinese Vám pár odpovědí na to, jak dobře znáte svého partnera či partnerku, jaké oblíbené jídlo má rád či ráda apd... Hra o manželství vám přináší dohromady 675 otázek, včetně vtipného »

od 425 Kč

v 18 obchodech

ALBI Partnerské hrátky

ALBI Partnerské hrátky

Žena a muž se odpradávna navzájem přitahují. Ale jak docílit toho, aby tento vztah byl v rovnováze? Pro harmonický vztah potřebujete především štěstí, lásku a sex. Samozřejmě najdeme i jiné proměnné, jako je zdraví, porozumění, »

od 399 Kč

v 15 obchodech

Albi: Párty Alias

Albi: Párty Alias

  • 3.85714

Společenské hry |

Počet hráčů: 4+ Doporučený věk: od 11 let Doba hraní: 45+ min Typ deskové hry: párty hry Slavíte? Pořádáte párty? Potřebujet rozjet zábavu? Párty Alias rozproudí náladu. Průběh hry: Je to hra, ve které vysvětlujete ostatním spoluhráčům význam slov pomocí »

od 256 Kč

v 13 obchodech

Albi: Mini Laškování

Albi: Mini Laškování

Mini Laškování je malé srdce plné inspirací do partnerského života. Darujte své drahé polovičce Mini Laškování Kámasútra jako dárek, který vlastně bude dárkem i pro vás. Každý den se svou láskou si tak můžete zpříjemnit něčím novým. Krabička ve tvaru »

od 105 Kč

v 8 obchodech

Piatnik Activity Original Legend

Piatnik Activity Original Legend

Activity je jedna z nejoblíbenějších a nejzábavnějších rodinných společenských her Activity je jedna z nejoblíbenějších a nejzábavnějších rodinných společenských her. Chcete-li popojít figurkou po herním plánu, musíte spoluhráčům hry Activity do časového »

od 509 Kč

v 19 obchodech

ADC Blackfire Dixit: Základní hra

ADC Blackfire Dixit: Základní hra

Ve hře Dixit se stanete vypravěčem a budete vymýšlet vlastní příběhy. Na začátku hry dostane každý hráč do ruky několik obrázkových karet. Ty jsou poměrně nezvyklé, obrázky jsou velice různorodé a netradičně zpracované. Jeden z hráčů se stane vypravěčem – »

od 639 Kč

v 8 obchodech

ALBI Sexpert

ALBI Sexpert

Počet hráčů: 2 - 6 Doporučený věk: od 18 let Doba hraní: 15+ min Typ hry: Párty hry; Pro páry Hra ALBI Sexpert Hra Sexpert hravým způsobem otestuje vaše znalosti ohledně sexu. Hráč, který bude znát odpověď na nejvíce otázek, může hrdě používat titul »

od 389 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.