Albi Gigamic Quoridor
Albi Gigamic Quoridor

Albi Gigamic Quoridor

od 399 Kč
Dřevěná abstraktní hra, ve které může zabloudit úplně každý!Dřevěná abstraktní hra, ve které bludiště stavíte a současně z něj hledáte cestu ven! Cílem této zábavné logické hry je dostat svou figurku na protilehlou stranu hrací desky. Váš protihráč Vám to bude ale komplikovat pomocí zdí, které Vám bude stavět do cesty. Stejnou možnost zpomalit soupeře máte i Vy. Komu se podaří dosáhnout cíle dříve?Dřevěné hračky jsou oblíbené nejen dětmi, ale i…
Eshop.albi.cz
Doprava zdarma Skladem
899 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Albi Gigamic Quoridor
Výrobce: ALBI
Minimální cena: 399 Kč
Maximální cena: 999 Kč
Ušetříte až: 600 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0
Počet hráčů: 2 - 4
Věk od: 6 - 7 let
Věk od: 8 - 11 let

Vlastnosti

Věk od: od 8 let
Druh: dětské, logické
Rok vydání: 2019
Soubor her: Ne
Elektrické hry: Ne
Deskové hry: Ne
Retro hry: Ne

Popis produktu

Dřevěná abstraktní hra, ve které může zabloudit úplně každý!Dřevěná abstraktní hra, ve které bludiště stavíte a současně z něj hledáte cestu ven! Cílem této zábavné logické hry je dostat svou figurku na protilehlou stranu hrací desky. Váš protihráč Vám to bude ale komplikovat pomocí zdí, které Vám bude stavět do cesty. Stejnou možnost zpomalit soupeře máte i Vy. Komu se podaří dosáhnout cíle dříve?Dřevěné hračky jsou oblíbené nejen dětmi, ale i rodiči. Hračky ze dřeva patří mezi zdravotně nezávadné hračky.Rozměry dětské hračky (š v h): 28 x 28 x 5,5cmMateriál: dřevoHrací doba: 15min.Počet hráčů: 2-4Obsah balení: hrací deska, 4 figurky, 16ks destiček - hrazení, pravidlaCena je uvedena za 1 balení hračkyHračka je vhodná pro děti od 8 let

 

Společenská hra Quoridor

Společenská hra Quoridor je zábavnou dřevěnou strategickou hrou pro dva až čtyři hráče, jejímž cílem je dostat se na druhý konec hrací desky jako první. Každý hráč má k dispozici svou figurku, která musí zdolat a projít všemi překážkami v podobě zdí. Ty jí ostatní hráči kladou do cesty, aby její pohyb zpomalili. Stavěním zábran ale vzniká labyrint, který není snadné překonat. Kdo najde jako první cestu ven, vyhrává. Zvolte tu nejkratší cestu a užijte si při hře spoustu skvělé zábavy.

Doporučený věk: od 8 let

Počet hráčů: 2-4

 

Quoridor je abstraktní hra, která má sice jednoduchá pravidla, ale je značně náročná na mozkové buňky. Hra obsahuje: Dřevěnou hrací desku, 4 figurky a 20 zátaras. Cílem hry je, že hráči se musejí dostat se svou figurkou na protilehlou stranu a zvítězí ten, komu se to podaří nejdříve. Začíná se vždy na středních polích krajních řad desky.  Během postupu na druhou stranu se protihráči snaží blokovat cizí figurky tak, aby jim znemožnili rychlý postup kupředu, avšak nikdy nesmí vytvořit úplnou blokaci figurky. Autorem této hry je Mirko Marchesi. Počet hráčů 2 - 4 Doba hraní 15 min + Věk: 8+  Gigamic - Quoridor Classic, 2 - 4 hráči, od 6 let Quoridor je abstraktní hra, ve které se hráči snaží dostat svoji figurku na druhou stranu hrací plochy a zároveň si vzájemně znepříjemňují cestu pokládáním překážek. Hra se tak podobá putování bludištěm, které je stavěno v jejím průběhu. Hra ve dvou je taktickou bitvou, ve více hráčích je pak nepředvídatelnější, ale stále velmi zábavná. Díky jednoduchým pravidlům je možné ji hrát i s menšími dětmi. Navíc je celá ze dřeva a vypadá velmi pěkně. Počet hráčů: 2 - 4 hráči Věk hráčů: od 6 let Doba hraní: 15 - 30 min.

Albi Quoridor

Quoridor je hrou abstraktní, při které dva protihráči vzájemně proti sobě staví brzdící stěny, aby soupeř nepřešel na druhou stranu hrací plochy dříve. Postup není vůbec snadný, důležité je najít správnou cestu v bludišti postavených stěn.

Obsah balení:

  • 1x hrací deska, 20x dřevěné zábrany
  • 4 dřevěné figurky, pravidla

Kupte Vašim dětem Quoridor a zahrejte si s nimi!

Vhodné pro děti od 8 let Počet hráčů: 2 - 4

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.