MENU

Srovnání cen » Hobby, koníčky » Společenské hry » Ostatní z kategorie společenské hry » Srovnání cen Albi Gigamic Quoridor

Ostatní z kategorie společenské hry

Albi Gigamic Quoridor

Hodnocení: 3x
  • 3.16667
EAN: 3421271301011

Albi Gigamic Quoridor je společenská dřevěná hra, která spadá do kategorie abstraktních. Ocitáte se v bludišti a hledáte cestu ven. V té vám ale budou stát zdi, které vám do cesty bude stavět soupeř. Stejně tak ztížíte únikovou cestu jemu. Doba jedné hry je přibližně 10 minut. Hrát můžete až ve 4 lidech. Procvičíte si logické myšlení, úvahu i postřeh. A především si užijete nekonečnou zábavu! více podrobností

Filtrovat: i

Doporučujeme Albi Gigamic Quoridor

Nejlevnější nabídky

Specifikace Albi Gigamic Quoridor

Kategorie Ostatní z kategorie společenské hry
Výrobce ALBI
Nejnižší cena 579 Kč
Počet hráčů 2 - 4
Věk od 6 - 7 let
Věk od 8 - 11 let

Dřevěná abstraktní hra, ve které může zabloudit úplně každý! Úkolem hráčů je dostat se jako první na druhou stranu hrací desky. Pohyb figurky můžete zpomalit stavěním zdí. Tím pomalu ale jistě vzniká labyrint. Kdo se z něj dostane jako první, vyhrává. ... a dál?

Produkt Albi Gigamic Quoridor

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouNovinky z okolí


ALBI Cortex+

ALBI Cortex+

od 538 Kč

ALBI Znáte svět?

ALBI Znáte svět?

od 535 Kč

ALBI Znáte Evropu?

ALBI Znáte Evropu?

od 529 Kč

ALBI Znáte Česko?

ALBI Znáte Česko?

od 513 Kč

ALBI Duplik

ALBI Duplik

od 479 Kč

Albi Gigamic Quoridor - parametry

Název produktu: Albi Gigamic Quoridor
Výrobce: ALBI
Minimální cena: 579 Kč
Maximální cena: 959 Kč
Ušetríte až: 380 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.17 bodů z 5
Počet hodnocení: 3 x
Hodnocení:
  • 3.16667
Počet hráčů 2 - 4
Věk od 6 - 7 let
Věk od 8 - 11 let
Podrobný popis:

Dřevěná abstraktní hra, ve které může zabloudit úplně každý!Dřevěná abstraktní hra, ve které bludiště stavíte a současně z něj hledáte cestu ven! Cílem této zábavné logické hry je dostat svou figurku na protilehlou stranu hrací desky. Váš protihráč Vám to bude ale komplikovat pomocí zdí, které Vám bude stavět do cesty. Stejnou možnost zpomalit soupeře máte i Vy. Komu se podaří dosáhnout cíle dříve?Dřevěné hračky jsou oblíbené nejen dětmi, ale i rodiči. Hračky ze dřeva patří mezi zdravotně nezávadné hračky.Rozměry dětské hračky (š v h): 28 x 28 x 5,5cmMateriál: dřevoHrací doba: 15min.Počet hráčů: 2-4Obsah balení: hrací deska, 4 figurky, 16ks destiček - hrazení, pravidlaCena je uvedena za 1 balení hračkyHračka je vhodná pro děti od 8 let

  Společenská hra Quoridor Společenská hra Quoridor je zábavnou dřevěnou strategickou hrou pro dva až čtyři hráče, jejímž cílem je dostat se na druhý konec hrací desky jako první. Každý hráč má k dispozici svou figurku, která musí zdolat a projít všemi překážkami v podobě zdí. Ty jí ostatní hráči kladou do cesty, aby její pohyb zpomalili. Stavěním zábran ale vzniká labyrint, který není snadné překonat. Kdo najde jako první cestu ven, vyhrává. Zvolte tu nejkratší cestu a užijte si při hře spoustu skvělé zábavy. Doporučený věk: od 8 let Počet hráčů: 2-4  

Quoridor je abstraktní hra, která má sice jednoduchá pravidla, ale je značně náročná na mozkové buňky. Hra obsahuje: Dřevěnou hrací desku, 4 figurky a 20 zátaras.

Cílem hry je, že hráči se musejí dostat se svou figurkou na protilehlou stranu a zvítězí ten, komu se to podaří nejdříve. Začíná se vždy na středních polích krajních řad desky.  Během postupu na druhou stranu se protihráči snaží blokovat cizí figurky tak, aby jim znemožnili rychlý postup kupředu, avšak nikdy nesmí vytvořit úplnou blokaci figurky. Autorem této hry je Mirko Marchesi.

Počet hráčů 2 - 4

Doba hraní 15 min +

Věk: 8+ 

Gigamic - Quoridor Classic, 2 - 4 hráči, od 6 let Quoridor je abstraktní hra, ve které se hráči snaží dostat svoji figurku na druhou stranu hrací plochy a zároveň si vzájemně znepříjemňují cestu pokládáním překážek. Hra se tak podobá putování bludištěm, které je stavěno v jejím průběhu. Hra ve dvou je taktickou bitvou, ve více hráčích je pak nepředvídatelnější, ale stále velmi zábavná. Díky jednoduchým pravidlům je možné ji hrát i s menšími dětmi. Navíc je celá ze dřeva a vypadá velmi pěkně. Počet hráčů: 2 - 4 hráči

Věk hráčů: od 6 let

Doba hraní: 15 - 30 min.

Albi Quoridor

Quoridor je hrou abstraktní, při které dva protihráči vzájemně proti sobě staví brzdící stěny, aby soupeř nepřešel na druhou stranu hrací plochy dříve. Postup není vůbec snadný, důležité je najít správnou cestu v bludišti postavených stěn.

Obsah balení:

1x hrací deska, 20x dřevěné zábrany 4 dřevěné figurky, pravidla

Kupte Vašim dětem Quoridor a zahrejte si s nimi!

Vhodné pro děti od 8 let

Počet hráčů: 2 - 4


Recenze Albi Gigamic Quoridor

Přidáno: 21. ledna 2020

Přidáno: 9. května 2019

Přidat recenzi pro Albi Gigamic Quoridor

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Albi: Moje první Česko

Albi: Moje první Česko

Nero 2019 Standard - CZ, Box Box je v ENG jazyce NEW in Nero Standard 2019 • DriveSpan consolidates data & media from your mobile devices, hard discs and your cloud to one central storage space • With the interactive ‘Live Guide’ you will never miss to »

od 499 Kč

v 11 obchodech

Albi Gigamic Quoridor

Albi Gigamic Quoridor

Dřevěná abstraktní hra, ve které může zabloudit úplně každý!Dřevěná abstraktní hra, ve které bludiště stavíte a současně z něj hledáte cestu ven! Cílem této zábavné logické hry je dostat svou figurku na protilehlou stranu hrací desky. Váš protihráč Vám to »

od 579 Kč

v 11 obchodech

Albi V kostce! Matematika

Albi V kostce! Matematika

Desetiminutová hra na procvičení paměti a osvojení si pojmů z matematiky aneb co si zapamatujete za 10 vteřin? Vaším cílem bude za 10 minut nasbírat co nejvíce karet s matematickými pojmy. Jak na to? 1. Začíná hrát nejmladší hráč tak, že si vezme kartu z »

od 335 Kč

v 9 obchodech

Albi: V Kostce - abeceda

Albi: V Kostce - abeceda

Desetiminutová hra na procvičení paměti a učení abecedy, aneb co si zapamatujete za 10 vteřin? Vaším cílem bude za 10 minut nasbírat co nejvíce karet jednotlivých písmenek abecedy. Jak na to? 1. Začíná hrát nejmladší hráč tak, že si vezme kartu z krabičky »

od 299 Kč

v 13 obchodech

Albi: V Kostce - historie

Albi: V Kostce - historie

Desetiminutová hra na procvičení paměti a historických událostí aneb co si zapamatujete během 10 vteřin? Historie V Kostce! Vaším cílem bude za 10 minut nasbírat co nejvíce karet jednotlivých historických událostí. Jak na to? Vždy si vyberete 1 kartu, »

od 335 Kč

v 10 obchodech

Albi: Bang!

Albi: Bang!

Karetní hra doporučený věk od 8 let, pro 4-7 hráčů. Karetní hra inspirovaná divokým západem, kde na sebe hráči berou různé role např. šerifa, zločinců, pomocníků a renegáta. Setkáte se ze se jmény Calamity Janet, Black Jack, Willy The Kid a dalšími. Každý »

od 279 Kč

v 11 obchodech

Albi 6 bere!

Albi 6 bere!

Popis produktu Tato stolní hra je vhodná doslova pro všechny generace. Hezky se zabavíte, pěkně si procvičíte logické myšlení, postřeh a počty. Má jednoduchá pravidla, rychlý spád a zábavný koncept. Je ideální na »

od 259 Kč

v 8 obchodech

Albi: Panic Lab

Albi: Panic Lab

Při hře Panic Lab se hraje se čtvercovými kartičkami rozmístěnými do kruhu. Na kartičkách jsou laboratorní obludky různých tvarů, barev a vzorů. Dále na nich lze nalézt vyobrazené laboratoře a ventilace.Cílem hry je nalézt na základě čtyř vržených kostek »

od 239 Kč

v 9 obchodech

Piatnik Othello Classic

Piatnik Othello Classic

Společenská hra pro 2 hráče, doporučený věk od 7 let, alespoň na 30 min hraní . Zdánlivě jednoduchá hra od známého výrobce Piatnik vyžaduje pevné nervy, rychlý úsudek a přesné strategické myšlení. Chytrým umístěním kamenů můžete protihráče lapit do pasti »

od 459 Kč

ve 3 obchodech

ALBI Quarto

ALBI Quarto

Albi Quarto Společenská hra elegantního designu, ve které lze uplatnit logickou úvahu a předjímání, jak rozhodnout o tahu protihráče. Hra je známá a ceněná na celém světě. Hra je určena 2 hráčům. Hráč na tahu určuje a »

od 698 Kč

v 1 obchodě

Euler's Game Hypergrid

Euler's Game Hypergrid

Díky kombinaci jednoduchých herních principů a výzvy, kterou HYPERGRID přináší, má hra potenciál stát se ligovou záležitostí, podobně jako šachy a GO. K těmto hrám je HYPERGRID často přirovnáván, ale svou dynamikou a taktičností je spíše trojrozměrnou »

od 536 Kč

v 1 obchodě

Albi: V kostce - Praha

Albi: V kostce - Praha

Hry V kostce!Věk: 8+Počet hráčů: 1+Délka hraní: 15 minDesetiminutová hra na procvičení paměti a znalostí o Praze aneb co si zapamatujete za 10 vteřin? Praha V kostce! Vaším cílem bude za 10 minut nasbírat co nejvíce karet jednotlivých historických »

od 335 Kč

ve 4 obchodech

ALBI Gigamic Quoridor Kid

ALBI Gigamic Quoridor Kid

Cílem hry je dostat se na druhý konec hrací desky jako první. Není to však tak snadné, jak se může

od 619 Kč

ve 2 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.