MENU

Srovnání cen » Hobby, koníčky » Společenské hry » Ostatní z kategorie společenské hry » Srovnání cen ALBI Duplik

Ostatní z kategorie společenské hry

ALBI Duplik

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 8590228036353

Albi - Duplik, 3 - 7 hráčů, od 8 let V malovací párty hře Duplik vůbec nemusíte umět malovat. Úkolem hráčů je totiž především dodržet malovací pokyny od "uměleckého ředitele" - hráče, který má jako jediný v danou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.5
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme ALBI Duplik

Specifikace ALBI Duplik

Kategorie Ostatní z kategorie společenské hry
Výrobce ALBI
Nejnižší cena 479 Kč
Věk od 8 - 11 let

Duplik je kreslící párty hra, ve které ale vůbec nevadí, pokud neumíte kreslit. Jeden z hráčů v časovém limitu spoluhráčům popisuje obrázek a ti se pokoušejí podle jeho vyprávění zachytit co nejvíc podrobností. Čím podobnější bude obrázek originálu, tím více bodů mohou hráči získat! Díky hektickému časovému limitu hry, tak v Dupliku vznikají skutečně velkolepá "díla, nad kterými se všichni dobře pobaví. Hra » ... a dál?

Produkt ALBI Duplik

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouNovinky z okolí


ALBI Duplik - parametry

Název produktu: ALBI Duplik
Výrobce: ALBI
Minimální cena: 479 Kč
Maximální cena: 719 Kč
Ušetríte až: 240 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Věk od 8 - 11 let
Podrobný popis:


Albi - Duplik, 3 - 7 hráčů, od 8 let


V malovací párty hře Duplik vůbec nemusíte umět malovat. Úkolem hráčů je totiž především dodržet malovací pokyny od "uměleckého ředitele" - hráče, který má jako jediný v danou chvíli před sebou vzorovou ilustraci, kterou se ostatní hráči snaží napodobit.


Díky hektickému časovému limitu hry, tak v Dupliku vznikají skutečně velkolepá "díla, nad kterými se všichni dobře pobaví.


Obsah:

60 oboustranných karet s ilustracemi,

plastovou dešifrovací kartičku,

přesýpací hodiny,

bodovací bloček,

osmistěnnou hrací kostku,

plátěný sáček

pravidla.Počet hráčů: 3 - 7 hráčů

Věk hráčů: od 8 let

Doba hraní: 45 min.
Párty hra pro 3–7 hráčů, vhodné od 8 let, alespoň na 45 min hraní . I když je párty hra Duplik o kreslení, není vůbec nutné, abyste uměli malovat. Cílem hry není mít ten nejkrásnější obrázek, ale co nejpřesněji splnit malovací pokyny od aktivního hráče, tzv. uměleckého ředitele. Tento hráč má před sebou vzorovou ilustraci a na základě jeho popisu se ostatní hráči snaží ten stejný obrázek nakreslit. Pozor ale, na vznik svého uměleckého díla mají všichni pouze omezený čas. Kdo zvládne nejlépe splnit zadání pana ředitele? Pomocí dešifrovací kartičky si projdete jednotlivé body a zjistíte, jak jste úkol zvládli. Vyhrává hráč, který dosáhl nejvyššího skóre. Malovací párty hra Duplik je pro 3 až 7 hráčů ve věku od 8 let. Klíčové vlastnosti párty hry DuplikMalovací hra i pro ty, kteří neumí kreslitV párty hře Duplik musí hráči splnit malovací pokyny uměleckého řediteleV omezeném čase hráči musí namalovat obrázek dle popisuVyhrává hráč, který splnil nejvíce požadavkůDesková hra Duplik je pro 3 - 7 Duplik je kreslící párty hra, ve které ale vůbec nevadí, pokud neumíte kreslit. Jeden z hráčů v časovém limitu spoluhráčům popisuje obrázek a ti se pokoušejí podle jeho vyprávění zachytit co nejvíc podrobností. Čím podobnější bude obrázek originálu, tím více bodů mohou hráči získat! Díky hektickému časovému limitu hry, tak v Dupliku vznikají skutečně velkolepá "díla, nad kterými se všichni dobře pobaví. Hra obsahuje: 60 oboustranných karet s ilustracemi, plastovou dešifrovací kartičku, přesýpací hodiny, bodovací bloček, osmistěnnou hrací kostku, plátěný sáček a pravidla. Věk: 8+ Počet hráčů: 3-7 Průměrná doba hry: 45 min. Rozměr balení: 20,1 x 20,1 x 6 cm Kreslící párty hra, ve které vůbec nezáleží na tom, jestli umíte kreslit! Zvládnete al


Recenze ALBI Duplik

Přidáno: 22. dubna 2020

Přidáno: 22. dubna 2020

Přidat recenzi pro ALBI Duplik

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Blackfire Výbušná koťátka

Blackfire Výbušná koťátka

ADC Blackfire - Výbušná koťátka, 2 - 5 hráčů, od 7 let Výbušná koťátka (Exploading kittens) je hra od Elana Lee, Matthew Inmana a Shane Smalla, která v roce 2015 změnila historii »

od 479 Kč

v 12 obchodech

Mindok: SMART - Kvadrilion

Mindok: SMART - Kvadrilion

Mindok Smart Games Kvadrilion, Hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. Nespočet zadání i řešení, ale podaří se vám jedno nalézt? Herní plán pro Kvadrilion je připraven po sestavení 4 magnetických desek do libovolného útvaru. Hlavolam je vyřešen, »

od 399 Kč

v 10 obchodech

Albi: Párty Alias

Albi: Párty Alias

Počet hráčů: 4+ Doporučený věk: od 11 let Doba hraní: 45+ min Typ deskové hry: párty hry Slavíte? Pořádáte párty? Potřebujet rozjet zábavu? Párty Alias rozproudí náladu. Průběh hry: Je to hra, ve které vysvětlujete ostatním spoluhráčům význam slov pomocí »

od 561 Kč

ve 2 obchodech

DAYS OF WONDER Jízdenky, prosím! USA

DAYS OF WONDER Jízdenky, prosím! USA

ADC Blackfire - Jízdenky, prosím! USA, 2 - 5 hráčů, od 8 let Veleúspěšná hra oceněná titulem "Hra roku" vás zavede do dob stavby železnic na západě. Jízdenky, prosím! »

od 959 Kč

v 7 obchodech

Albi Cortex pro děti 2

Albi Cortex pro děti 2

Společenská hra pro 2–6 hráčů, doporučený věk od 6 let, alespoň na 15 min hraní . Máte doma společenskou hru Cortex pro děti a už vás v ní nic nepřekvapí? Pak je tady Cortex pro děti 2, který obsahuje zbrusu nové úkoly a vychází ze stejných principů. Na »

od 299 Kč

v 7 obchodech

PEXI Mistr slova

PEXI Mistr slova

Originální rychlá slovní hra s kostkami, vhodná od 10 let,která je jiná než čekáte. KAŽDÉ PÍSMENO SE POČÍTÁ!Žádný nudný Scrabble!Úkolem hry je skládat co nejdelší slova, z 10 speciálně navržených kostek, a dosáhnout jako první stanovené bodové hranice. »

od 279 Kč

v 5 obchodech

PEXI Do roztrhání těla Sport&Fun

PEXI Do roztrhání těla Sport&Fun

Sport&Fun - DO ROZTHÁNÍ TĚLA je energická hra pro 2-4 hráče od 7 do 9 let, ve které se pohybují po hrací ploše, sbírájí fitness žetony, ale především dělají fyzické cviky. Hráči bojují nejen s protivníky, ale také se svým vlastním tělem. Vítězem je ten, »

od 275 Kč

v 5 obchodech

Mindok Hravé kroužky

Mindok Hravé kroužky

Počet hráčů: 2 - 6 Doporučený věk: od 6 let Doba hraní: 15 min Typ hry: Logická; Ostatní dětské Hravé kroužky jsou originální postřehové hry pro děti i dospělé. V každém kole hry otočíte kartu zadání a podle ní se budete snažit navléknout si co »

od 233 Kč

v 6 obchodech

ALBI Bobří klan

ALBI Bobří klan

Společenská hra pro 2–6 hráčů, vhodné od 7 let, alespoň na 20 min hraní . Karetní společenská hra Bobří klan je skvělou zábavou pro celou rodinu. Úkolem hráčů je sbírat karty s co nejvyšší hodnotou a získat pět dalších karet - bobrů do svého bobřího »

od 228 Kč

v 7 obchodech

Alexander Pošta - hra

Alexander Pošta - hra

Hra, ve které nikdo neprohrává, zábavnou formou naučí vše, co potřebují běžně vyřizovat na poště. Celý poštovní úřad v jedné krabici- rozlož poštovní přepážku, vyndej peníze,známky,obálky, složenky, podací lístky, pohlednice i razítko a hra může »

od 219 Kč

v 10 obchodech

Albi Věž velká barevná s kostkou

Albi Věž velká barevná s kostkou

, Klasická stolní hra, která nabízí mnoho zábavy a vtipných okamžiků. Na stole se postaví věž ze všech kamenů. Hráči se střídají v pořadí a postupně se snaží opatrně jeden kámen z věže vytáhnout, aniž by věž spadla. Prohrává ten hráč, kterému věž spadne! »

od 198 Kč

v 8 obchodech

Albi Hříšná věž

Albi Hříšná věž

Hra, která je ideální pro dvojice nebo na odvážnou párty. Stavění věže dostane nový rozměr! Na dřevěných kamenech se skrývají mírně lechtivé úkoly, které musí hráči ihned splnit, nebo dát fant, či vypít oblíbený drink. Pokud vám věž spadne, čeká vás navíc »

od 192 Kč

v 7 obchodech

MINDOK Expedice příroda: 50 nebeských objektů

MINDOK Expedice příroda: 50 nebeských objektů

Společenská hra , vhodné od 6 let, alespoň na 15 min hraní . Sháníte novou hru pro děti, u které se také něco přiučí? Vyzkoušejte společenskou hru Expedice příroda. Tato hra je určena pro jednoho hráče, ale můžete pomocí svých pravidel vytvořit zábavnou »

od 168 Kč

v 11 obchodech

Směr Kloboučku hop II.

Směr Kloboučku hop II.

Tradiční a léty prověřená hra Kloboučku hop pobaví celou rodinu. Rodiče a prarodiče zavzpomínají a děti se dobře pobaví při vystřelování kloboučků. Cílem hry je vystřelit kloboučky z odpalovací rampy a zasáhnout ten nejlepší cíl. Každý hráč střílí »

od 99 Kč

v 7 obchodech

Albi Cortex Kids

Albi Cortex Kids

Dětská varianta unikátní vzdělávací hry Cortex je vhodná pro děti již od 6 let. Ve hře budou děti čelit 8 různým typům úkolů. Procvičí si logické myšlení, paměť, postřeh, ale také schopnost rozpoznávat předměty podle hmatu.   Specifikace: Ve vzdělávací »

od 299 Kč

ve 4 obchodech

ALEXANDER Zamotej se! Junior

ALEXANDER Zamotej se! Junior

Zahraj si a protáhni si tělo. Hlavně se nezamotej!Skvělá pohybová zábava pro 3 velké i malé hráče od 4-6 let, která prověří vytrvalost, tělesnou zdatnost i mazanost.Skvělá zábava na ven i na doma. Roztáčej dvě káči se symboly a pokládej ruce a nohy na »

od 279 Kč

ve 4 obchodech

Dino Toys Dino Unicorns

Dino Toys Dino Unicorns

Karetní hra pro 2–5 hráčů, doporučený věk od 5 let, alespoň na 10 min hraní, česká lokalizace . Unicorns je zábavná hra pro celou rodinu, kde můžete předvést svůj postřeh a své hlasivky. Hra obsahuje 54 oboustranných kartiček. Váš úkol bude prostý. »

od 219 Kč

ve 3 obchodech

Dino Toys Dino Color Chaos

Dino Toys Dino Color Chaos

Karetní hra pro 2–5 hráčů, doporučený věk od 7 let, alespoň na 10 min hraní, česká lokalizace . Color Chaos je zábavná hra pro celou rodinu, kde můžete předvést svůj postřeh a rozlišovací schopnosti. Hra obsahuje 54 oboustranných kartiček. Váš úkol bude »

od 205 Kč

ve 4 obchodech

Albi: Stolní fotbálek pro 2

Albi: Stolní fotbálek pro 2

Menší varianta klasického stolního fotbalu určená pro 2 hráče. Zahrajte si fotbal u Vás doma! Stolní fotbálek je menší variantou klasického stolního fotbalu, který jistě znáte z nejedné hospůdky. Je určen pro dva hráče. Dobře se ovládá – madla se lehce »

od 507 Kč

ve 2 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.