Albi Dřevěná pokladnička Protože i párty něco stojí
Albi Dřevěná pokladnička Protože i párty něco stojí

TOP 9
Albi Dřevěná pokladnička Protože i párty něco stojí

od 199 Kč
Našetřete si s pokladničkou v rámečku s nápisem Pro drobečka, protože i hračky něco stojí a houpacím koníkem v pozadí. Kasička je v rámečku ze světlého borového dřeva a průhlednou přední stranou z plastu. Pokladnička bude ladit s každým interiérem a naspořené peníze můžete jednoduše vybrat odejmutím její zadní strany, podobně jako u fotorámečku. Bude se skvěle hodit jako dárek například k narození miminka.   Rozměry: 16,5 x 16,5 x 5,5 cm Barva:…
Levnicek.cz
Za dopravu 129 Kč Skladem
199 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Albi Dřevěná pokladnička Protože i párty něco stojí
Výrobce: ALBI
Minimální cena: 199 Kč
Maximální cena: 269 Kč
Ušetříte až: 70 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Našetřete si s pokladničkou v rámečku s nápisem Pro drobečka, protože i hračky něco stojí a houpacím koníkem v pozadí. Kasička je v rámečku ze světlého borového dřeva a průhlednou přední stranou z plastu.

Pokladnička bude ladit s každým interiérem a naspořené peníze můžete jednoduše vybrat odejmutím její zadní strany, podobně jako u fotorámečku.

Bude se skvěle hodit jako dárek například k narození miminka.

 

Rozměry: 16,5 x 16,5 x 5,5 cm

Barva: Světle hnědá

Pozadí: Houpací koník

Materiál: Borové dřevo, plast

 

Pokladnička je na více použití.

 

Uspořte si na pořádný fáro, na vysněný domov nebo si utvořte železnou rezervu na důchod s dřevěnými pokladničkami. Pokladničky jsou v rámečku ze světlého borového dřeva, který ladí s každým interiérem a tak se pokladnička stane nedílnou součástí pokoje. Naspořené peníze z pokladničky snadno vyndáte - stačí sundat zadní stranu pokladničky (např. jako u fotorámečku). Přední strana pokladniček je vyrobena z plastu. Rozměry: 16,5 cm × 5,5 cm × 16,5 cm Materiál: borové dřevo, plast Albi Pokladnička v rámečku - protože i párty něco stojí 16,5 cm × 5,5 cm × 16,5 cm Materiál: borové dřevo, plast Pokladnička s průhlednou přední stěnou a nápisem "...protože bot a kabelek není nikdy dost!" Vtipný a originální dárek pro kamarádku či jinou ženu, u které jistě najde skvělé uplatnění. Dřevěná pokladnička s průhlednou přední stěnou a nápisem "...protože bot a kabelek není nikdy dost!" Můžete darovat prázdnou a zrovna tak už do ní nějaké peníze přihodit... Rozměry kasičky 16,5 x 16,5 x 5,5 cm. Díky čtyřem pacičkám na zadní straně se do ní dostanete, aniž byste ji museli poškodit. Podívejte se také na další naše kasičky a pokladničky na peníze, neboť máme řadu pěkných a originálních kusů.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.