MENU

Srovnání cen » Hobby, koníčky » Společenské hry » Deskové hry » Srovnání cen Albi Cortex 3

Deskové hry

Albi Cortex 3

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 8590228035707

Vědomostní hra pro 2–6 hráčů, doporučený věk od 8 let, alespoň na 15 min hraní, česká lokalizace . Další vědomostní hra z oblíbené edice unikátních postřehových her Cortex. Podobně jako v předchozích verzích také u Cortexu 3 jde o to, aby hráči vyřešili jeden z 8 typů úkolů, a to samozřejmě nejen správně, ale hlavně ...a dál?

Filtrovat: i

Doporučujeme Albi Cortex 3

Nejlevnější nabídky

Specifikace Albi Cortex 3

Kategorie Deskové hry
Výrobce ALBI
Nejnižší cena 299 Kč
Počet hráčů 2 - 6
Věk od 8 - 11 let

Cortex 3 je dalším členem rodiny populárních postřehových her Cortex. Společenské hry Cortex procvičují logické myšlení, paměť, postřeh, ale také schopnost řešit úkoly pod časovým tlakem. Zatímco v prvních Cortexech jste mohli uplatnit hmat, Cortex 3 obsahuje speciální čichové karty. Poznáte třeba jak voní jahody? Postřehové vzdělávací hry Cortex spolu můžete kombinovat a vytvořit si tak svůj vlastní Cortex. Hra Cortex 3 obsahuje: 80 karet úkolů, 10 karet vůní, 6 puzzle mozku a pravidla. ... a dál?

Produkt Albi Cortex 3

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouAlbi Cortex 3 - parametry

Název produktu: Albi Cortex 3
Výrobce: ALBI
Minimální cena: 299 Kč
Maximální cena: 638 Kč
Ušetríte až: 339 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Počet hráčů 2 - 6
Věk od 8 - 11 let
Podrobný popis:

Vědomostní hra pro 2–6 hráčů, doporučený věk od 8 let, alespoň na 15 min hraní, česká lokalizace . Další vědomostní hra z oblíbené edice unikátních postřehových her Cortex. Podobně jako v předchozích verzích také u Cortexu 3 jde o to, aby hráči vyřešili jeden z 8 typů úkolů, a to samozřejmě nejen správně, ale hlavně rychleji než soupeři. Děti si tak zábavnou formou mohou procvičit nejen prostorové myšlení, postřeh a logiku, ale i zručnost, a to vše pod značným časovým tlakem. Hra je proto plná napětí a očekávání. Předchozí varianty Cortexu prověřovaly, mimo jiné, schopnost hráčů rozpoznávat předměty podle hmatu. Cortex 3 vyzkouší váš čich, ten často opomíjený smysl. Nově totiž obsahuje speciální karty s vůní. No schválně. Víte, jak voní jahody? Klíčové vlastnosti vědomostní hry Cortex 3 (8+)Ideální pomůcka pro všestranný rozvoj starších dětí příjemnou a zábavnou formouHra Cortex 3 slouží pro procvičování mozkových závitů, trénování postřehu, paměti a logického uvaž   Cortex 3 je další z rodiny populárních chytrých postřehových her Cortex. Podobně jako v dalších hrách z rodiny Cortex se hráči snaží vyřešit jeden z typů úkolů, procvičujících tu prostorové myšlení, tu logiku, tu zručnost a to rychleji než protihráči. Hra z edice postřehových her Cortex obsahuje osm nových typů rébusů a také speciálních pachové karty. V Cortexu je důležité vyřešit zadané úlohy nejen správně, ale také rychle. Nerozvážnost se ovšem též nemusí vyplatit. Zatímco v prvních Cortexech hráči mohli uplatnit hmat, Cortex 3 obsahuje speciální čichové karty. Poznáte třeba jak voní jahody? Počet hráčů: 2–6. Herní doba: 15+ minut. Doporučený věk: 8+. Hra mimo jiné obsahuje: 10 unikátních čichových karet 10 karet pro každý typ úkolů  

Albi - Cortex 3, 2 - 6 hráčů, od 8 let


Cortex 3 je dalším členem rodiny populárních postřehových her Cortex.

Společenské hry Cortex procvičují logické myšlení, paměť, postřeh, ale také schopnost řešit úkoly pod časovým tlakem. Zatímco v prvních Cortexech jste mohli uplatnit hmat,

Cortex 3 obsahuje speciální čichové karty. Poznáte třeba jak voní jahody?


Postřehové vzdělávací hry Cortex spolu můžete kombinovat a vytvořit si tak svůj vlastní Cortex.


Hra obsahuje:

80 karet úkolů,

10 karet vůní,

6 puzzle mozku

pravidla.Počet hráčů: - 6 hráčů

Věk: od 8 let

Doba hraní: 15+ min.
Cortex 3 je ďalším členom rodiny populárnych postrehových hier Cortex. Spoločenské hry Cortex precvičujú logické myslenie, pamäť, postreh, ale tiež schopnosť riešiť úlohy pod časovým tlakom. Zatiaľ čo v prvých Cortexoch ste mohli uplatniť hmat


Recenze Albi Cortex 3

Přidáno: 19. září 2019

Přidat recenzi pro Albi Cortex 3

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

ALBI Cortex+

ALBI Cortex+

Vědomostní hra , pro 2–6 hráčů, vhodné od 8 let . Zažijte spoustu zábavy s vědomostní hrou Cortex+. Do této unikátní hry se může zapojit 2 až 6 hráčů od 8 let. Ve hře budete čelit 9 různým typům úkolů na 170 kartách, při nichž usilovně zapojíte své »

od 538 Kč

v 8 obchodech

Albi Cortex Kids

Albi Cortex Kids

Dětská varianta unikátní vzdělávací hry Cortex je vhodná pro děti již od 6 let. Ve hře budou děti čelit 8 různým typům úkolů. Procvičí si logické myšlení, paměť, postřeh, ale také schopnost rozpoznávat předměty podle hmatu.   Specifikace: Ve vzdělávací »

od 309 Kč

v 8 obchodech

Albi Cortex 2

Albi Cortex 2

Společenská hra pro 2–6 hráčů, doporučený věk od 8 let, alespoň na 15 min hraní . Máte doma společenskou hru Cortex a už vás v ní nic nepřekvapí? Pak je tady Cortex 2, který přináší nové výzvy a vychází ze stejných principů. Na hráče čeká celkem 8 typů »

od 299 Kč

v 8 obchodech

Albi Cortex Challenge

Albi Cortex Challenge

Vědomostní hra pro 2–6 hráčů, doporučený věk od 8 let, alespoň na 15 min hraní, je potřeba vlastnit původní hru, česká lokalizace . Zábavná vzdělávací hra Cortex Challenge je zárukou spousty legrace pro celou rodinu. Procvičte své mozkové závity při »

od 299 Kč

v 9 obchodech

Albi Cortex pro děti 2

Albi Cortex pro děti 2

Společenská hra pro 2–6 hráčů, doporučený věk od 6 let, alespoň na 15 min hraní . Máte doma společenskou hru Cortex pro děti a už vás v ní nic nepřekvapí? Pak je tady Cortex pro děti 2, který obsahuje zbrusu nové úkoly a vychází ze stejných principů. Na »

od 299 Kč

v 5 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.