MENU

Srovnání cen » Hobby, koníčky » Společenské hry » Deskové hry » Srovnání cen ALBI Co to čmáráš?

Deskové hry

ALBI Co to čmáráš? cena od 0 Kč

ALBI Co to čmáráš?

Hodnocení: 1x
 • 5

Párty hra o emocích! Hrát si s emocemi nikdy nebylo tak zábavné! V karetní hře Ikonikus odpovídáte pomocí karet symbolizujících emoce na otázku: Jak byste se cítili, kdyby ....? Při hraní si užijete spoustu zábavy při vymýšlení otázek o tom jak byste se cítili při ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

ALBI Co to čmáráš? - parametry

Název produktu: ALBI Co to čmáráš?
Výrobce: ALBI
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
 • 5
Věk od 12 - 13 let
Podrobný popis:
 • Párty hra o emocích! Hrát si s emocemi nikdy nebylo tak zábavné!

  V karetní hře Ikonikus odpovídáte pomocí karet symbolizujících emoce na otázku: Jak byste se cítili, kdyby ....?

  Při hraní si užijete spoustu zábavy při vymýšlení otázek o tom jak byste se cítili při čemkoliv co vás napadne.Ikonikus je hrou podporující fantazii, emocionální inteligenci i empatii a při tom všem se hlavně budete bavit!

  Herní princip je tak jednoduchý, že ho vysvětlíte za 2 minuty. Jeden hráč je vždy vypravěčem, který položí otázku a ostatní vyberou jednu z pěti karet, která podle nich nejlépe vystihuje pocit při položené otázce.Hru ikonikus si zahrajete výborně s dětmi, kde máte možnost sledovat jaké pocity v nich karty vyvolávají a zároveň zjistíte jaké úžasné je dětské myšlení.

  Školní psycholog Radovan Kyrinovič o hře Ikonikus řekl:Hra IKONIKUS není jen zábavnou hrou pro “dlouhé zimní večery”, je to hra s potenciálem rozvíjet emocionální inteligenci u dětí i dospělých. Základní verze hry “Jak by ses cítil, kdyby..?” je dobrým způsobem, jak vést děti i dospělé k vyjadřování jejich emocí a pocitů. Rodiče se svými dětmi mohou tuto hru využít večer jako zábavnou formu zhodnocení uplynulého dne. Zároveň tato hra může sloužit pedagogům, terapeutům a vychovatelům jako doplněk k jiným metodám projekce podporujícím psychické zdraví.

  Obsah hry

 • 120 karet se symboly
 • 5 karet bez symbolů–hráči si mohou nakreslit vlastnís ymboly
 • 5 karet s ukázkovými otázkami SK
 • 5 karet s ukázkovými otázkami CZ
 • 5 karet s ukázkovými otázkami EN – pro hraní v anglickém jazyce

  CZ / SK verze Ikonikusu je vyrobená na Slovensku.

  Video:

  Společenská hra párty pro 3–7 hráčů, vhodné od 12 let, alespoň na 30 min hraní . Společenská hra od Albi Co to čmáráš? je jednoduchou párty hrou, která zabaví děti i dospělé. Úkolem hráčů je během 30 sekund nakreslit jedno ze tří slov uvedených na kartičce. Má to však jeden háček, trojice pojmů si je velmi podobná. Dokážete nakreslit křečka tak, aby si ho ostatní nespletli s myší nebo morčetem? Po uplynutí 30 sekund nastává hádání nakreslených obrázků. Za správný tip dostáváte bod. Naopak o body přicházíte, když obrázek nepoznáte. Bod také získává autor obrázku od každého protihráče, který obrázek uhodne. Kreslící hra je vhodná pro 3 - 7 hráčů od 12 let. Doba jedné hry je přibližně 30 minut. Klíčové vlastnosti společenské hry Co to čmáráš? Jednoduchá kreslící párty hra Co to čmáráš? Zábava pro děti i dospěléÚkolem hráčů je nakreslit jedno z uvedených slov na kartěNa kreslení je časový limit 30 sekundTrojice pojmů je však velmi podobnáUrčeno pro 3 - 7 hráčů Vhodné od 12 Dokážete nakreslit stíhačku? Samozřejmě že ano! Ale co když některý z hráčů kreslí sousedku od vedle, zatímco ostatní kreslí letadlo?S párty hrou Co to čmáráš? se zaručeně pobavíte. Ve hře vůbec nezáleží na tom, zda umíte dobře kreslit, či nikoliv. Podstatný je dobrý nápad a bystrý odhad. Náhodně si vylosujete číslo 1, 2 nebo 3 a vaším úk

Recenze ALBI Co to čmáráš?

Přidáno: 22. dubna 2020

Přidáno: 22. dubna 2020

Přidat recenzi pro ALBI Co to čmáráš?

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Albi: V kostce pohádky

Albi: V kostce pohádky

Další z řady her Brainbox pro rodiče i děti! Procvičte si paměť a znalosti pohádek. V kostce! Pohádky obsahuje 71 karet s výjevy z českých a světových pohádek i známých pohádkových příběhů. vhodné pro děti: od 6 let určeno pro: »

od 339 Kč

v 5 obchodech

ALBI Tipni si! Pravda nebo lež

ALBI Tipni si! Pravda nebo lež

U párty hry Tipni si! Pravda, nebo lež se dobře pobavíte a leccos se i dozvíte. Dokážete si tipnout, zda je výrok "Severní ledový oceán nejenže je z oceánů nejmenší, ale také nejmělčí." pravdivý, nebo je tam zrnko lži? Tipujte a sázejte na odpovědi svých »

od 532 Kč

v 5 obchodech

Albi: Ubongo

Albi: Ubongo

 • 3.64957

Hračky | Hlavolamy

Ubongo - Honba za diamanty, 2-4 hráči, od 8 let Hráči se snaží sestavit skládačku z barevných dílků, posunout svou figurku na hrací desce a vzít si drahokamy. To vše musí stihnout dříve, než se přesypou hodiny. Vítězí hráč s největším počtem kamenů jedné »

od 899 Kč

ve 2 obchodech

Albi: Moje první Česko

Albi: Moje první Česko

Nero 2019 Standard - CZ, Box Box je v ENG jazyce NEW in Nero Standard 2019 • DriveSpan consolidates data & media from your mobile devices, hard discs and your cloud to one central storage space • With the interactive ‘Live Guide’ you will never miss to »

od 499 Kč

v 12 obchodech

Albi: Párty Alias

Albi: Párty Alias

Počet hráčů: 4+ Doporučený věk: od 11 let Doba hraní: 45+ min Typ deskové hry: párty hry Slavíte? Pořádáte párty? Potřebujet rozjet zábavu? Párty Alias rozproudí náladu. Průběh hry: Je to hra, ve které vysvětlujete ostatním spoluhráčům význam slov pomocí »

od 561 Kč

ve 2 obchodech

ALBI Zoom

ALBI Zoom

Albi - Zoom, 1 - 6 hráčů, od 12 let Máte rádi dokumentární filmy a televizní stanice Prima Zoom patří mezi vaše nejoblíbenější? Pak vás bude bavit vědomostní »

od 619 Kč

v 8 obchodech

ALBI Znáte Česko?

ALBI Znáte Česko?

Albi - Znáte Česko?, 2 - 6 hráčů, od 12 let Kvízová hra Znáte Česko? otestuje vaše znalosti o naší zemi napříč 6 různými kategoriemi - historie, geografie, příroda/věda/technika, »

od 513 Kč

v 14 obchodech

MINDOK Time´s Up Junior

MINDOK Time´s Up Junior

Společenská hra pro 2–12 hráčů, doporučený věk od 4 let, alespoň na 20 min hraní, česká lokalizace . Kooperativní verze oblíbené společenské hry Time´s Up je speciálně uzpůsobena malým dětem od 4 let, které ještě neumějí číst. Připravte se na kupu »

od 445 Kč

v 8 obchodech

Rexhry Timeline Česko

Rexhry Timeline Česko

Rexhry - Timeline: Česko, 2 - 8 hráčů, od 8 let Timeline: Česko je zábavná hra pro všechny, kdo mají rádi historii. Hráči se střídají v tazích a na časovou osu »

od 359 Kč

v 6 obchodech

Albi: V kostce - zvířata

Albi: V kostce - zvířata

Desetiminutová hra na procvičení paměti a znalostí o zvířatech. Aneb co si zapamatuješ během 10 vteřin? Umí jaguáři plavat? Žijí klokani ve skupině? Kolik je na obrázku zvířat? Pomocí hry Zvířata V kostce! se seznámíte s těmi nejznámějšími zvířaty »

od 339 Kč

v 12 obchodech

BLACKFIRE TimeLine - Klasik

BLACKFIRE TimeLine - Klasik

ADC Blackfire - TimeLine - Klasik, 2 - 6 hráčů, od 8 let Vědomostní karetní hra v praktické plechové krabičce! Mohl si někdo dopřávat šampaňské, když Darwin »

od 199 Kč

v 6 obchodech

ALBI Duplik

ALBI Duplik

Albi - Duplik, 3 - 7 hráčů, od 8 let V malovací párty hře Duplik vůbec nemusíte umět malovat. Úkolem hráčů je totiž především dodržet malovací pokyny od "uměleckého »

od 479 Kč

ve 3 obchodech

ALBI Párty Alias Junior 2. vydání

ALBI Párty Alias Junior 2. vydání

Počet hráčů: 2+ Doporučený věk: od 8 let Doba hraní: 30+ min Typ hry: Ostatní dětské; Párty hry; Rodinné Hra ALBI Párty Alias Junior 2. vydání Dokážete vlastními slovy popsat pohádkovou bytost nebo zvíře, aniž byste vyzradili správný název? Troufnete si »

od 388 Kč

ve 4 obchodech

ALBI Karak

ALBI Karak

Albi - Karak, 2 - 5 hráčů, od 7 let Společenská hra Karak je původní česká rodinná hra. Hra má velmi jednoduchá pravidla. Každý hráč se ve hře Karak zhostí »

od 799 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.