Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Interaktivní hračky » Srovnání cen Albi: ALBI Kouzelné čtení Kniha Česká republika

Interaktivní hračky

Albi: ALBI Kouzelné čtení Kniha Česká republika

Hodnocení: 5x
  • 4

Uspořádejte dětem fascinující cestu Českou republikou – v pohodlí vyhřátého domova. Interaktivní kniha ALBI Kouzelné čtení Česká republika ukrývá bohatý zdroj poučné zábavy pro dospělé i děti. Provede vás městy i přírodou. Seznámí vás s českými pohořími, řekami a jezery. Děti se dozví také spoustu zajímavých věcí o českém průmyslu a nerostném bohatství. Nechybí dostaveníčko s významnými osobnostmi a procházka po fascinujících památkách. Nově nabyté znalosti pomohou utužit zábavné kvízy. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.66627
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Albi: ALBI Kouzelné čtení Kniha Česká republika koupíte i tady

Albi: ALBI Kouzelné čtení Kniha Česká republika v kostce

Průměrné hodnocení

4,0
  • 4

Na základě 5 hodnocení

80% zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Albi: ALBI Kouzelné čtení Kniha Česká republika

  • kvalitní provedení, nemá chybu

Specifikace Albi: ALBI Kouzelné čtení Kniha Česká republika

Kategorie Interaktivní hračky
Výrobce ALBI
Nejnižší cena 347 Kč

Kouzelné čtení od značky Albi je unikátní výukový systém, který vašim dětem přinese spoustu zábavy a nových informací. Kniha Česká republika vás provede městy, řekami, horami i nížinami naší vlasti. Vhodné pro děti od 6 let. ... a dál?

Produkt Albi: ALBI Kouzelné čtení Kniha Česká republika

Albi: ALBI Kouzelné čtení Kniha Česká republika - parametry

Název produktu: Albi: ALBI Kouzelné čtení Kniha Česká republika
Výrobce: ALBI
Minimální cena: 347 Kč
Maximální cena: 439 Kč
Ušetríte až: 92 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 5 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kouzelné čtení ALBI Kniha Česká republika Interaktivní kniha o České republice ilustrovaná Ladislavou Pechovou. V této knize se děti zábavnou formou dozví nejen spoustu zajímavostí o městech, krajích, pohořích a vodstvu, ale seznámí se i s naším průmyslem, nerostnými surovinami, zemědělstvím, památkami a významnými osobnostmi. Veškeré znalosti si pak mohou vyzkoušet pomocí zábavných kvízů, které jsou rozděleny do tří různých obtížností. Tato kniha je skvělým doplňkem pro výuku vlastivědy a zeměpisu.

Další z interaktivních knih z edice Kouzelné čtení - určeno pro děti od 6-ti let.

Kniha je namluvena Vojtěchem Hájkem. Kniha obsahuje přes 1900 zvuků a textů.

Elektronická Albi tužka se prodává samostatně a není tedy součástí žádné knihy.

Parametry: Vhodné pro děti: od 6 let

Určeno pro: 1 hráče

Přibližná doba hraní: 30+ min

Hra je dodávána v CZ jazyce

Interaktivní kniha o České republice ilustrovaná Ladislavou Pechovou. V této knize se děti zábavnou formou dozví nejen spoustu zajímavostí o městech, krajích, pohořích a vodstvu, ale seznámí se i s naším průmyslem, nerostnými surovinami, zemědělstvím, památkami a významnými osobnostmi. Veškeré znalosti si pak mohou vyzkoušet pomocí zábavných kvízů, které jsou rozděleny do 3 různých obtížností. Tato kniha je skvělým doplňkem pro výuku vlastivědy a zeměpisu. jednoduché zacházení, dítě si dokáže hrát a učit se samo kniha funguje na principu optického senzoru pro čtení skrytých kódů elektronická tužka má kvalitní reproduktor, který vám zajistí vysokou kvalitu zvuku Kniha vznikla ve spolupráci s Českým rozhlasem. Namluvil ji Vojtěch Hájek. Kouzelné čtení je unikátní výukový systém, který vám přináší spoustu informací a zábavy. Stačí, když se lehce dotknete elektronickou tužkou obrázku nebo textu, ozve se příslušná informace, zvuk nebo hudba. Kouzelné čtení je určeno dětem v předškolním věku, tak dětem starším, ale bezpochyby zaujme i dospělé. Díky speciální technologii mohou knihy plně využívat i děti v předškolním věku, které ještě číst neumí. Samy si tak mohou „přečíst“ pohádku nebo se hravou formou naučit poznávat barvy, čísla, písmena či nejrůznější tvary. UPOZORNĚNÍ: Tato kniha funguje pouze s elektronickou tužkou (není součástí balení).

Albi Kouzelné čtení Česká republika

Česká republika je jednou z knih řady Kouzelného čtení, které je určeno pro použití s interaktivním perem, které není součástí balení a je nutné ho zakoupit jako samostatný produkt.

Kniha provede děti po celém území a přiblíží jim města, pohoří, vodstvo, průmysl zemědělství a představí jim významné osobnosti. Knihu doprovodila svými ilustracemi Ladislava Pechová. Své nabrané znalosti si mohou holky a kluci vyzkoušet pomocí v zábavných kvízech, ve třech úrovních obtížnosti. Optimálně přispívá dětem k výuce vlastivědy a zeměpisu.

Pomocí interaktivního pera se může aktivovat


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.