Albedo100 Horse & Pets 200ml PL Reflective Spray
Albedo100 Horse & Pets 200ml PL Reflective Spray

TOP 4 Albedo100 Horse & Pets 200ml PL Reflective Spray

80%
od 473 Kč

Albedo100 Animal (Horse and Pets) je poloprůhledný sprej s reflexními vlastnostmi určený k použití na srst. Po aplikaci má sprej světle šedý odstín, který má ve tmě vysoce reflexní vlastnosti.
Doporučené aplikace
Reflexní účinek spreje je užitečný při večerních vycházkách se psem, při jízdě na koni a dokonce i pro označení vaší kočky! Použitím reflexního spreje značně zvýšíte bezpečnost Vašich zvířat za snížené…

Petworld.cz Spolehlivý eshop
Za dopravu 75 Kč Skladem
473 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Albedo100 Horse & Pets 200ml PL Reflective Spray
Výrobce: Albedo
Minimální cena: 473 Kč
Maximální cena: 579 Kč
Ušetříte až: 106 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,00 bodů z 5
Hodnocení:
4

Popis produktu

Albedo100 Animal (Horse and Pets) je poloprůhledný sprej s reflexními vlastnostmi určený k použití na srst. Po aplikaci má sprej světle šedý odstín, který má ve tmě vysoce reflexní vlastnosti.
Doporučené aplikace
Reflexní účinek spreje je užitečný při večerních vycházkách se psem, při jízdě na koni a dokonce i pro označení vaší kočky! Použitím reflexního spreje značně zvýšíte bezpečnost Vašich zvířat za snížené viditelnosti.
Omyvatelný Vodovzdorný (odolný proti dešti)

Jak sprej funguje?
Sprej Albedo100 Animal má největší účinek při aplikaci na zvířecí srst. Nejúčinnější způsob aplikace je na končetiny nebo pohybující se části těla, jako například ohon, aby bylo dosaženo co nejlepšího reflexního účinku. Vyzkoušejte si účinek tak, že silnou baterkou ve výši očí posvítíte na nastříkaný povrch. Alternativně můžete fotoaparátem s bleskem pořídit snímek nebo se na nastříkaný objekt podívat z dálky z auta se zapnutými reflektory. Aplikovaný sprej lze snadno smýt vodou s mýdlem nebo šampónem a nemá vliv na srst.

Způsob použití
Sprej používejte výhradně venku nebo v dobře větraném prostoru. Nádobku silně protřepejte po dobu delší než 1 minuta (alespoň 20 sekund poté, co uvnitř uslyšíte kuličku). Během aplikace protřepání opakujte.
Po protřepání sprej okamžitě aplikujte rovnoměrnými pohyby ze vzdálenosti přibližně 30 cm. Při stříkání držte nádobku ve svislé poloze tryskou nahoru. Nenanášejte příliš velké množství. Lak při běžné pokojové teplotě zaschne po několika minutách.
Po použití vyčistěte trysku tak, že nádobku obrátíte tryskou dolů a 1-2 sekundy ji prostříknete.

Sprej reflexní. Albedo100 Horse & Pets o objemu 200 ml je lehký reflexní sprej, který je speciálně určen pro použití na kůži a srst vašich domácích zvířat. Za denního světla má tento bezpečnostní sprej světle šedou barvu. Za snížených viditelných podmínek ve tmě a za špatného počasí povrchy ošetřené sprejem jasně svítí v přímé záři reflektorů automobilů, takže jsou dobře viděny. Být viděn znamená být ochráněn. Reflexní sprej zaručuje bezpečnost na silnicích. Sprej je ideální pro večerní procházku s vaším domácím mazlíčkem, při jízdě na koni nebo lovu. Můžete ho nanést na obojky, vodítka, nohy či ocas zvířat a na vaše oblečení. Zvyšte svou viditelnost a bezpečnost a ochraňte sebe a vaše domácí zvířáta v silničním provozu používáním tohoto špičkového reflexního spreje.Objem:200 ml

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.