Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na kůži » Srovnání cen Akneroxid 5 gel 5% 50 g

Léky na kůži

Akneroxid 5 gel 5% 50 g

Hodnocení: 1x
  • 4

Akneroxid 5 se používá k místní léčbě acne vulgaris 1. CO JE AKNEROXID 5/10 A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Co je Akneroxid 5/10 Akneroxid 5 obsahuje: 5,00 g benzoylis peroxidum (jako benzoylis peroxidum cum aqua) ve 100 g gelu. Akneroxid 10 obsahuje: 10,00 g benzoylis peroxidum (jako benzoylis peroxidum cum aqua) ve 100 g gelu. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Akneroxid 5 gel 5% 50 g koupíte i tady

Specifikace Akneroxid 5 gel 5% 50 g

Kategorie Léky na kůži
Výrobce Almirall Hermal
Nejnižší cena 135 Kč

Přípravek určený k lokální léčbě těžších forem akné, které nereagují na mírnější léčbu. Čtěte podrobně příbalový leták. ... a dál?

Produkt Akneroxid 5 gel 5% 50 g

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Akneroxid 5 gel 5% 50 g - parametry

Název produktu: Akneroxid 5 gel 5% 50 g
Výrobce: Almirall Hermal
Minimální cena: 135 Kč
Maximální cena: 180 Kč
Ušetríte až: 45 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Akneroxid 5 se používá k místní léčbě acne vulgaris 1. CO JE AKNEROXID 5/10 A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Co je Akneroxid 5/10

Akneroxid 5 obsahuje: 5,00 g benzoylis peroxidum (jako benzoylis peroxidum cum aqua) ve 100 g gelu.

Akneroxid 10 obsahuje: 10,00 g benzoylis peroxidum (jako benzoylis peroxidum cum aqua) ve 100 g gelu.

Akneroxid 5/10 je gel k lokální (místní) aplikaci na kůži k zevní léčbě acne vulgaris - akné, (trudovitosti).

Použití Akneroxidu 5/10 má 3 základní léčebné účinky:

1.olupující - odstraněním rohoviny z folikulárních ústí zajišťuje odtok kožního mazu z mazových žláz,

2.protibakteriální - omezuje růst bakterií propionibacterium acnes, které jsou spoluzodpovědné za častý vznik akné a za rozvoj místních zánětů,

3.odstraňuje z kožního povrchu maz, kterého je u nemocných s akné vždy nadbytek.

Olupující efekt Akneroxidu 5/10 je často spojen s mírným drážděním kůže. Použitím gelového základu léků je však tento nepříjemný účinek minimalizován a lék je převážnou většinou nemocných velmi dobře snášen.

Akneroxid 5 se používá k místní léčbě acne vulgaris.

Akneroxid 10 se používá k místní léčbě acne vulgaris, obzvláště na hrudníku a na zádech. Těžší formy akné, které nedostatečně reagují na léčbu 5% koncentrací benzoyl-peroxidu. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST NEŽ ZAČNETE POUŽÍVAT AKNEROXID 5/10 Nepoužívejte Akneroxid 5/10 při přecitlivělosti na benzoyl-peroxid nebo na některou z pomocných látek. Riziko vzniku přecitlivělosti je malé (pod 2%). Tento přípravek nesmí být používán na porušenou nebo poraněnou pokožku. Zvláštní opatrnosti při použití Akneroxidu 5/10 je zapotřebí Akneroxid 5/10 nesmí přijít do styku s očima a nesmí být používán na sliznice nebo do oblasti koutků úst, nosu nebo očí. Při náhodném kontaktu s očima nebo při potřísnění sliznic ihned oplachujte proudem vlažné vody a vyhledejte lékařskou pomoc. Během léčby přípravkem Akneroxid 5/10 nesmí být postižená místa vystavena ozařování UV paprsky (solária) či slunění. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky Nejsou známy žádné interakce (vzájemné působení) s ostatními léčivy podávanými zevně na kůži. Přípravky s obsahem benzoyl-peroxidu je možné kombinovat s jinými lokálními (místními) léky pro léčbu akné, přesto se nedoporučuje současná léčba s léky, které mají dráždivý, vysušující nebo olupující účinek.

Nikdy nekombinujte přípravky podle svého rozhodnutí, vždy se poraďte s lékařem. Užívání přípravku Akneroxid 5/10 s jídlem a pitím Použití léku Akneroxid 5/10 není vázáno na jídlo a nápoje. Účinek místního podání přípravku Akneroxid 5/10 není jídlem ani nápoji ovlivněn. Těhotenství a kojení Akneroxid 5/10 může být během těhotenství a kojení použit pouze na doporučení lékaře při pečlivém zvážení poměru možného rizika a přínosu léčby. Akneroxid 5/10 nesmíte používat v posledním měsíci těhotenství. Řízení dopravních prostředků a obsluha strojů Vzhledem ke způsobu použití lze vyloučit ovlivnění schopnosti řídit a obsluhovat stroje. Důležité informace o některých složkách přípravku Ak


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.