Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na kůži » Srovnání cen Akneroxid 10% gel 50 g

Léky na kůži

Akneroxid 10% gel 50 g

Hodnocení: 10x
  • 3.2

Příbalová informace výrobku AKNEROXID 10 GEL 1X50GM 10% Příbalová informace : Informace pro uživatele Akneroxid 5 Akneroxid 10 Gel Benzoylis peroxidum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však Akneroxid 5/10 ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Akneroxid 10% gel 50 g koupíte i tady

Specifikace Akneroxid 10% gel 50 g

Kategorie Léky na kůži
Výrobce Almirall Hermal
Nejnižší cena 149 Kč

Přípravek určený k lokální léčbě těžších forem akné, které nereagují na mírnější léčbu. ... a dál?

Produkt Akneroxid 10% gel 50 g

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Akneroxid 10% gel 50 g - parametry

Název produktu: Akneroxid 10% gel 50 g
Výrobce: Almirall Hermal
Minimální cena: 149 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.2 bodů z 5
Počet hodnocení: 10 x
Hodnocení:
  • 3.2
Podrobný popis:

Příbalová informace výrobku AKNEROXID 10 GEL 1X50GM 10% Příbalová informace : Informace pro uživatele Akneroxid 5 Akneroxid 10 Gel Benzoylis peroxidum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však Akneroxid 5/10 musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 4 týdnů, musíte se poradit s lékařem. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři. V této příbalové informaci najdete: 1. Co je Akneroxid 5/10 a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Akneroxid 5/10 používat 3. Jak se přípravek Akneroxid 5/10 užívá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak přípravek Akneroxid 5/10 uchovávat 6. Další informace 1. CO JE AKNEROXID 5/10 A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Co je Akneroxid 5/10 Akneroxid 5 obsahuje: 5,00 g benzoylis peroxidum (jako benzoylis peroxidum cum aqua) ve 100 g gelu Akneroxid 10 obsahuje: 10,00 g benzoylis peroxidum (jako benzoylis peroxidum cum aqua) ve 100 g gelu Akneroxid 5/10 je gel k lokální (místní) aplikaci na kůži k zevní léčbě acne vulgaris akné, (trudovitosti). Použití Akneroxidu 5 / 10 má 3 základní léčebné účinky: 1. olupující odstraněním rohoviny z folikulárních ústí zajišťuje odtok kožního mazu z mazových žláz. 2. protibakteriální omezuje růst bakterií Propionibacterium acnes, které jsou spoluzodpovědné za častý vznik akné a za rozvoj místních zánětů. 3. odstraňuje z kožního povrchu maz, kterého je u nemocných s akné vždy nadbytek. Olupující efekt Akneroxidu 5/10 je často spojen s mírným drážděním kůže. Použitím gelového základu léků je však tento nepříjemný účinek minimalizován a lék je převážnou většinou nemocných velmi dobře snášen. Akneroxid 5 se používá k místní léčbě acne vulgaris. Akneroxid 10 se používá k místní léčbě acne vulgaris, obzvláště na hrudníku a na zádech. Těžší formy akné, které nedostatečně reagují na léčbu 5% koncentrací benzoyl-peroxidu. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST NEŽ ZAČNETE POUŽÍVAT AKNEROXID 5/10 Nepoužívejte Akneroxid 5/10 při přecitlivělosti na benzoyl-peroxid nebo na některou z pomocných látek. Riziko vzniku přecitlivělosti je malé (pod 2%). Tento přípravek nesmí být používán na porušenou nebo poraněnou pokožku. Zvláštní opatrnosti při použití Akneroxidu 5/10 je zapotřebí Akneroxid 5/10 nesmí přijít do styku s očima a nesmí být používán na sliznice nebo do oblasti koutků úst, nosu nebo očí. Při náhodném kontaktu s očima nebo při potřísnění sliznic ihned oplachujte proudem vlažné vody a vyhledejte lékařskou pomoc. Během léčby přípravkem Akneroxid 5/10 nesmí být postižená místa vystavena ozařování UV paprsky (sol


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.