Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na kůži » Srovnání cen AKNECOLOR 1% krémpasta 30 g

Léky na kůži

AKNECOLOR 1% krémpasta 30 g

Hodnocení: 1x
  • 4

Dermatologicko-kosmetický přípravek k zevnímu použití na léčbu akné, na všechny formy Acne vulgaris 1. a 2. stupně. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: AKNECOLOR krémpastaAKNECOLOR light krémpastakožní pastaDržitel rozhodnutí o registraciSPIRIG Eastern a.s., Bratislava, Slovenská republikaVýrobceMovianto Česká republika s.r.o., ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? AKNECOLOR 1% krémpasta 30 g koupíte i tady

Specifikace AKNECOLOR 1% krémpasta 30 g

Kategorie Léky na kůži
Výrobce SPIRIG
Nejnižší cena 136 Kč

Přípravek se používá na všechny formy Acne vulgaris 1. a 2. stupně (komedony, červené pupeny a neštovičky), zejména na oděvem nekrytých částech pokožky. ... a dál?

Produkt AKNECOLOR 1% krémpasta 30 g

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


AKNECOLOR 1% krémpasta 30 g - parametry

Název produktu: AKNECOLOR 1% krémpasta 30 g
Výrobce: SPIRIG
Minimální cena: 136 Kč
Maximální cena: 179 Kč
Ušetríte až: 43 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Dermatologicko-kosmetický přípravek k zevnímu použití na léčbu akné, na všechny formy Acne vulgaris 1. a 2. stupně. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: AKNECOLOR krémpastaAKNECOLOR light krémpastakožní pastaDržitel rozhodnutí o registraciSPIRIG Eastern a.s., Bratislava, Slovenská republikaVýrobceMovianto Česká republika s.r.o., Podolí, Česká republikaSložení:Léčivá látka: Clotrimazolum 10 mg v 1g pasty.Pomocné látky: stearomakrogol-250-stearát, stearomakrogol 1000, oktyldodekanol, methylpyrrolidon, glycerol-stearát, střední nasycené triacylglyceroly, oxid titaničitý, žlutý oxid železitý, hnědý oxid železitý, fenethylalkohol, dihydrát citronanu sodného, monohydrát kyseliny citrónové, parfém, čištěná vodaIndikační skupina:Dermatologika.Charakteristika:Dermatologicko-kosmetický přípravek k zevnímu použití na léčbu akné.Indikace:Přípravek se používá na všechny formy Acne vulgaris 1. a 2. stupně (komedony, červené pupeny a neštovičky), zejména na oděvem nekrytých částech pokožky. Užití léku není limitováno věkem.Kontraindikace:U nemocných s přecitlivělostí na imidazolové deriváty a složky přípravku je použití nevhodné.Nežádoucí účinky:U pacientů s přecitlivělou pokožkou může vzácně dojít k podráždění v podobě zarudnutí a svědění. Reakce vymizí záhy po vynechání léku, je však třeba další postup projednat s ošetřujícím lékařem.Při případném výskytu jiných neobvyklých reakcí se poraďte s lékařem.Dávkování a způsob použití:2/2Přípravek se nanáší 1-2 krát denně na postižená místa v tenké vrstvě. Před použitím se doporučuje umýt pokožku jemným nezásaditým mýdlem a omýt vlažnou vodou.Upozornění: Nedojde-li do dvou týdnů ke zlepšení projevů onemocnění nebo se tyto naopak zhorší nebo se vyskytnou nežádoucí účinky nebo nezhojí-li se onemocnění do 4 týdnů, je třeba poradit se s lékařem.Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 4 týdny. Při náhodném požití přípravku dítětem se poraďte s lékařem.Uchovávání:Uchovávejte při teplotě do 25 °C.Varování:Přípravek uchovávejte mimo dosah a dohled dětí. Nesmí se používat po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu.Balení:Tuba 30 g.Datum poslední revize: 18.1.2012 Balení: 30g kód SÚKL: 0016886 vodou smývatelná krémpasta Účinná léčebná látka klotrimazol působí proti mikroorganizmům vyvolávajícím zánětlivé projevy ve vývodu mazové žlázy. Je vhodná na léčbu všech forem acne vulgaris 1. a 2. stupně a vhodně doplňuje všechny lokální i celkové léčebné postupy při akné. Lehce a rovnoměrně se nanáší na pokožku a podobně bez problémů se z pokožky odstraňuje. Mírně vysušuje. Velkou výhodou přípravku je jeho tónování směsí železitých pigmentů. Po nanesení na pleť léčí, navíc vhodně překryje i kosmeticky problematické zánětlivé projevy. Aknecolor Krémpasta 30g od Galderma-Spirig na GigaLékárna.cz za 139 Kč .


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.