Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na kůži » Srovnání cen AKNECOLOR 1% krémpasta 30 g

Léky na kůži

AKNECOLOR 1% krémpasta 30 g

Hodnocení: 1x
  • 4

Dermatologicko-kosmetický přípravek k zevnímu použití na léčbu akné, na všechny formy Acne vulgaris 1. a 2. stupně. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: AKNECOLOR krémpastaAKNECOLOR light krémpastakožní pastaDržitel rozhodnutí o registraciSPIRIG Eastern a.s., Bratislava, Slovenská republikaVýrobceMovianto Česká republika s.r.o., ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? AKNECOLOR 1% krémpasta 30 g koupíte i tady

Specifikace AKNECOLOR 1% krémpasta 30 g

Kategorie Léky na kůži
Výrobce SPIRIG
Nejnižší cena 139 Kč

Vodou smývatelná krémpasta Základní poslání Účinná léčebná látka klotrimazol působí proti mikroorganizmům vyvolávajícím zánětlivé projevy ve vývodu mazové žlázy. Je vhodná na léčbu všech forem acne vulgaris 1. a 2. stupně a vhodně doplňuje všechny lokální i celkové léčebné postupy při akné. Praktické v&yacu ... a dál?

Produkt AKNECOLOR 1% krémpasta 30 g

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


AKNECOLOR 1% krémpasta 30 g - parametry

Název produktu: AKNECOLOR 1% krémpasta 30 g
Výrobce: SPIRIG
Minimální cena: 139 Kč
Maximální cena: 170 Kč
Ušetríte až: 31 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Dermatologicko-kosmetický přípravek k zevnímu použití na léčbu akné, na všechny formy Acne vulgaris 1. a 2. stupně. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: AKNECOLOR krémpastaAKNECOLOR light krémpastakožní pastaDržitel rozhodnutí o registraciSPIRIG Eastern a.s., Bratislava, Slovenská republikaVýrobceMovianto Česká republika s.r.o., Podolí, Česká republikaSložení:Léčivá látka: Clotrimazolum 10 mg v 1g pasty.Pomocné látky: stearomakrogol-250-stearát, stearomakrogol 1000, oktyldodekanol, methylpyrrolidon, glycerol-stearát, střední nasycené triacylglyceroly, oxid titaničitý, žlutý oxid železitý, hnědý oxid železitý, fenethylalkohol, dihydrát citronanu sodného, monohydrát kyseliny citrónové, parfém, čištěná vodaIndikační skupina:Dermatologika.Charakteristika:Dermatologicko-kosmetický přípravek k zevnímu použití na léčbu akné.Indikace:Přípravek se používá na všechny formy Acne vulgaris 1. a 2. stupně (komedony, červené pupeny a neštovičky), zejména na oděvem nekrytých částech pokožky. Užití léku není limitováno věkem.Kontraindikace:U nemocných s přecitlivělostí na imidazolové deriváty a složky přípravku je použití nevhodné.Nežádoucí účinky:U pacientů s přecitlivělou pokožkou může vzácně dojít k podráždění v podobě zarudnutí a svědění. Reakce vymizí záhy po vynechání léku, je však třeba další postup projednat s ošetřujícím lékařem.Při případném výskytu jiných neobvyklých reakcí se poraďte s lékařem.Dávkování a způsob použití:2/2Přípravek se nanáší 1-2 krát denně na postižená místa v tenké vrstvě. Před použitím se doporučuje umýt pokožku jemným nezásaditým mýdlem a omýt vlažnou vodou.Upozornění: Nedojde-li do dvou týdnů ke zlepšení projevů onemocnění nebo se tyto naopak zhorší nebo se vyskytnou nežádoucí účinky nebo nezhojí-li se onemocnění do 4 týdnů, je třeba poradit se s lékařem.Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 4 týdny. Při náhodném požití přípravku dítětem se poraďte s lékařem.Uchovávání:Uchovávejte při teplotě do 25 °C.Varování:Přípravek uchovávejte mimo dosah a dohled dětí. Nesmí se používat po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu.Balení:Tuba 30 g.Datum poslední revize: 18.1.2012 Balení: 30g kód SÚKL: 0016886 vodou smývatelná krémpasta Účinná léčebná látka klotrimazol působí proti mikroorganizmům vyvolávajícím zánětlivé projevy ve vývodu mazové žlázy. Je vhodná na léčbu všech forem acne vulgaris 1. a 2. stupně a vhodně doplňuje všechny lokální i celkové léčebné postupy při akné. Lehce a rovnoměrně se nanáší na pokožku a podobně bez problémů se z pokožky odstraňuje. Mírně vysušuje. Velkou výhodou přípravku je jeho tónování směsí železitých pigmentů. Po nanesení na pleť léčí, navíc vhodně překryje i kosmeticky problematické zánětlivé projevy. Aknecolor Krémpasta 30g od Galderma-Spirig na GigaLékárna.cz za 139 Kč .


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.