Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Akademické nakladatelství CERM Úvod do rizikové analýzy přehrad - Jaromír Říha a kol.

Učebnice/Odborná literatura

Akademické nakladatelství CERM Úvod do rizikové analýzy přehrad - Jaromír Říha a kol.

Hodnocení: 1x
  • 4

Žádné technické dílo, tedy ani přehrada, nemůže být absolutně bezpečné. Vždy existuje určité, byť velmi malé, riziko jejich porušení. Autoři této práce uvádějí a komentují jednak existující postupy, soubor norem a podkladů používaných při hodnocení bezpečnosti a spolehlivosti přehrad, dále se zabývají alternativními, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78614

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Akademické nakladatelství CERM Úvod do rizikové analýzy přehrad - Jaromír Říha a kol.

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 249 Kč

Úvod do rizikové analýzy přehrad – Práce a studie Ústavu vodních staveb FAST VUT v Brně – sešit 11. Žádné technické dílo, tedy ani přehrada, nemůže být absolutně bezpečné. Vždy existuje určité, byť ve ... a dál?

Produkt Akademické nakladatelství CERM Úvod do rizikové analýzy přehrad - Jaromír Říha a kol.

Akademické nakladatelství CERM Úvod do rizikové analýzy přehrad - Jaromír Říha a kol. - parametry

Název produktu: Akademické nakladatelství CERM Úvod do rizikové analýzy přehrad - Jaromír Říha a kol.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 249 Kč
Maximální cena: 287 Kč
Ušetríte až: 38 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Žádné technické dílo, tedy ani přehrada, nemůže být absolutně bezpečné. Vždy existuje určité, byť velmi malé, riziko jejich porušení. Autoři této práce uvádějí a komentují jednak existující postupy, soubor norem a podkladů používaných při hodnocení bezpečnosti a spolehlivosti přehrad, dále se zabývají alternativními, ve světě již několik let používanými postupy hodnocení, jejichž základem je rizikové hodnocení přehrad a management jejich rizika. Nezbytnou součástí je rovněž analýza podkladů týkajících se různých aspektů technického stavu přehrad. Úvod do rizikové analýzy přehrad Práce a studie Ústavu vodních staveb FAST VUT v Brně sešit 11. Žádné technické dílo, tedy ani přehrada, nemůže být absolutně bezpečné. Vždy existuje určité, byť ...


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.