MENU

Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na kůži » Srovnání cen Ajatin Tinktura 50 ml

Léky na kůži

Ajatin Tinktura 50 ml

Hodnocení: 1x
  • 4

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: Informace o použití, čtěte pozorně!AJATIN PROFARMA tinkturakožní roztok Benzododecinii bromidumAJATIN PROFARMA tinktura s mechanickým rozprašovačemkožní roztok Benzododecinii bromidumDržitel rozhodnutí o registraci a výrobceProfarma-Produkt, s.r.o., Jablonec nad Nisou, Česká ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83305

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Ajatin Tinktura 50 ml

Specifikace Ajatin Tinktura 50 ml

Kategorie Léky na kůži
Výrobce PROFARMA-PRODUKT
Nejnižší cena 45 Kč

Ajatin Profarma Tinktura tct.1x50ml Přípravek, který ničí choroboplodné zárodky. Je určen pro vnější použití k dezinfekci běžných povrchových poranění pokožky. Přípravek mohou užívat dospělí i děti a mladiství. ... a dál?

Produkt Ajatin Tinktura 50 ml

Ajatin Tinktura 50 ml - parametry

Název produktu: Ajatin Tinktura 50 ml
Výrobce: PROFARMA-PRODUKT
Minimální cena: 45 Kč
Maximální cena: 57 Kč
Ušetríte až: 12 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: Informace o použití, čtěte pozorně!AJATIN PROFARMA tinkturakožní roztok Benzododecinii bromidumAJATIN PROFARMA tinktura s mechanickým rozprašovačemkožní roztok Benzododecinii bromidumDržitel rozhodnutí o registraci a výrobceProfarma-Produkt, s.r.o., Jablonec nad Nisou, Česká RepublikaSloženíLéčivá látka: Benzododecinii bromati solutio 10% 100g v 1000ml roztokuPomocné látky: Ethanol denaturovaný thymolem, čištěná voda a citronová žluť 311.Indikační skupinaAntiseptikum a dezinficiensCharakteristikaAjatin je přípravek, který ničí choroboplodné zárodky. Je určen pro vnější použití.IndikacePřípravek je určen k dezinfekci běžných povrchových poranění pokožky.U závažných, hlubokých poranění je nutno rady lékaře. Přípravek mohou užívat dospělí i děti a mladiství.KontraindikacePřípravek se nesmí používat při známé přecitlivělosti na účinnou látku či pomocné látky a na látky stejné chemické skupiny. Nežádoucí účinkyPřípravek je obvykle dobře snášen, jen výjimečně se, u přecitlivělých osob nebo po opakovaném použití, mohou na pokožce objevit vyrážky různého charakteru a intenzity.Při případném objevení nežádoucích účinků nebo jiných neobvyklých reakcí se o dalším užívání přípravku poraďte s lékařem.InterakceÚčinky přípravku Ajatin a jiných současně používaných přípravků se mohou navzájem ovlivňovat. Mýdlo (alkálie) ruší dezinfekční účinek. Není vhodná kombinace Ajatinu se silně oxidujícími látkami (např. peroxid vodíku).Způsob použitíDůkladně potřete pokožku plně prosáklým tampónem, po ošetření pokožky je třeba počkat do zaschnutí tinktury. U balení opatřených mechanickým rozprašovačem se přípravek aplikuje ze vzdálenosti 10 cm od plochy určené k dezinfekci.UpozorněníPři podráždění pokožky je nutno použít dezinfekční prostředek jiného chemického složení. Barevná složka přípravku zbarvuje trvale některé plastické hmoty a vlákna.Z pokožky se odstraňuje velmi dobře benzinalkoholem.V případě kožního onemocnění se o užívání přípravku poraďte s lékařem.UchováváníUchovávejte při teplotě 15 25 °C. Chraňte před mrazem.Chraňte před mrazem (při nižší teplotě se tvoří sraženina).. VarováníPřípravek se nesmí používat po uplynutí doby použitelnosti, která je vyznačena na obalu. Přípravek musí být uložen mimo dosah dětí.Balení10ml tinktury25ml tinktury50ml tinktury1000ml tinktury (pouze přípravek bez mechanického rozprašovače)Datum poslední revize: 31.3.2010 Balení: 50 ml Ajatin ve formě tinktury je vysoce účinný dezinfekční přípravek. Široké antimikrobiální použití zajišťuje účinná látka, jednoprocentní vodný roztok kvartérní amoniové soli. Ajatin tinktura má velký rozsah účinku na množící se formy mikroorganismů tj. bakterie, plísně i kvasinky, lipofilní (obalené) viry. Oproti jiným dezinfekčním přípravkům po otevření neztrácí antimikrobiální účinnost, může se používat při poruchách činnosti štítné žlázy i při poruchách funkce ledvin. V Ajatinu obsažená účinná látka se používá v očních přípravcích i v přípravcích určených na sliznici.

Plně prosáklý


Přidat recenzi pro Ajatin Tinktura 50 ml

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.