MENU

Srovnání cen » Dům, byt a zahrada » Osiva a hnojiva » Hnojiva » Srovnání cen Agro Přípravek ND Loxiran mravenčí bufet

Hnojiva

Agro Přípravek ND Loxiran mravenčí bufet

Hodnocení: 58x
  • 3.55172
EAN: 4005240006818

Nevíte si už rady s mravenci a dalšími otravnými parazity? Rádi byste se zbavili mravenčího království jednou provždy? Pak zpozorněte, když na scénu přichází Agro Přípravek ND Loxiran mravenčí bufet! Nejenže vám pomůže vyhubit celé mravenčí společenství, ale zároveň je přípravek šetrný k přírodě. Vyhlaste mravencům válku ještě dnes! více podrobností

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Agro Přípravek ND Loxiran mravenčí bufet

Agro Přípravek ND Loxiran mravenčí bufet v kostce

Průměrné hodnocení

3,6
  • 3.55172

Na základě 58 hodnocení

72 % zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Agro Přípravek ND Loxiran mravenčí bufet

  • Zabralo do 2 dnů. Mravenci se odstěhovali.

Specifikace Agro Přípravek ND Loxiran mravenčí bufet

Kategorie Hnojiva
Výrobce Agro
Nejnižší cena 171 Kč

NEUDORFF Loxiran Mravenčí bufet- doplňovací návnadová dóza s účinnou látkou spinosad je určena k účinné likvidaci mravenců ve vnitřních prostorech a venku na terasách a balkónech. Dózy je třeba umístit do blízkosti mravenišť nebo na mravenčí stezky. Nedávejte dózu na přímé slunce. Po požití návnady dělnicemi, larvami a královnou dojde k postupnému vyhubení celého mravenčího společenství. Balení: Obsahuje 2 uzavíratelné dózy a lahvičku s účinnou látkou 20 ml ... a dál?

Produkt Agro Přípravek ND Loxiran mravenčí bufet

Agro Přípravek ND Loxiran mravenčí bufet - parametry

Název produktu: Agro Přípravek ND Loxiran mravenčí bufet
Výrobce: Agro
Minimální cena: 171 Kč
Maximální cena: 219 Kč
Ušetríte až: 48 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.55 bodů z 5
Počet hodnocení: 58 x
Hodnocení:
  • 3.55172
Podrobný popis:

účinná látka - přírodní insekticid spinosad

k odstranění mravenců na terasách, balkónech a v obytných prostorech

dózy umístit do blízkosti mravenišť nebo na mravenčí stezky, nedávat na přímé slunce po požití návnady dělnicemi, larvami a královnou dojde k postupnému vyhubení celého mravenčího společenství

Balení obsahuje: 2x návnadová dóza

20 ml roztoku

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku. Důležité upozornění: ÚDAJE O NEBEZPEČNOSTI:

Klasifikace látky/směsi podle nařízení (ES) č. 1272/2008 (CLP): Směs není klasifikována jako nebezpečná.

Klasifikace látky/směsi podle nařízení EU 67/548/EHS nebo 1999/45/ES: Přípravek není klasifikován jako nebezpečný podle nařízení 1999/45/ES.

EUH208 Obsahuje sloučeninu 5-chlor-2-methyl-2H-isothiazol-3on a 2-methyl-2H-isothiazol-3-on (3:1). Může vyvolat alergickou reakci.

POKYNY PRO BEZPEČNÉ ZACHÁZENÍ: P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.

Charakteristika přípravku Loxiran Mravenčí bufet Přípravek Loxiran Mravenčí bufet je díky návnadovým dózám ideální pro použití interiérech. Hlavní účinnou složkou je Spinosad, který vzniká fermentační činností bakterií Saccharopolyspora spinosa, nacházejících se přirozeně v půdě. Při setkáním s  mravenčím bufetem mravenci neodolají a začnou roztok odnášet do mraveniště. Látku postupně začnou konzumovat dělnice i královna. Přibližně za 1 – 2 týdny vyhubí mravenčí bufet celé mraveniště .Pro účinnou aplikaci umisťujte dózy v blízkosti mravenišť nebo na mravenčích stezkách.Potřebujte-li zlikvidovat větší mraveniště, potřebujete minimálně dvě návnadové dózy Mravenčího bufetu. Návod k použití Loxiran Mravenčí bufet Umístěte dózy s roztokem v blízkosti mravenišť a mravenčích stezek. Nádoby nikdy nepokládejte na přímé slunce - sluneční záření zničí účinnou látku. Pokud pokládáte dózy venku je potřeba je přikrýt třeba květináčem aby na ně nesvítilo slunce. Nejste-li si jisti umístěním, pozorujte, zda-li modré zabarvení roztoku postupně bledne. Pokud ano,znamená to, že na dózy svítí slunce. Změňte místo, kde mravenčí bufet umístíte. Po aplikaci pravidelně kontrolujte množství návnadové tekutiny. Je-li dóza prázdná, je nutné doplnit návnadu na mravence. Aplikaci roztoku na mravence, provádějte přímo na místě. Při doplňování roztok nakapejte opatrně do obou prohloubenin dózy. Pokud spotřebujete všechnu návnadovou kapalinu, není třeba kupovat celý mravenčí bufet - prodává se cenově výhodnější náhradní náplň bez návnadových misek. Složení Loxiran Mravenčí bufet 2 dózy + 20 ml návnadového roztoku Hlavní účinnou složkou je Spinosad v koncentraci 0,15 g/kg. První pomoc při kontaktu s Loxiran Mravenčí bufet Při manipulaci se vyhněte jakémukoli zbytečnému kontaktu s Loxiran mravenčí bufet. V případě, že přesto dojde k zasažení kůže, místo řádně opláchněte vodou. Pokud dojde k zasažení očí


Recenze Agro Přípravek ND Loxiran mravenčí bufet

Dušan Slivka, 14. září 2015


PRO:   Zabralo do 2 dnů. Mravenci se odstěhovali.
PROTI:   nic

Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Agro Přípravek ND Loxiran mravenčí bufet

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Žádné podobné produkty nebyly nalezeny.

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.