Agro FLORIA Hydrogel 200 g
Agro FLORIA Hydrogel 200 g

TOP 9
Agro FLORIA Hydrogel 200 g

od 170 Kč
Charakteristika přípravku Floria Hydrogel Jedná se o granulát, který jakmile se setká s vodou, začne výrazně bobtnat a získává gelovou konzistenci. Tato substance umí do sebe absorbovat veliké množství vody i živin, svůj objem zvětší až 250 x. Dlouhodobě tak pomáhá zajišťovat kořenům rostlin nezbytný příjem vláhy a živin. Floria hydrogel zajišťuje lepší kontakt kořenů rostlin s půdou, zvyšuje zadržování využitelné vody v půdě nebo substrátu a…
potapnicek.cz
Za dopravu 98 Kč Skladem
193 Kč Do eshopu

Doporučujeme

Řadit dle

Jak vybíráme doporučené nabídky

Především pečlivě vážíme mezi cenou produktu, kvalitou a reputací eshopu.

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Agro FLORIA Hydrogel 200 g
Výrobce: Agro
Minimální cena: 170 Kč
Maximální cena: 239 Kč
Ušetříte až: 69 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Charakteristika přípravku Floria Hydrogel

Jedná se o granulát, který jakmile se setká s vodou, začne výrazně bobtnat a získává gelovou konzistenci. Tato substance umí do sebe absorbovat veliké množství vody i živin, svůj objem zvětší až 250 x. Dlouhodobě tak pomáhá zajišťovat kořenům rostlin nezbytný příjem vláhy a živin. Floria hydrogel zajišťuje lepší kontakt kořenů rostlin s půdou, zvyšuje zadržování využitelné vody v půdě nebo substrátu a tím snižuje frekvenci zavlažování. Zvyšuje přežití nových stromů a keřů po výsadbě a zabraňuje vyplavování cenných živin. Je ideální pro všechny rostliny na zahradě.

Návod k použití Floria Hydrogel

Floria Hydrogel se používá k přímíchání do substrátu nebo se zeminou. Používá se před výsadbou nebo výsevem květin, zelenin, trávníku a apod.Do obyčejných balkónových truhlíků se přidává 10 – 20 g / běžný metr. Pro samozavlažovací truhlíky stačí jen 5 g/ běžný metr. Do květináčů a nádob: 10 – 20 g / 10 l substrátu. Zde bychom měli dodržovat pravidlo, že méně je více, proto nepoužívejte vyšší dávky. Mohlo by dojít k trvalému poškození rostlin.Hydrogelu nevadí mu ani delší období sucha – i po vyschnutí znova při další zálivce nabobtná. Zůstává svěží a pružný. Své vlastnosti si uchovává po několik let a poté se bez nežádoucích zbytků rozkládá. Nemusíme se tedy obávat zeminu z nádob vysypat třeba na kompost.

Přípravek není vhodný pro rostliny citlivé na přemokření, jako jsou např. bylinky nebo pokojové rostliny!

První pomoc při zasažení

Při kontaktu s očima: delší dobu vyplachujte oči množstvím vody, při potížích vyhledat lékaře.Při kontaktu s pokožkou: omývat vodou a mýdlem, svléknout znečištěný oděv.Při požití: při potížích vyhledat okamžitě lékařskou pomoc.

Skladování přípravku

Skladovat v neporušených originálních obalech při teplotě +5 až + 50 °C. Obaly je možno po důkladném vyprázdnění odevzdat do separovaného odpadu nebo k recyklaci. Uchovávejte mimo dosah dětí a odděleně od potravin, nápojů a krmiv

složení

Obsah rizikových prvků splňuje zákonem stanovené limity v mg/kg. Jednotlivé pomocné látky ve stopovém množství: kadminum 1, olovo 10, rtuť 1, arsen 10, chrom 50.

Doba použitelnosti

4 roky od data výroby

Balení

200g přípravku v plastovém sáčku

Upozornění související s bezpečností

Bezpečnost a ochrana zdraví při práciHydrogel v přítomnosti vody nebo vlhkosti vytváří extrémně kluzký povrch. Při zacházení s přípravkem dbejte bezpečnostních opatření a pravidel. Při manipulaci používejte ochranné brýle, doporučeno je použití masky nebo respirátoru proti prachu. Při práci nejíst, nepít, nekouřit. Před pracovními přestávkami a po skončení práce umýt ruce vodou a mýdlem.

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Nekopírujte texty ani fotografie.Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.potapnicek.cz

Práškový kon

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.

Mohlo by vás také zajímat

Nejlevnější substráty