Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Agentura ČSTZ Hospodaření teplem v průmyslu - Miroslav Kotrbatý a kol.

Učebnice/Odborná literatura

Agentura ČSTZ Hospodaření teplem v průmyslu - Miroslav Kotrbatý a kol.

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace nabízí technická řešení naplňující motto Nejlevnější energie je energie ušetřená, uvedené jako podtitul, a to od vlivu zdroje tepla, přes hydraulické podmínky sítě k předávacím stanicím a následně otopným soustavám ve velkoprostorových objektech a občanské výstavbě. Důraz je kladen na komplexní řešení celé ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85607

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Agentura ČSTZ Hospodaření teplem v průmyslu - Miroslav Kotrbatý a kol.

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 575 Kč

Publikace nabízí technická řešení naplňující motto „Nejlevnejší energie je energie ušetřená“, uvedené jako podtitul, a to od vlivu zdroje tepla, přes hydraulické podmínky sítě k předávacím stanicím a následně otopným soustavám ve velkoprostorových objektech a občanské výstavbě. Důraz je kladen na komplexní řešení celé tepelnětechnické soustavy. Autoři se zabývají každým detailem návrhu se zdůvodněním jeho vhodného, ci nevhodného použití, uvádějí jak teoretická, tak i praktická řešení. Maximálním využíváním » ... a dál?

Produkt Agentura ČSTZ Hospodaření teplem v průmyslu - Miroslav Kotrbatý a kol.

Agentura ČSTZ Hospodaření teplem v průmyslu - Miroslav Kotrbatý a kol. - parametry

Název produktu: Agentura ČSTZ Hospodaření teplem v průmyslu - Miroslav Kotrbatý a kol.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 575 Kč
Maximální cena: 575 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace nabízí technická řešení naplňující motto Nejlevnější energie je energie ušetřená, uvedené jako podtitul, a to od vlivu zdroje tepla, přes hydraulické podmínky sítě k předávacím stanicím a následně otopným soustavám ve velkoprostorových objektech a občanské výstavbě. Důraz je kladen na komplexní řešení celé tepelně-technické soustavy. Autoři se zabývají každým detailem návrhu se zdůvodněním jeho vhodného, či nevhodného použití, uvádějí jak teoretická, tak i praktická řešení. Maximálním využíváním uváděných poznatků lze dosáhnout až 50 % úspor tepla. Hlavní kapitoly: Tlakově závislé připojení spotřebičů tepla ve vodních soustavách CZT Tlakově nezávislé připojení spotřebičů tepla ve vodních soustavách CZT, výměníkové stanice voda-voda Výměníkové stanice pára -voda Ohřev teplé vody Principy vytápění velkoprostorových objektů - Vytápění velkoprostorových objektů závěsnými sálavými panely Vytápění velkoprostorových objektů infračervenými plynovými zářiči. Díky svému obsahu je novinka zaměřena na širokou čtenářskou obec - od projektantů specialistů, projektantů stavebních profesí, projektantů připravujících se na autorizační zkoušky z oboru techniky prostředí, auditorů, energetiků průmyslových závodů až po studenty středních i vysokých odborných škol a pracovníky schvalovacích orgánů státní správy. ("nejlevnější energie je energie ušetřená")


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.