Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Agatha Christie: Záhadné zmizení lorda Listerdalea

Próza - beletrie

Agatha Christie: Záhadné zmizení lorda Listerdalea

Hodnocení: 1x
  • 3.5

V20026946 Dvanáct povĂ­dek - dvanáct záhad... AĹĄ uĹľ jde o podivnĂ© okolnosti zmizenĂ­ lorda Listerdalea, strašidelnĂ˝ sen novomanĹľelky o jejĂ­m bĂ˝valĂ©m nápadnĂ­kovi, tajemnĂ© setkánĂ­ ve vlaku, záhadnou vraĹľdu bohatĂ© tetiÄŤky, náhlou zmÄ›nu chovánĂ­ jednoho nekňuby, honbu policejnĂ­ho inspektora na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Agatha Christie: Záhadné zmizení lorda Listerdalea koupíte i tady

Specifikace Agatha Christie: Záhadné zmizení lorda Listerdalea

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 199 Kč

Dvanáct povídek – dvanáct záhad... Ať už jde o podivné okolnosti zmizení lorda Listerdalea, strašidelný sen novomanželky o jejím bývalém nápadníkovi, tajemné setkání ve vlaku, záhadnou vraždu bohaté t ... a dál?

Produkt Agatha Christie: Záhadné zmizení lorda Listerdalea

Agatha Christie: Záhadné zmizení lorda Listerdalea - parametry

Název produktu: Agatha Christie: Záhadné zmizení lorda Listerdalea
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 199 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

V20026946 Dvanáct povĂ­dek - dvanáct záhad... AĹĄ uĹľ jde o podivnĂ© okolnosti zmizenĂ­ lorda Listerdalea, strašidelnĂ˝ sen novomanĹľelky o jejĂ­m bĂ˝valĂ©m nápadnĂ­kovi, tajemnĂ© setkánĂ­ ve vlaku, záhadnou vraĹľdu bohatĂ© tetiÄŤky, náhlou zmÄ›nu chovánĂ­ jednoho nekňuby, honbu policejnĂ­ho inspektora na penzi za neodsouzenou vraĹľedkynĂ­, nezvyklĂ© zamÄ›stnánĂ­ pro dÄ›vÄŤe bez práce, tajemstvĂ­ košíčku s tĹ™ešnÄ›mi, záhadnĂ˝ telefonát autorovi detektivnĂ­ch románĹŻ, pĹ™ekvapivou nabĂ­dku k sňatku, případ ukradenĂ©ho rádĹľova smaragdu nebo zranÄ›nĂ© city slavnĂ© sopranistky, vĹľdy se ÄŤtenář doÄŤká pĹ™ekvapivĂ©ho rozuzlenĂ­... SkuteÄŤnĂ© zloÄŤiny i banálnĂ­ náhody ÄŤi nedorozumÄ›nĂ­ - vše je zachyceno mistrnĂ˝m perem královny detektivnĂ­ch příbÄ›hĹŻ, s laskavou ironiĂ­, kterĂ© neunikne žádná z vrstev anglickĂ© spoleÄŤnosti. PĹ™eloĹľila Lenka UhlĂ­Ĺ™ová. Váz., 224 stran, 12 x 20 cm Dvanáct povídek - dvanáct záhad... Ať už jde o podivné okolnosti zmizení lorda Listerdalea, strašidelný sen novomanželky o jejím bývalém nápadníkovi, tajemné setkání ve vlaku, záhadnou vraždu bohaté tetičky, náhlou změnu chování jednoho nekňuby, honbu policejního inspektora na penzi za neodsouzenou vražedkyní, nezvyklé zaměstnání pro děvče bez práce, tajemství košíčku s třešněmi, záhadný telefonát autorovi detektivních románů, překvapivou nabídku k sňatku, případ ukradeného rádžova smaragdu nebo zraněné city slavné sopranistky, vždy se čtenář dočká překvapivého rozuzlení... Skutečné zločiny i banální náhody či nedorozumění - vše je zachyceno mistrným perem královny detektivních příběhů, s laskavou ironií, které neunikne žádná z vrstev anglické společnosti. Přeložila Lenka Uhlířová.

Váz., 224 stran, 12 x 20 cm Záhadné zmizení lorda Listerdalea


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.