Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Agatha Christie: Tajemství Chimneys

Próza - beletrie

Agatha Christie: Tajemství Chimneys

Hodnocení: 1x
  • 4

V20031467 Na začátku ÄŤesky dosud nevydanĂ© detektivky Agathy Christie se nejprve podĂ­váme do Afriky. Anthony Cade tu rád opouštĂ­ nudnou práci mĂ­stnĂ­ho prĹŻvodce a nechává se svĂ˝m přítelem-dobrodruhem najmout, aby do Anglie dovezl rukopis pamÄ›tĂ­ hrabÄ›te StylptiÄŤe a svazek milostnĂ˝ch dopisĹŻ, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Agatha Christie: Tajemství Chimneys koupíte i tady

Specifikace Agatha Christie: Tajemství Chimneys

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 199 Kč

Anthony Cade, toho času průvodce v jižní Africe, se nechá svým přítelem najmout, aby do Anglie dovezl rukopis pamětí hraběte Stylptiče a svazek milostných dopisů jakési Virginie Revelové. Po příjezdu ... a dál?

Produkt Agatha Christie: Tajemství Chimneys

Agatha Christie: Tajemství Chimneys - parametry

Název produktu: Agatha Christie: Tajemství Chimneys
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 199 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

V20031467 Na začátku ÄŤesky dosud nevydanĂ© detektivky Agathy Christie se nejprve podĂ­váme do Afriky. Anthony Cade tu rád opouštĂ­ nudnou práci mĂ­stnĂ­ho prĹŻvodce a nechává se svĂ˝m přítelem-dobrodruhem najmout, aby do Anglie dovezl rukopis pamÄ›tĂ­ hrabÄ›te StylptiÄŤe a svazek milostnĂ˝ch dopisĹŻ, kterĂ© pĹ™ed lety napsala jakási Virginia Revelová. Po příjezdu do LondĂ˝na Anthony záhy zjišťuje, Ĺľe jeho Ăşkol nebude vĹŻbec snadnĂ˝. O pamÄ›ti bĂ˝valĂ©ho pĹ™edsedy vlády balkánskĂ©ho Herzoslovenska projevujĂ­ enormnĂ­ zájem nejroztodivnÄ›jší jednotlivci i organizace. Anthony se v Anglii sotva rozkouká a uĹľ musĂ­ odklĂ­zet mrtvolu, jiĹľ ve svĂ©m domÄ› našla pĹŻvabná Virginia Revelová… Všechna dávná i souÄŤasná tajemstvĂ­, s nimiĹľ se doslova trhá pytel, se nejasnÄ› vztahujĂ­ k venkovskĂ©mu sĂ­dlu Chimneys a právÄ› tam se všichni svĂ©ráznĂ­ aktĂ©Ĺ™i příbÄ›hu sejdou. Ale záhady dál odolávajĂ­ detektivĹŻm-profesionálĹŻm i sympatickĂ©mu, ale velmi podezĹ™elĂ©mu Anthonymu, jenĹľ se chtÄ› nechtÄ› stal detektivem-amatĂ©rem… Na začátku česky dosud nevydané detektivky Agathy Christie se nejprve podíváme do Afriky. Anthony Cade tu rád opouští nudnou práci místního průvodce a nechává se svým přítelem-dobrodruhem najmout, aby do Anglie dovezl rukopis pamětí hraběte Stylptiče a svazek milostných dopisů, které před lety napsala jakási Virginia Revelová. Po příjezdu do Londýna Anthony záhy zjišťuje, že jeho úkol nebude vůbec snadný. O paměti bývalého předsedy vlády balkánského Herzoslovenska projevují enormní zájem nejroztodivnější jednotlivci i organizace. Anthony se v Anglii sotva rozkouká a už musí odklízet mrtvolu, již ve svém domě našla půvabná Virginia Revelová…

Všechna dávná i současná tajemství, s nimiž se doslova trhá pytel, se nejasně vztahují k venkovskému sídlu Chimneys a právě tam se všichni svérázní aktéři příběhu sejdou. Ale záhady dál odolávají detektivům-profesionálům i sympatickému, ale velmi podezřelému Anthonymu, jenž se chtě nechtě stal detektivem-amatérem… Tajemství Chimneys


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.