Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen AEPress Rozpad Československa - Jan Rychlík

Knihy

AEPress Rozpad Československa - Jan Rychlík

Hodnocení: 1x
  • 4

""... je ještě nutno konstatovat, že za příčinu špatného stavu třeba považovat především nedostatek politické vůle, která za vlády Václava Klause a Vladimíra Mečiara chyběla na obou stranách. Příčina byla nepochybně v tom, že šlo o politické představitele, kteří prováděli rozdělení Československa, což se v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace AEPress Rozpad Československa - Jan Rychlík

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 310 Kč

... je ještě nutno konstatovat, že za příčinu špatného stavu třeba považovat především nedostatek politické vůle, která za vlády Václava Klause a Vladimíra Mečiara chyběla na obou stranách. Příčina byla nepochybně v tom, že šlo o politické představitele, kteří prováděli rozdělení Československa, což se v mnoha směrech muselo nutně promítnout i na formování vzájemných politických vztahů obou nástupnických států pod jejich vedením. Nezbýva než doufat, že nové politické reprezantace v obou republikách tento stav » ... a dál?

Produkt AEPress Rozpad Československa - Jan Rychlík

AEPress Rozpad Československa - Jan Rychlík - parametry

Název produktu: AEPress Rozpad Československa - Jan Rychlík
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 310 Kč
Maximální cena: 418 Kč
Ušetríte až: 108 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

""... je ještě nutno konstatovat, že za příčinu špatného stavu třeba považovat především nedostatek politické vůle, která za vlády Václava Klause a Vladimíra Mečiara chyběla na obou stranách. Příčina byla nepochybně v tom, že šlo o politické představitele, kteří prováděli rozdělení Československa, což se v mnoha směrech muselo nutně promítnout i na formování vzájemných politických vztahů obou nástupnických států pod jejich vedením. Nezbýva než doufat, že nové politické reprezantace v obou republikách tento stav zlepší."" (česko-slovenské vztahy 1989-1992) Autor knihy Jan Rychlík, Vydavatelstvo AEP-Academic Electronic Press, , Česko-slovenské vztahy 1989 - 1992 Kniha se věnuje česko-slovenským vztahům v letech 1989-1992. Kniha,2001


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.