Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Adobe Creative team (tým expertů Adobe): ADOBE PHOTOSHOP ELEMENTS 6+CD

Učebnice/Odborná literatura

Adobe Creative team (tým expertů Adobe): ADOBE PHOTOSHOP ELEMENTS 6+CD

Hodnocení: 1x
  • 4

ADOBE PHOTOSHOP Elememts 6 + CD - Adobe Creative team. Adobe Photoshop Elements 6 – Oficiální výukový kurz je oficiální příručkou vytvořenou od společnosti Adobe Systems pro majitele všech digitálních fotoaparátů a zrcadlovek. V jedenácti lekcích se seznámíte se všemi funkcemi programu Photoshop ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Adobe Creative team (tým expertů Adobe): ADOBE PHOTOSHOP ELEMENTS 6+CD koupíte i tady

Specifikace Adobe Creative team (tým expertů Adobe): ADOBE PHOTOSHOP ELEMENTS 6+CD

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 326 Kč

Adobe Photoshop Elements 6 Oficiální výukový kurz je oficiální příručkou vytvořenou od společnosti Adobe Systems pro majitele všech digitálních fotoaparátů a zrcadlovek. V jedenácti lekcích se seznámíte se všemi funkcemi programu Photoshop Elements 6, který je navíc poprvé v této verzi lokalizován do českého jazyka! Zahrnuje mnoho tipů a technik, které vám pomohou k větší efektivitě při práci s tímto softwarem. Můžete ji přečíst od začátku až do konce, nebo si vybrat jen ty lekce, které vás zajímají. » ... a dál?

Produkt Adobe Creative team (tým expertů Adobe): ADOBE PHOTOSHOP ELEMENTS 6+CD

Adobe Creative team (tým expertů Adobe): ADOBE PHOTOSHOP ELEMENTS 6+CD - parametry

Název produktu: Adobe Creative team (tým expertů Adobe): ADOBE PHOTOSHOP ELEMENTS 6+CD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 326 Kč
Maximální cena: 523 Kč
Ušetríte až: 197 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

ADOBE PHOTOSHOP Elememts 6 + CD - Adobe Creative team. Adobe Photoshop Elements 6 – Oficiální výukový kurz je oficiální příručkou vytvořenou od společnosti Adobe Systems pro majitele všech digitálních fotoaparátů azrcadlovek. Vjedenácti lekcích se seznámíte se všemi funkcemi programu Photoshop Elements 6, který je navíc poprvé vtéto verzi lokalizován do českého jazyka! Zahrnuje mnoho tipů atechnik, které vám pomohou květší efektivitě při práci stímto softwarem. Můžete ji přečíst od začátku až do konce, nebo si vybrat jen ty lekce, které vás zajímají. Autoři se vknize, mimo jiné, věnují práci vOrganizátoru, který vám bude sloužit při získávání fotografií zrůzných zdrojů, korganizaci svých fotografií, aplikování visaček klíčových slov ahodnocení, naučíte se pracovat se sadami verzí, vytvářet alba apracovat snimi. Nejobsáhlejší část knihy je věnována úpravám fotografií. Můžete je svěřit do rukou automatiky vrežimu Úpravy sprůvodcem. Pokud jste zdatnější nebo chcete více experimentovat, jistě využijete režimu Rychlé úpravy, či dokonce Plné úpravy, ve kterém již budete mít maximální možnou volnost. Naučíte se, jak fotografie restaurovat aretušovat jako profesionál, kombinovat více fotografií, přidávat osobní zprávy, používat efekty písma amnohem víc. Oficiální výukové kurzy, vytvořené odborníky ze společnosti Adobe, jsou světově nejvyhledávanějšími učebnicemi pro výuku tohoto softwaru. Pomohou vám poznat programy Adobe aovládnout je bez zbytečných těžkostí. Vaše dovednosti snimi zdokonalíte krok za krokem, vpostupech řešících vždy jasně danou činnost. Obsah knihy: Lekce 1 - Rychlá prohlídka Photoshop Elements; Lekce 2 - Základy práce vOrganizátoru; Lekce 3 - Pokročilá práce vOrganizátoru; Lekce 4 - Tvorba projektů; Lekce 5 - Tisk, sdílení aexport; Lekce 6 - Úprava barevných snímků; Lekce 7 - Oprava expozice; Lekce 8 - Oprava aretušování snímků; Lekce 9 - Práce stextem; Lekce 10 - Kombinování více obrázků; Lekce 11- Pokročilé techniky úprav obrazu. ADOBE PHOTOSHOP Elememts 6 + CD - Adobe Creative team od nakladatelství Zoner Press v kategorii Adobe Photoshop za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Knihy z této řady patří mezi nejprodávanější tituly v oblasti výuky software. Pomohou vám seznámit se s vlastnostmi produktů Adobe snadno a rychle. Žádná jiná kniha či výukový program nenabízí to, co tato série - oficiální výuku přímo od společnosti Adobe System Incorporated, připravenou s podporou odborníků na produkty Adobe. Kniha obsahuje jedenáct lekcí. Pokrývá základy práce s Photoshop Elements 6 a zahrnuje mnoho tipů a technik, které vám pomohou k větší efektivitě při práci s tímto softwarem. Můžete ji přečíst od začátku až do konce, nebo si vybrat jen ty lekce, které vás zajímají. Uspořádejte si celou svou sbírku fotografií do katalogů a usnadněte si vyhledávání v nich pomocí visaček klíčových slov a


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.