Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Adobe Creative Team: Adobe Dreamweaver CS3

Učebnice/Odborná literatura

Adobe Creative Team: Adobe Dreamweaver CS3

Hodnocení: 1x
 • 3.5

Ať už se k Dreamweaveru obracíte jako webdesignér(ka) s cílem naučit se tvořit webové stránky, nebo jako profesionální webdesignér(ka) toužící spolehlivě a efektivně ovládat nejmodernější software určený k tvorbě webů, jste na správné adrese! Oficiální výukový kurz je výukovou příručkou od samotných tvůrců tohoto ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Adobe Creative Team: Adobe Dreamweaver CS3 koupíte i tady

Specifikace Adobe Creative Team: Adobe Dreamweaver CS3

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 284 Kč

Ať už se k Dreamweaveru obracíte jako webdesignér(ka) s cílem naučit se tvořit webové stránky, nebo jako profesionální webdesignér(ka) toužící spolehlivě a efektivně ovládat nejmodernější software urč ... a dál?

Produkt Adobe Creative Team: Adobe Dreamweaver CS3

Adobe Creative Team: Adobe Dreamweaver CS3 - parametry

Název produktu: Adobe Creative Team: Adobe Dreamweaver CS3
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 284 Kč
Maximální cena: 349 Kč
Ušetríte až: 65 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
 • 3.5
Podrobný popis:
 • Ať už se k Dreamweaveru obracíte jako webdesignér(ka) s cílem naučit se tvořit webové stránky, nebo jako profesionální webdesignér(ka) toužící spolehlivě a efektivně ovládat nejmodernější software určený k tvorbě webů, jste na správné adrese! Oficiální výukový kurz je výukovou příručkou od samotných tvůrců tohoto programu. Ve 12 lekcích se sami krok za krokem naučíte vše od ovládání a základů práce v Dreamweaveru CS3 až po vkládání multimédií a interaktivních prvků do webové stránky a praktické využití nových funkcí. V jednotlivých lekcích budete vytvářet skutečné projekty, díky nimž své vědomosti a znalosti postupně zdokonalíte. Autoři se v knize mimo jiné věnují těmto tématům:
 • Tvorba nadpisů, seznamů, tabulek a import textů a dat
 • Připojení externí šablony CSS, tvorba pravidel, použití stylů ve stránce
 • Vkládání dekorativních obrázků a obrázků na pozadí
 • Vytváření odkazů na stránky, e-mail či určité místo ve stránce
 • Navrhování a tvorba layoutů stránky, využití prvků
 • div
 • Tvoba působivých a interaktivních formulářů
 • Vkládání fl ashových animací, videí a prezentací obrázků do stránky
 • Automatické otevírání nového okna, interaktivní skrytí/zobrazení prvků
 • Využití ajaxové knihovny Spry k efektům a asynchronnímu načítání dat Publikace byla pro verzi CS3 nově přeložena a kompletně lokalizována do češtiny – všechny obrazovky, příkazy v textu i materiály ke cvičením. Ofi ciální výukové kurzy, vytvořené odborníky ze společnosti Adobe, jsou světově nejvyhledávanějšími učebnicemi pro výuku tohoto softwaru. Pomohou vám poznat programy Adobe v akci a ovládnout je bez zbytečného tápání. Vaše dovednosti s nimi zdokonalujete krok po kroku, v postupech řešících vždy jasně danou činnost, efekt či problém a na profesionálních grafi ckých materiálech, jež budou jedinečnou inspirací pro vaši práci. CD obsahuje:
 • zdrojové kódy, texty, obrázky a multimédia ke všem lekcím
 • Videa ukazující zvláště nové funkce Dreamweaveru CS3 a efekty a triky (v angličtině) Oficiální

výukové kurzy, vytvořené odborníky ze společnosti Adobe,jsou světově nejvyhledávanějšími učebnicemi pro výuku tohoto softwaru. Pomohou vám poznat programy Adobe v akci a ovládnout je bez zbytečného tápání. Vaše dovednosti s nimi zdokonalujete krok po kroku, v postupech řešících vždy jasně danou činnost, efekt či problém a na profesionálních grafických materiálech, jež budou jedinečnou inspirací pro vaši práci. Adobe Dreamweaver CS3 - Adobe Creative Team. Oficiální výukový kurzOficiální příručky z populární edice Classroom in a book (v češtině Oficiální výukový kurz) poskytují nejrychlější a nejpraktičtější způsob, jak se naučit pracovat s produkty Adobe. S knihou se ve 12 lekcích naučíte nejen základy práce s programem Adobe Dreamweaver CS3, ale kniha vám poskytne také cenné tipy a techniky pro efektivnější práci. Materiály k lekcím plně lokalizované do češtiny jsou dostupné na CD. Adobe Dreamweaver CS3 - Adobe Creative Team od nakladatelství Computer Press, a.s. v kategorii | | Adobe za skv


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.