Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Adele Parks: Nevěsty bez ženichů

Próza - beletrie

Adele Parks: Nevěsty bez ženichů

Hodnocení: 1x
  • 4

Nevěsty bez ženichů - Adele Parks. Jak obstát ve světě, kde přestalo platit vše, v čem jsme žili dřív? Dvacátá léta: čas nadějí a příslibů. Na novoročním večírku lidé oslavují vstup do nové dekády a snaží se předstírat, že na Velkou válku už zapomněli. Je to pryč. Teď je třeba začít zase žít! Skutečnost je ale ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Nevěsty bez ženichů
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Adele Parks: Nevěsty bez ženichů koupíte i tady

Specifikace Adele Parks: Nevěsty bez ženichů

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 77 Kč

Jak obstát ve světě, kde přestalo platit vše, v čem jsme žili dřív? Dvacátá léta: čas nadějí a příslibů. Na novoročním večírku lidé oslavují vstup do nové dekády a snaží se předstírat, že na Velkou v ... a dál?

Produkt Adele Parks: Nevěsty bez ženichů

Adele Parks: Nevěsty bez ženichů - parametry

Název produktu: Adele Parks: Nevěsty bez ženichů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 77 Kč
Maximální cena: 301 Kč
Ušetríte až: 224 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nevěsty bez ženichů - Adele Parks. Jak obstát ve světě, kde přestalo platit vše, v čem jsme žili dřív? Dvacátá léta: čas nadějí a příslibů. Na novoročním večírku lidé oslavují vstup do nové dekády a snaží se předstírat, že na Velkou válku už zapomněli. Je to pryč. Teď je třeba začít zase žít! Skutečnost je ale taková, že lidé, kteří přežili, už nikdy nebudou takoví jako dřív. Najít místo v novém světě se snaží i čtyři přítelkyně, z nichž každá stojí před docela jiným problémem. Ostýchavá Beatrice se obává samoty: nemá dost půvabu ani majetku, aby dokázala zaujmout těch pár nezadaných mužů, kteří se vrátili z bojů. Naproti tomu jiskřivá Ava se nechce vzdát nespoutanosti, kterou si mohla za války užívat, a manželství považuje za zlatou klec, do níž rozhodně nehodlá vstoupit. Sarah zaplatila cenu nejvyšší: její manžel padl. Lydia manžela stále má, ale v jejích očích je to zbabělec, který přečkal válku za úřednickým stolem. A pak se jedna z našich čtyř žen seznámí s charismatickým důstojníkem Edgarem Trentem. Teprve díky tomuto náhodnému setkání se spustí řetěz událostí, které přivedou všechny zúčastněné k pochopení, že stará pravidla už opravdu neplatí. Že štěstí je třeba jít naproti – a být připraven zaplatit za ně i velmi vysokou cenu. Nevěsty bez ženichů - Adele Parks od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Nový rok 1920. Před lidmi se prostírá celé desetiletí plné příslibů. Při pozornějším pohledu ale vidíme celou generaci můžu a žen, kteří už nikdy nebudou stejné jako dřív.

Být vdaná ještě stále platí za společenskou nutnost, ale protože spousta mužů padla ve válce, je potencionálních ženichů nedostatek. Přinejmenším pro dívky jako Beatrice bez původu i bez majetku. Naopak její přítelkyně Ava považuje manželství za vězení a hodná si dál užívat nevázanosti, i když kvůli tomu přijde do řečí. Satan zaplatila ve válce cenu nejvyšší: stala se vdovou. A Lynda sice manžela má, ale pohrdá jím. Válku strávil za úřednickým stolem, zatímco jiní umírali na frontě…


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.